Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zszokowany do kwadratu

Wypielęgnowana modelka, a wystają jej z majtek włosy łonowe

Polecane posty

Gość gość
Ma długie włosy na c***e. Wracaj do mamusi niech ci obetrze mleko spod nosa, bo prawdziwej kobiety nigdy nie widziałeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie interesuje co się tobie podoba a co nie. Nie gap się w krocze kobietom, problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Taka zapuszczona kobieta to by chyba na plażę musiała zakładać obszerne bokserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygolone okolice bikini bracie. Ona też się depiluje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
A może po prostu nic więcej jej nie rośnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rośnie? Kobiety często mają owłosiony tyłek, żyj z tym...I jeszcze nie słyszałam o takiej, która nie musiałaby depilować tzw. strefy bikini (czyli pachwin). Ile ty qrwa masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. My kobiety mamy owłosione pachwiny, a nawet o***ty, choć nie tak mocno jak faceci. Gdzieś ty się uchował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Ale jakby ta uważana przeze mnie za naturalną założyła współczesną bieliznę, to by wystawały zapewne włosy. Więc de facto można to uznać za nieogolone okolice bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest najfajniejsze? To że włoski odrastają. Można mieć dłuższe i wystające ale również tydziej później wygolone na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zszokowany do kwadratu dziś Ale jakby ta uważana przeze mnie za naturalną założyła współczesną bieliznę, to by wystawały zapewne włosy. Więc de facto można to uznać za nieogolone okolice bikini. x Kurde, człowieku, o co ci chodzi? Dajesz jakieś hipotetyczne założenia. Zgodnie z twoją logiką, jakby laska, która ma tylko wąski pasek włosów na wzgórku założyła stringi tyłem naprzód - to też by miała nieogolone okolice bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Ja tylko pisałem, że nie każda kobieta ma w okolicach bikini owłosienie bujne jak facet. Niektóre mają dość kompaktowe owłosienie i za bardzo nie potrzebują golenia okolic bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Ale mimo wszystko, wystające włosy z majtek podczas rozbieranej randki to naprawdę straszny faux pas i mocno by to obniżyło u mnie loty dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Dla mnie to coś mega nieestetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy łysa kobieta może być seksi? Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmij do wiadomości Autorze, iż jest wiele kobiet, które mają w duuupie to co się podoba facetom. Czy mam krzaciory w majtkach czy też nie - to tylko i wyłącznie moja sprawa. Nie obchodzi mnie czy to budzi czyjeś złe skojarzenia albo cokolwiek innego. Uprzedzając - nie mam problemu z facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Nie masz problemów, ale też zapewne nie jesteś zaniedbana i włosy Ci z majtek nie wychodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:07 x racja kobiety maja włosy na pachwinach pod pachami na nogach i d***e oczywiście nie tak bujne ale maja. wyobraź sobie chlopczyku ze włoski które są często zgalane (1-2-3) dni maja tendencje do wzrastania oraz po tak szybkim zgoleniu wloskow zostają krostki i leci krew,są podrażnienia itd wiec ciężko mieć tam codziennie idealnie wygolone bikini itd. Dorosnij bo nie masz pojęcia o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Jak bikini nie jest idealnie ogolone, to kobieta może założyć bardziej zabudowane majtki. Poza tym jak idę z kobietą na rozbieraną randkę, to chcę żeby była dla mnie seksbombą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze bywam zarośnięta niczym tuja i wiesz co? Nie przeszkadza mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Ale na randkę z nowym facetem lub na plażę w skąpym bikini byś tak na pewno nie poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, zbierając wszystkie twoje komentarze do kupy wnioskuję, że nie tyle przeszkadza ci owłosienie łonowe, co fakt, że wystaje zza majtek. jezeli majtki sa skąpe, to owłosienie powinno być odpowiednio skąpe. jeżeli owłosnienie wymyka się spod kontroli to sugerujesz założenie obszerniejszych majtek - tak, aby tego owłosienia w bieliźnie nie było widać. ale, ale...jaki to ma sens, skoro to jest randka rozbierana, więc i tak zobaczysz te włosy w pełnej krasie, bo te majtki i tak spadną? rozumiem, że zniesmacza się, jak widzisz wychodzące włoski na plaży - bo jak napisałeś - to jest pokazywanie intymności. tu zgoda. ale przecież rozbierana randka to właśnie jest intymność. nie kumam więc, jak może ci w takiej sytuacji przeszkadzać owłosienie, które wystaje spod majtek. te majtki i tak zaraz zostaną przecież zdjęte i zobaczysz dużo, dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem ta od tui. na plażę tak bym nie poszła. seksu na randkach też nie uprawiam. ale nie czułabym żadnego zażenowania, jakbym miała się pokazać mężczyźnie tak, jak ta pani na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Bo nie podoba mi się taki widok. Te "wystawanie" kojarzy mi się z niechlujnością i zaniedbaniem na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jesteś bardzo bardzo mocno p*****lniętyyyyyy :-) idz do psychiatry może coś jeszcze z Tobą zrobi co za psychol p******y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
Czyli z lekkim "wystawaniem" nie czułabyś się skrępowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ta c**aaaa którą wkleiłeś założy gacie to też jej będzie wystawać włos ,a ty nosisz gacie popaprańcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czułabym się skrępowana rozmawiając twarzą w twarz z takim czubem jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany do kwadratu
To było do: gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×