Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybkie marsze. Kto maszeruje ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć ! Jestem ciekawa efektów. Od tygodnie praktycznie codziennie maszeruję 8 km ( czas 40-45 min) po lesie. Przede mną do zrzucenia 25 kg. Jem mniej i zdrowiej. Co chudnie podczas marszu ? Jakie są efekty ? Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spaceruję po lasku bielańskim. Tam są takie fajne ścieżki. Czasami dołącza do mnie też mój facet i pies :D Dostałam także ostatnio na imieniny opaskę Ivybands taką na gumce. Musze powiedzieć, że mega fajna sprawa, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćANIA
ja chodze ale np. z opaskami IvyBands - polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszkka
maszeruje szybko już od kilku miesięcy, dodałam jeszcze ostatnio tabsy iqgreen i schudłam w miesiąc 6kg także to nie jest tak że tylko ostrym wypoceniem na siłce da się coś zdziałać bo spacery też dają radę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Nie jest tak, że przy konkretnym ćwiczeniu czy typie aktywności chudnie jedna, konkretna część ciała. Oczywiście niektóre są bardziej obciążone niż inne, dzięki czemu wyrabiają się chociażby mięśnie, ale chudnie całe ciało (różne części w różnym tempie). Nie ma więc aż takiej różnicy między poszczególnymi typami aktywności - niemniej jednak najzdrowiej ćwiczyć całe ciało. Marsze to niezły początek, żeby nabrać nieco kondycji i przyzwyczaić ciało do wysiłku - później proponowałabym jednak przesiąść się np. na rower - latem można pojeździć po lesie, a zimą polecam rowerek stacjonarny. Więcej na jego temat możesz poczytać tutaj: http://www.abcfitness.pl/dlaczego-warto-cwiczyc-na-rowerze-treningowym-ba31 Polecam też np. orbitrek, bieżnię, sylwetkę wyrzeźbić pomogą hantle - jest wiele dróg i możliwości. W razie pytań - jestem do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielelecka
ja tez maszeruje, moze nie waze jakos ekstremalnie duzo ale z 15kg to bym chciala zrzucic. biore tez od niedawna piperine forte i juz 5kg za mna, a wystarczylo tylko ruszyc tylek i wyjsc z psem, takze polecam nawet dla tych nienawidzacych sportu uprawiania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×