Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarynka92

Nowości w manicurze hybrydowym, nowe trendy, nowe lakiery

Polecane posty

Gość gość
ja lubie tradycyjny manicure hybrydowy typy french. Bardzo ładnie mi robią Panie z tego salonu http://maniq.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli32
Termo hybrydy są teraz modne. W ofercie ma je np. Em Nail https://em-nail.pl/pl/93-lakiery-hybrydowe-thermo . Zmieniają kolor pod wpływem temperatury. W ciągu dnia zmieniają się kilka razy :) Tworzą super efekt. Ostatnio miałam żółto-pomarańczowe - na wakacje idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawno nie robiłam pazurek i chyba trzeba przysiąść. Mam różne zdobienia efekt syrenki naklejki wodne sondy do zdobień ale nie ma jak jeden kolor bez przesadyzmu :-) używam tylko semilac innych jeszcze nie próbowałam nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat na ten okres (zima) uwielbiam nową kolekcję neonail warming memories... Jest piękna, kolory takie pastelowe, idealne na zimę.. Ściągałam już hybrydę na miesiąc, żeby zrobić sobie przerwę i moje paznokcie wcale nie były w gorszej kondycji, niż przed rozpoczęciem stosowania hybryd. Z natury są łamliwe, kruche i rozdwajają się, więc gorzej być nie może:D za to hybryda je wzmacnia - wiem, że to tylko tymczasowe, dopóki mam hybrydę, to mam mocne paznokcie. No i długie, bo wreszcie się nie łamią. Lakier termiczny mam, nosiłam latem i przez małą różnicę temperatur nie było widać efektu...za to jestem ciekawa teraz, no ale to dopiero po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguulla
Ja lubię lakiery z MakeAR. Seria Illusion jest rewelacyjna i na karnawał zamówiłam kilka nowych kolorów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam jeszcze tej serii, obecnie mam red cat eye też z makear. Fajny lakier wygląda inaczej niż jednolity i można samemu zrobić w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od paru miesięcy jestem wierna efektowi syrenki :D Jakbyście szukali manicurzystki specjalizującej się w różnego rodzaju zdobieniach to serdecznie polecam Wam panią z salonu Pure Diamond w Krakowie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam efekt syrenki i kameleona, teraz czekam na nowe pyłki perłowe, widziałam efekty na zdjęciach na fb i efekt jest śliczny. Uwielbiam manicure hybrydowy, lubię oglądać filmiki ze zdobieniami i ćwiczyć potem na wzornikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie salonu Pure Diamond!!! Mi pani zrobiła śliczny wzorek z kryształków Swarovskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Ja sama w domu robie sobie hybrydki i cały czas udoskonalałam warsztat:) A jesli chodzi o lakiery to u mnie obecnie królują neonowe kolory z Makear - rewelacyjnie wyglądają na pazurkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonabom
Mi się podoba efekt syrenki, to jest hit tych wakacji z tego co widzę. Wprowadzają go też do normalnych lakierów, np. Miss Sporty, także w końcu nie muszę nosić jedynie hybryd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybrydomaniaczka
od jakiegoś czasu zaczęłam sama robić swoje paznokcie hybrydowe i ostatnio wpadły mi fajne, niedrogie lakiery firmy mylaq. muszę przyznać, że konsystencja, trwałość jest genialna. w sklepie www można znaleźć potrzebne rzeczy - lampa itd w bardzo dobrej cenie. Jest sporo kolorów i już wiem, że kupie na jesień jakieś kolorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manimani
tez mam lakiery tej firmy :) Mają super słodkie opakowania. Trwałość lakierów jest bardzo dobra, ja mam jeden super nudziak blush tone i piękny miny kiss. Używałyście może? polecacie jakieś jeszcze kolory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię lakiery nailac, a jeśli chodzi o efekty na paznokciach, to jestem zakochana w matowym wykończeniu. Właśnie nailac ma taki top matt satin się chyba nazywa i jest naprawdę ekstra, wygląda to bardzo elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1988
z nowości to warto zobaczyć nową kolekcję Rozenkowej w Nailac - ładne, jesienne kolorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ostatnio z ciekawości kupiłam sobie kilka kolorów lakierów hybrydowych z pierre rene na probę. W sumie są bardzo fajne! Maja w ofercie zwykłe lakiery hybrydowe, ktore potrzebują bazy i tipu, ale mają też takie 3 w 1 które po prostu kładzie się na paznokcie. Są one oczywiście droższe, ale jeden produkt zastępuje nam trzy inne. Ja kupiłam sobie własnie ten 3 w 1 i trzymał mi się całe dwa tygodnie. A zdjęłam tylko dlatego, że odrost był już duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#MylaQTestMeToo Miałam okazje testować lakiery z firmy MylaQ i szczerze je polecam. Dobra jakość w rozsądnej cenie, spory wybór kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dla mnie nowością są lakiery hybrydowe MylaQ , są chyba nowością na rynku, mają fajną cene bo można kupić buteleczkę za 20 zł a są dość dobrej jakość . Dłługo utrzymują się na paznokciu , podczas utrwalania w lampie nic się z nimi nie dzieje. Jak dla mnie to strzał w dziesiątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również ostatnio miałam okazje testować lakier mylaq #mylaqtestmetoo. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lakier. Super kryje, nie kurczy się, i bardzo długo się trzyma. U mnie akurat trzymał się 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurcia31
Lakiery hybrydowe MylaQ mają dobrą konsystencje, łatwo nakłada się je na płytke paznokcia, wystarczą dwie warstwy lakieru do uzysaknia pięknego koloru. Kolekcja lakierów jest dopasowana na każdą okazje. Zdecydowanie manicure hybrydowe z MylaQ można wykonać sobie samodzielnie w domu. Dodatkowo wzmacnia on paznokcie dzięki czemu nie ulegają one łamaniu i zdorowo rosną. Co dla mnie najważniejsze manicure jest trwały utrzymuje się on na paznokciach minimum 2 tygodnie, wykonuje w nim wszystkie czynności związane z prowadzeniem domu oraz opieką nad dzieckiem i nie ulega on zdzieraniu czy odpadaniu. Jestem zadowolona z tych lakierów i polecam MylaQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnenblume95
Zestaw do manicure hybrydowego Mylaq to nowość na rynku. Jestem mile zaskoczona lakierem, ponieważ dobrze kryje i konstystencja też jest super. Lampa LED ma trzy tryby czasowe, co jest sporym ułatwieniem bo na wyświetlaczu możemy zobaczyć ile sekund nam pozostało. Jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam lakiey mylaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora77
Ja ostatnio kupując frezy ceramiczne trafiłam na fajny sklep z kosmetykami i akcesoriami do paznokci - http://panikupi.pl/kategoria/frezy-ceramiczne - jest to hurtownia kosmetyczna, w której można znaleźć kosmetyki do pielęgnacji i makijażu w atrakcyjnych niskich cenach. Polecam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×