Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z polnocy

To nie to imie!

Polecane posty

Gość gość
Cos z ta Julka jest nie tak :) To bylo wymarzone imie dla mojej corki. Ale kiedy mala sie urodzila to w szpitalu zrezygnowalam z tego imienia i dalam jej Dagmara. Moj maz nie mogl uwierzyc bo od zawsze mialam miec Julke. Nie wyobrazam sobie teraz ze moja Dagmara moglaby byc Julka. Jest cos w tym kiedy ludzie doradzaja wybor imienia kiedy sie dziecko zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie baska nie podoba . Julka lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baska nieeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 9.34 a mnie Barbara będzie się kojarzyć z Kurdej-Szatan, nijaką, mdłą babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Biankę i niestety też żałuję. Jeszcze przed urodzinami były niepochlebne głosy nt. imienia, ale zrobiliśmy po naszemu. A raczej po mojemu. Dziś to imię dla mnie to porażka:(((( Podobają mi się jednak tradycyjne imiona brzmiące dostojniej od tego. Rodzina już przywykła, a mi się odwidziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz my kobiety tak mamy.... niezdecydowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bianka bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza Bianka jest rosłą prawie czterolatką, z ciemnymi mocnymi brwiami, ale takimi niezbyt ładnymi oraz odstającymi uszami. Wiem, nie powinnam tak pisać, ale doceńcie moją szczerość. Tym bardziej nie pasuje mi to imię tzn jej (wg mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze imie sie wybiera jak dziecko sie urodzi a nie jak ma 3 , 4 lata I wtedy dopiero widac jak mniej wiecej bedzie wygladalo kiedys I charakter jaki ma . No niestety chociaz kazdy do imienia sie przyzwyczaja bardzo zmienilybyscie swoje ? Ja nie . Nie jest piekne ani brzydkie ot normalne ale moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz kiedys pisalam o tym tutaj. Urodzilam dziewczynke dalam jej na imie Lena po czym okazalo sie kilka dni pozniej ze wszystkie dzieci w okolicy tak maja na imie a moja kuzynka ktora byla w ciazy powiedziala ze tez bedzie miec Lene. Mimo ze nasza Lena byla juz zarejestowana to zmienilsimy na Inge i ani troche nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie zastanawiam nad zmiana ale moj maz powiedzial ze sie nie zgodzi I ze wymyslam.... dziecko ma roczek zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w rodzinie kilka osób na które mówi się nie ich imieniem z dowodu. U jednych jest to drugie imie, i jednego imie ojca, a drugiego w ogóle z d**y. I jakoś wszyscy dają radę :P Chyba samo tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rodzina by zjadla jakbym zmienila..... a do tego mam tak ze meskich imion podoba mi sie ogrom a kobiecych jak przyjdzie mi wybierac to masakra nic mi sie nie podoba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie zmieniaj z julki na baske ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Autorko nie zmieniaj z julki na baske .... " A Ty nie pisz postów. A czemu? Bo ja tak mówię :P Autorko, jak coś można chyba drugie imię dodać. Zobaczysz, może z czasem drugie wyprze pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna po latach dodac drugie imie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba wszystko zalezy od kierownika USC. Wiem, że były takie przypadki, ale jaka jest podstawa prawna to nie wiem. Jak zmieniałam nazwisko, musiałam uargumentować dlaczego moje stare nie, a nowe tak. Dość osobiście, bo w teorii to powinny być poważne argumenty (takie były u mnie), ale sporo osób zmienia imiona czy nazwiska więc wątpię by wszedzie zachodziły jakieś super ekstra pobudki. Ta Frytka z BigBrothera zmieniła imię, z Agnieszki na Maja. Skoro u dorosłych to przechodzi to czemu dodanie drugiego u dziecka nie? Zawsze można nakitować, że zmarła babcia to Barbara, i chcesz przez to podkreslić jak bliską relację miało dziecko z babcią czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tam prababcia :P Przedzwoń do swojego urzędu i się podpytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ciekawe.... moze by dalo rade. Moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy babcia to dobry powód, jeśli faktycznie w użyciu jest inne imie niż ma się w dowodzie to to jest powód.. poza tym co powiesz sowjej córce? od dzisiaj jesteś basia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Baska nieeeeeee x sama jesteś baska, kretynko, twoj dziad tak na krowe wołał przestań sie udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia o niebo lepsze od Bahy x jeśli już krytykujesz, weź słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Autorko nie zmieniaj z julki na baske .... x Ot, uparte prostactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nastolatkow Kasia to kaska ,ania to anka , basia to baska no sory ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy autorce przeszlo czy dalej chce zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zmienić, a jako argument podać, że i tak się używa tego drugiego imienia. to nie jest problem. większy problem, to jak wytłumaczyć to dziecku. ale jak już chcesz zmieniać, to zanim zacznie chodzić do przedszkola, bo potem dzieci będą patrzeń na nią jak na dziwoląga, jak któregoś dnia przyjdzie i stwierdzi, że nie jest już Julią, tylko Basią. swoją drogą Basia to piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×