Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FacetObserwator

Znam kobiety

Polecane posty

Gość gość
Jak potrzebuję adwokata , architekta czy malarza , to rzucam kasę i mam co chcę. Dzi**a lub inny wymoczek szczeka w sądzie , planuje czy maluje pod moje dyktando. super, a czy znasz jeszcze jakieś wulgaryzmy, bo chętnie zobaczę co tam nowego się teraz używa w dyskusjach na poziomie budki z piwem. Jak na zamożnego posiadacza firmy to jesteś niezwykle sfrustrowany i nieszczęśliwy? Co tam się dzieje? Fałszywa tożsamość w necie, czy zwykły problem z potencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ma dzis wku/rw na zycie. Za co Cię wyrzucili? Za nadproduktywnosc? pan biznesmen za szybko zasuwał na taśmie i się go pozbyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Bywa tak, ze jak ktoś nigdy nie miał grosza przy duszy i się tego grosza dorwie, zaczyna lans. Fura, skóra, kasa. Traktuje innych z pogardą. Reszta człowieczeństwa zostaje gdzieś tam. Uważanie się za kogoś lepszego- bo mam hajs. I tylko tyle. Osoba, która chwali się ile to ma kasy, jest dla mnie zwykłym prostakiem i burakiem. Ożen się z mamona. Bądź szczęśliwy materialisto.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak potrzebuję adwokata , architekta czy malarza , to rzucam kasę i mam co chcę. Dzi**a lub inny wymoczek szczeka w sądzie , planuje czy maluje pod moje dyktando. no cóż, prowadzący firmę to tez chyba taka dziwa do wynajęcia, siedzisz, czekasz na klienta, dostosowujesz się do jego życzeń i modlisz się żeby zapłacił. a jak będzie niezadowolony to będziesz mu w d...właził, żeby poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
"pan biznesmen za szybko zasuwał na taśmie i się go pozbyliusmiech.gif" Leżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa tak, ze jak ktoś nigdy nie miał grosza przy duszy i się tego grosza dorwie, zaczyna lans. to typowa reakcja u prostaczków, którzy złapali trochę kasy i odrobinę władzy, choćby nad jednym pracownikiem. No niestety sama kasa ie wystarczy, żeby się pozbyć etykietki prostaka i prymitywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nikomu komu do tego , jakie mam wykształcenie i kim są moi rodzice ? Zadałem komuś takie pytanie? Kto z was stworzył firmę zatrudniającą 150 osób , gdzie personel biurowy zarabia w granicach 2,5 tyś a ludzie na produkcji 4-6 tyś , która firma przeznacza rocznie 5-6 mln na dalszy rozwój , wspomagając przy tym hospicjum i całkowicie utrzymując swoje przedszkole. A że gardzę bezproduktywnymi leszczami to fakt. Magistrów od zarządzania czy marketingu, o ile nie mają oprócz tego innych przydatnych umiejętności , nie wpuszczam za bramę. Innych cudaków , przepełnionych misyjnością i swoją ponoć nieodzownością, zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Możemy pogratulować łba do ynteresow , bo teraz aby się wybić na rynku to jest sztuka. Ale uważać się za króla gór i nizin a najważniejsze wartości przelać na stan konta. No to nie tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
To teraz też jestes nieproduktywny bo się kur/wa chwalisz ciu/lu na forum dla kobiet którymi gardzisz. Wio do pracy bo sam se będziesz na taśmie przebierał łapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samansraka won corfffo kogo oskarżysz dziś sraczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahahahahaha, no faktycznie ludzki pan. A co szwankuje w zyciu skoro czytujesz kafe, zamiast pilnować interesu, rozwijać się w przydatnych w produkcji i zarządzaniu dziedzinach? Jakoś nie sądzę żeby Kulczykowie, Solorz, czy Starakowie uprawiali takie zabawy, bo np. bardzo lubią rozmawiać z gimbazą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za młot y*****, musza cię cenić pracownicy prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FacetObserwator dziś Kobieta potrzebuje najpierw życzliwości ,czułości ,zrozumienia by móc otwierać się nawet te silne babeczki i często bywa że mają one wrazliwosc wiekszą niz inne tylko zakladaja maski aby nikt nie odkrył jakie są kruche wiem cos o tym sama jestem taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nikomu komu do tego , jakie mam wykształcenie i kim są moi rodzice ? Zadałem komuś takie pytanie? ale wypowiadasz się tak , ze wszyscy jesteśmy ciekawi skąd się bierze takie prostactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
