Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żegnajcie głupie baby...:)

Polecane posty

Gość gość

Syn właśnie kończy rok. Siedziałam na forum od mniej więcej 7 miesiąca ciąży. Nie codziennie ale muszę przyznać regularnie. Na początku naprawdę szukałam informacji potem to już bezsensowne czytania. Ostatnio byłam na wakacjach. Dwa tygodnie bez kafe:). I jak wróciłam to założyłam dwa wątki. Potrzebowałam kilku informacji. I wiecie, że zapomniałam przez te dwa tygodnie, że na jedną mądrą odpowiedź będzie sto idiotycznych wpisów. Dobra czas kończyć z tym gównem. Podobno z kafe się tak łatwo nie odchodzi. Zobaczymy to moja pierwsza próba. Nie będę pisać żegnajcie tylko jak to wpada w żargonie kafe s/p/i/e/r/d/a/l/a/m od k/u/r/ew/ i dupodajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaję, nie tak łatwo zerwać z kafe.. ja miałam na to fazę w czasach gimnazjalnych, wróciłam te dwa lata temu razem z fp na fb 'najlepsze wątki'. ni ma co czytać, głupota aż uszami się wylewa, ale wchodzę dwa-trzy razy dziennie i sprawdzam wątki w aktualnościach. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż autorko, po ostatnim zdaniu wnioskuję, że idealnie tu pasowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie tutaj głupie baby, a ty taka mąąąądra i z klasą, zwłaszcza w ostatnim zdaniu swój poziom nam objawiłaś :o i w ogóle jak chcesz stąd odejść to odejdź, na cholerę o tym informujesz i temat zakładasz? No cóż masz się za lepszą, a tymczasem kafe w tobie siedzi i świetnie się miewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×