Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KrystianS

Dobry implantolog z Warszawy

Polecane posty

Gość KrystianS

Może ktoś z Was się orientuje, gdzie w Warszawie znajdę dobrego dentystę-implantologa? Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra robiła implanty w Dent SM, ja też tam leczę zęby i mogę polecić tę klinikę - bardzo miła i fachowa opieka stomatologiczna. Ale do rzeczy - siostra była zmuszona uzupełnić brak dwóch zębów, który powstał w konsekwencji wypadku samochodowego. Dent SM ma w ofercie taki zabieg w wydaniu natychmiastowym - możesz sobie zobaczyć tutaj: http://www.dentsm.pl/implanty/implantacja-natychmiastowa. Uratowali ją tym, bo niedługo po wypadku brała ślub. Moim zdaniem jest to miejsce godne zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolllll
Sprawdź sobie Klinikę na Bemowie, z tego, co się orientuję jest polecana przez wiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapi
a ja szczerze polecam klinikę soldent przy metrze swietokrzyska. cala obsluga jest na bardzo wysokim poziomie. zawsze jak tam jestem spotykam wielu obcokrajowców. raz nawet uslyszalam ze przyjechali specjalnie na wizyte do warszawy! Od 2 lat chodze tylko do nich. jak mialam kryzysową sytuację to dostałam się do nich bez problemu i tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dobrego słyszałam o doktorze Kazerooni z Uśmiech Zdrowia na Łowickiej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piotr Jakubowski z DENT-SM, http://www.dentsm.pl. Doświadczony implantolog, godny polecenia :) Ja u niego robiłam implant dolnej czwórki. Jestem naprawdę zadowolona, że się na taki zabieg zdecydowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia08089
Jeśli masz zamiar wstawiać przynajmniej kilka implantów to mogę CI polecić klinikę Dental White na Woli. Jest możliwość zrobienia modelu DDS, który jest bardzo rzadko dostępny gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bciii
Bez problemu można poszukać i znaleźć w Warszawie, np. na Rodziny Hiszpańskich jest klinika Maestria. Oferują pełny zakres usług stomatologicznych + właśnie ogarniają implantologię. Sama nie korzystałam, ale moja mama wstawiała sobie niedawno (w styczniu) implant i właśnie powiem szczerze bardzo ładnie i naturalnie się prezentuje, więc wnioskuję, że znają się na swojej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia
Dnia 6.05.2019 o 18:03, DoradcaDentalFratetniry napisał:

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Czym różnią się implanty zygomatyczne od zwykłych implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 8.05.2019 o 10:11, Gość Gonia napisał:

Czym różnią się implanty zygomatyczne od zwykłych implantów?

Witaj Gonia

Implanty zygoamtyczne różnią się od tych standardowych. Przede wszystkim różnicę można zauważyć w zastosowaniu, ponieważ implanty te są stosowane u pacjentów, u których wykryto zaniki kości szczękowych albo po prostu mają spore braki w uzębieniu i nie ma możliwości wszczepienia standardowych implantów. 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Edytowano przez DoradcaDentalFratetniry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komarr

@DoradcaDentalFraternity od jakiego wieku można spróbować wstawić takie implanty? Czy kolor dobiera się indywidualnie do pacjenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo jestem zadowolona z kliniki Identi naprawdę polecam lekarze są perfekcyjni z dużym doświadczeniem. Ja leczyłam kanałowe moja siostra implanty. Mój lekarz jest super wszystko dokładnie wytłumaczył polecam dr.n.med Macieja Zaremba bardzo miły sympatyczny lekarz. Mojej siostry ząbki są piękne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamex

@Doradca ile kosztuje zabieg wstawienia jednego implanta i czy w ogóle jest taka możliwość wstawienia jednego czy musi być od razu kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2019 o 15:32, Gość Komarr napisał:

@DoradcaDentalFraternity od jakiego wieku można spróbować wstawić takie implanty? Czy kolor dobiera się indywidualnie do pacjenta?

Witaj Komarr

Implanty mogą zostać wszczepione od około 16-21 roku życia. Jest to związane z okresem całkowitego zakończenia procesu rozwoju kości szczęki. Oczywiście kolor implantu dobierany jest indywidualne, przecież nikt nie wyobraża sobie posiadania różnokolorowych zębów. W końcu ładny uśmiech to nasza wizytówka 🙂

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Sisotra robiła sobie implanty w Eurodental w Warszawie. Jest bardzo zadowolona bo wreszcie ma piękny uśmiech.  Dodatkowo pracują tam specjaliści, którzy mają podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia

Jeżeli chodzi o implanty to spokojnie mogę polecić Dental Fraternity przyjmuje tam dr Jan Perek. Bardzo fajny lekarz. Ma świetne podjecie do pacjenta i wiedzę z dziedziny implantologii. Jestem bardzo zadowolona. W ogóle cała klinkia jest na poziomie. Personel pierwsza klasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Ja mogę polecić Varsovia Dental. Miałem wstawiany implant i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja polecam Eurodental w Warszawie. Na prawdę świetna jakość obsługi, podejście do pacjenta też bardzo ok. Robiłam w zeszłym roku i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub

Bez wątpienia dr Adam Goławski. Implantolog z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Przyjmuje w Enel-Medzie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o implanty to spokojnie mogę polecić dr Jana Perka z tej kliniki https://dentalfraternity.pl/. Doprowadził moje uzębienie do porządku. Świetnie uzupełnił braki przy pomocy implantów. Teraz nie mam problemów z jedzeniem i nie muszę się obawiać że wypadnie mi proteza w najmniej odpowiednim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić gabinet Eurodental, bo mój brat u nich robił implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak najbardziej warto zrobić implant, to mega wygoda jeśli chodzi o uzupełenianie ubytków, sama robiłam w eurodental. bardzo się ciesze ze w końcu uzupełeniłam braki zębowe, lepiej się czuję, częściej się uśmiecham, komfort życia bardzo mi się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam implanty w Dental Fratenity na ul Mochnackiego. Jestem mega zadowolona. Bardzo fajna klinika z miłą obsługą. Pełen profesjonalizm. Spokojnie mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dentalfraternity.pl - polecam ta klinikę. Robiłam u nich implanty i leczę u nich swoje zęby. Bardzo jestem zadowolona. Miła i kompetentna obsługa i świetni specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×