1138. A weź ty się wreszcie odp*****l 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
11.29 Doskonale o tym wiem, tylko czy kobiety same to wiedzą . ;) Czasami mam wrażenie że nie do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraka kogo oskarzysz pomarańczowa wywloko o bycie Hejti, Petrov i Kiszą ty ladacznico :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
1137. Jak to piszesz to nie oblizuj ust, bo wygląda to oblesnie 😴 Wróć do swojego życia w wymaginowanej ogromnej firmie, bo tutaj się marnujesz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FacetObserwator dziś ja mam tą maskę i swiadomosc tego problem w tym ze ciezko do mnie dotrzec bo uciekam ze strachu tr***leje i staje sie tą silna twarda ale w srodku jestem jak płatek i wrazliwa niestety az zanadto i to co sie tam dzieje skrzetnie ukrywam pod zelazna twarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FacetObserwator dziś ja mam tą maskę i swiadomosc tego problem w tym ze ciezko do mnie dotrzec bo uciekam ze strachu tr***leje i staje sie tą silna twarda ale w srodku jestem jak płatek i wrazliwa niestety az zanadto i to co sie tam dzieje skrzetnie ukrywam pod zelazna twarza .ciezka sprawa dla faceta zwykla on zwija sie i ma o mnie odmienne mysli niz jest w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nudzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
11.44 Może niepotrzebnie się tak chowasz? Czasami trzeba zaryzykować i otworzyć się. Oczywiście nie na pierwszego lepszego faceta, ale czasami warto. Być może masz faceta. Masz do Niego zaufanie? :) Przepraszam jeśli to zbyt intymne pytanie jak na takie forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już opuszczam forum , bezproduktywne leszczyki. To ciekawy epizod , zaistnienie tutaj. Na pytanie dlaczego , odpowiedź jest prosta. Tylko po to , aby poczytać jak się motacie bezsilnie , próbując mi dopiec , na co oczywiście leję. To i jeszcze kilka podobnych forum , jest znakomitym miejscem na wyrwanie naiwnych kobiet , o ile mam wolny weekend. A przecież zbliża się majówka , produkcja stoi przez kilka dni , można gdzieś ze zgrabną pupcią wyskoczyć. Bawcie się grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetObserwator
Nic oprócz nienawiści i swojej małostkowości nie wniosłeś w ten temat. :) Ale powodzenia szefie wszystkich szefów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo weź już skoncz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i jeszcze kilka podobnych forum , jest znakomitym miejscem na wyrwanie naiwnych kobiet , o ile mam wolny weekend. no to wyszedł problem naszego biznesmena, na żywo, bez koloryzowania nie da rady wyrwać panny na one standing nawet, widocznie nie ma tak naiwnych żeby poleciały na bajerę o nieistniejącej firmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FacetObserwator dziś nie mam bo rozmyło sie wszystko, bardzo sie balam i ciagle drzalam czekalam az on sie otworzy i wtedy ja bym zaczela ale on tylko nalegal na mnie wiec sam rozumiesz to prawda co piszesz ze to jest tez zalezne od kobiety w jakiej jest sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
produkcja stoi przez kilka dni a mówiłam od razu, ze to młotkowy, w fabryce młotkiem macha :). Podziękuj szefowi za wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Skoro biznesmen wyrywa tutaj niewinne dziewice, to musi być bardzo zdesperowany 😴 Taka fama chodzi po forum:( Ja się z tym nie zgadzam, choć patrząc na Pana biznesmena- śmiem wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak gość ma tą firmę to zapewne jest brzydalem i przy tym tyranem , zero wyobraźni czy uczuć wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×