Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wrócić do faceta? Trudna sytuacja

Polecane posty

Gość gość

Poznałam faceta 15 lat starszego. I to w dość dziwnych okolicznościach. Jak się spotkaliśmy pierwszy raz to nic między nami nie zaiskrzyło. Ale gdy spotkaliśmy się przypadkiem po pół roku buchnęła wielka miłość. Wszystko trwało ponad rok. Facet ma dorosłego syna, któremu nowa macocha średnio się spodobała, ale w stosunku do mnie był w porządku. Jednak z jego ojcem relacje zaczęły się psuć i w końcu doszło do awantury, gdzie spakowałam swoje rzeczy i się wyprowadziłam. Wywaliłam jego numer na czarną listę i nie chciałam mieć z nim nic wspólnego. Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam jego syna u mnie w pracy. Powiedział mi, że po tej awanturze jego ojciec chciał się ze mną skontaktować, ale nie odbierałam, więc zaczął pić. Doprowadził się do takiego stanu, że karetka wzięła go sygnale. Ledwo go odratowali. Teraz prosi mnie abym go odwiedziła w szpitalu, bo wpadł w taką depresję, że nie chce nikogo widzieć poza mną. Że życia beze mnie sobie nie wyobraża. No i teraz jestem w kropce. Co począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowronka
Nie wróciłabym.Wygląda mi na słabego psychicznie a Jego zachowanie na zwykły szantaż emocjonalny ale to moje zdanie i tego nauczyło mnie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może dodam od siebie tylko to,że facet nigdy nie pił. Może czasem okazjonalnie lampkę wina czy jedno piwo, ale w ciągu roku zdarzyło się może dwa razy. Zawsze stronił od alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest alkoholikiem!!! Ukrywał się!! Nienormalną sytuacją jest to co opisujesz a więc facet z przeszłością alkoholową!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×