Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj pyszny hamburger domowej roboty a wy co w uk osrusy ?

Polecane posty

Gość gość
wolowina z niemiec, albo wieprzowina - bo tansze - do tego belgijski ogorek, hiszpanski pomidor i francuska musztarda - polski smieciu z tych samym produktow domowo moge sobie zrobic tego hamburgera w uk, niemczech i francji - produkty sa wciaz te same w sklepach na calym swiecie, a raczek mi emigracja nie uj***la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhhehehee franciska muasztarda i niemiecki ogórek :D syf z chemią, tylko POLSKIE ze wsi sa najlepsze ale ty nigdy nie sprobowales i nie wiesz co dobre, ja mam to wszystko w PL najlepsze kiszonki a nie jakis syf z francji buhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol masz klasyka buehehehe i jak tam to porownujesz do swoich wiejskich potancowek z kumplami pod sklepikiem z piwkiem? :D https://youtu.be/Xo9ITyuPgec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak,bo na tej polskiej wsi masz polskie sadzonki, pryskane polskimi chemikaliami.... bys sie douczyl o wlasnym kraju nieuku tepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy WSIORKU takiej imprezy nie przezyjesz :D nawet nie znasz jednego polskiego dja ktory moglby cos takiego zorganizowac, a wiesz wsiorku dlaczego, bo taki dj nie istnieje wiec polaczki sraja jak np Armin przyjezdza do PLu, niechetnie bo wie ze takie gowna jak testoviron tam mieszkaja ale chce ich wydoic z kaski bo wie ze nie maja takich imprez jak np asot 450 i rzuca sie na wszystko jak wyglodniale prawiki :D https://youtu.be/O-dpHuqz9Jw impreza zaplanowana na 10 kwietnia 2010, wiadomo dlaczego przeniesiona na 2 tygodnie pozniej. Je/balo wszystkich polaczkow ze prezydent i inni ktorzy mieli pecha z nim leciec (nie podskakuj wyzej niz mozesz doskoczyc...) nie zyja bo najwazniejsza byla impezka z Arminem. Pokazaliscie klase JE/BANE POLSKIE SMIECIE https://youtu.be/O-dpHuqz9Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhehehheh a kto to armin jakis je/bany ciapaty na pewno :D :D z czego rzysz głupolu z uka, w PL niedługo ŚDM mamy caly swiat bedzie a ty dajesz jakiesj pseudolinki ze zgniłego londynu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol! Ty jesteś skazany na to żeby żryć najtańszą kaszankę bo ty jesteś polski śmiec bez widoków na poprawę swojej sytuacji. Ryj na rodaka za jałmużnę. Taka jest twoja rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przyglupy z niepelnym podstawowym nie znaja najlepszego dja swiata buehehehe kolejny fakt o bingolu i jemu podobnych zerach. Jebe twoje dni z papiezem :D co niby w tym fajnego? To ze jakiemus bezdomnemu nogi umyje zeby falszywie zaszpanowac jaki to on milosierny. Bez jaj. Watykan ma kaski tyle ze mogliby uratowac wiele biednych i chorych dzieci a co robia grube swinie, kazdy ma wielki brzuch od zarcia swiniaki i zero pomocy dla potrzebujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej jakis sportowiec da 0.000000000000001% swojego majatku na pomoc, raz na kilka lat oczywiscie, niz te ksiezulki papieskie z watykanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij sie swoim brzuchem djska swinio z uka buheheheeeeeee :D:D pokaz ile ty dales na biednych pało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 za klip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol będzie teraz przyjmował uciekinierów z Bliskiego Wschodu i uraczy ich kaszanką i hamburgerem. Na nic innego go nie stać, bo pracuje u polskiego pracodawcy za jałmużnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol i praca BUEHEHRHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie udaje kogos kim nie jestem :) jak ty gejuchu, kazdy twoj post swiadczy o tym ze jrstes gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, W kazdym poscie podnieca sie polaczkami ktorym fika lodzika a ja podniecam sie przepieknymi azjatkami ktore codziennie spotykam na miescie a ty kogo spotykasz na miescie polski osrusie? 99% emerytow? O ile wiesz co to miasto wsiorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol opowiedz nam jak dobrze jest w PL żebyśmy mieli z czego się pośmiać. Jak czytam twoje peany n.t. polskiego jedzenia to mija mi chęć powrotu do tego obszczanego katolandu. Pochwal się swoimi "osiągnięciami " i nie zapomnij podziękować polskiemu pracodawcy za jałmużnę. Jesteś w grupie 96 % obszczymurze. Nie zapominaj o tym myśląc jak związać koniec z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osrusy to słówko na was emigracyjne ciule :D ja mieszkam w PL cymbałku :D azjatkami powiadasz co na całym swiecie słyna z płaskod/upia i mikroc/ycków :D :D dostales kosza od polek ty bezzębny FAKING FOREJANS i teraz masz uraz buheeeeeeee LD :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki, z jednym wyjatkiem, nie dorastaja do piet azjatkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oraz zapamietajmy kolejny fakt o bingolu poniewaz opisuje on swoje zycie bo zycia innych po prostu nie zna - bingol jest bezzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię czytać Bingola jak się miota w swojej bezsilności. Wiejski parobek ze swoją kaszanką i hamburgerem. Co za przygłup polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuhwom w uk zal doope ściska ze wyjechac musieli :D ja piertole skonczone przegrywy tępe blendziory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faking forejnas-całą prawda o tych zyciowych nieudacznikach buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze czuje sie tu bardziej u siebie niz u siebie w PLu :D i nigdy nie slyszalem tego tekstu nieudaczniku je/bany. Pewnie tylko takie nieudaczne swiniaki jak ty slysza to na kazdym kroku :D trydno sie dziwic, ja tez nie chcialbym takiego przyglupa jak bingol w moim kraju. Przyglupa z niepelnym podstawowym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałeś obes/rany szczurze z uk :D faking forejnas jestes i zawsze bedziesz bo nagole takich potrzebuja i maja brechę w pubach po robocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol do nauki bo nie zdasz do gimnazjum bueheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna sie wiele dowiedziec o tym przegrywie. Z tego co opisuje to niezle go wszedzie przesladowali. Dlatego tyle w nim nienawisci i mysli ze wszyscy go obgaduja i wysmiewaja. Przykre takie zycie. Zamiast zajac sie soba to biedaczek rozkminia co mysla o nim inni BUEHEHEHE w chu/j wspolczuje takiego nedznego zycia :o przesladowany biedny bingol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, ty szczurze, żryj kaszankę i zapomnij o życiu w dobrobycie. Ty masz ryć na polskiego pracodawcę za bezdurno. Takie jest twoje przeznaczenie i nie uciekniesz od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś facking forejnas któremu płyta sie zacieła heheheheeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×