Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bo kocha się pomimo coś, a nie za coś?

Polecane posty

Gość gość

Nie możemy być razem z kilku powodów. On mnie odrzuca, chociaż wiem, że nie jest mu łatwo. Czy to normalne, że i tak jestem szczęśliwa samym faktem, że po prostu go kocham? Że wiem, że nie przestanę i daje mi to szczęście? Że mam przeczucie, że jeszcze kiedyś będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie odrzuca, chociaż wiem, że nie jest mu łatwo- weź skończ piertttolić. mam to w d***e. yebał cie pies i twoją też. jestem szczęśliwa bo niedlugo zaczne poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko,co odczuwasz jest jak najbardziej normalne,ale nie zdarza się często. Szczescie to delikatna sprawa,chroń je i znajdź radość w intymnym przeżywaniu swoich uczuć,bez potrzeby analizowania tego ze światem. Złudne jest bowiem to,że ktoś stuprocentowo zrozumie Twój świat,złudna jest też potrzeba dzielenia się nim z innymi. Bo,właśnie,skoro jesteś szczęśliwa,skąd ta potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeba dzielenia jest stąd, że nie rozumiem tego. Nie rozumiem jak można coś takiego czuć w takiej sytuacji. I po prostu zastanawiam się, czy są ludzie, którzy mają/mieli podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja żebym tak myślała to musiałaby mi "półka spaść na głowe" a co z potrzebami bliskości, obecności drugiej osoby itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha się pomimo wszystko. To dotyczy ludzi którzy są razem. Wtedy mnóstwo rzeczy weryfikuje się realnie na codzień. To jest realne, reszta to urojenia, które mogą trwać latami bez żadnego większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie w iluzji,to nie zycie tylko przesypianie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×