Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość345

Test ciążowy pozytywny

Polecane posty

Gość gość345

Witam. Zrobiłam wczoraj test ciążowy na 2 dni przed okresem i wyszła blada 2 kreska, ale dopiero po około 30 min. Następnego dnia robiłam kolejny test i po 15 min pojawił się na innym teście cień cienia. Czy są szanse na ciąże, czy kluczową rolę ma tu czas po jakim kreska się pojawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz w instrukcji napisane? Że po jakim czasie test przestaje być wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345
5 minut. Jednak jakoś zawsze parę minut dłużej test trzymam i nigdy nie miałam takiej sytuacji bo nie pojawiały się kreski po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz instrukcję więc nie zadawaj pytań. Wykonaj test zgodnie z instrukcją w dniu miesiączki to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345
Czy nie po to jest to forum by by zadawać pytania? Myślałam że może ktoś też tak miał więc pytam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zarówno ten test może być fałszywy, a może być wiarygodny. Innej odpowiedzi nie ma. Też uważam, że powinnaś zaczekać do dnia miesiączki i odczytać test w wyznaczonym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345
Jutro mam mieć miesiączkę wiec rano testuję bo test powinien już być pozytywny jak co i po prawidłowym czasie :-) wiesz, pierwsze dziecko by to było to się stresuje tym bardziej z chorą tarczycą, bo jak jestem w ciąży to od razu musze być pod opieką zarówno gina jak i endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mama13
Autorko, mi się wydaje że jesteś w ciąży. Mi pozytywny test wyszedł po 30 min,na drugi dzień to samo,i co? Beta 28,5 a teraz mój szogunek ma 2 latka prawie :-) a tu jak zwykle muszą odpowiadać z jadem! Możesz napisać co z twoją tarczycą? Bo ja mam mieć usunięta całą i czy miałas problem z zajsciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżizas, niedługo jadem i hejtem będzie zalecanie czytania ulotki do lekarstw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi pozytywny test wyszedl 4 dni przed spodziewaną miesiączką. Blada druga kreska pojawiła sie po 10 minutach. Myślałam że test fałszywie pokazal wynik ale poszłam tydzień później do ginekologa i potwierdzil ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345
Dziękuję za odpowiedzi. Co do hejtu to czy ja miałam do kogoś pretensje czy użyłam słowa hejt? Nie. Tylko wyjaśniłam czemu zapytałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×