Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

test ciążowy Lady Max

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny co sądzicie o teście Lady Max Dr.Max.Jest dobry?U mnie w aptece tylko taki mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Podbija również . Czy on jest dobry czy jakoś szajs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa ciążę każdy wykryje nawet te z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go użyłam w obecnej ciąży, pokazał słabiutka kreseczke, a ta kreseczka za dwa dni bedzie ze mną na świecie :-) jest bardzo czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
myślicie dziewczyny ze jak robiłam go w dniu spodziewanej miesiaczki i dzień po i wyszedł negatywny to moge mu wierzyć? chciałam dziś iść na badanie z krwi ale jestem z dzieckiem w szpitalu i nie mam jak zrobić. eh.. a cierpliwa to ja nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
a i czy ta lekka kreska to była widoczna na oko czy jakaś pod światło (pseudo kreska)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi własnie też się pojawiła kreseczka , bardzo mało widoczna, dosłownie bardzo delikatnie różowy:), później napisze czy to est moje szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaz
Hej. U mnie też ledwo widoczna druga kreska. Dwa dni spóźnia mi się @. Czy ten test wykrywa bardzo wczesna ciążę właśnie taką bladziutka kreska mi się pojawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Hej ja też dziś robiłam ten test i też wyszła druga kreska ale bardzo bardzo blada jest jakiś tam minimalny cień tak bynajmniej mi się wydaje . Również nie jestem cierpliwa, ale powtórzę go w poniedziałek rano, czyli 3.09. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie robilam test i spoznilam sie w 5 minutach. Ale byly dwie kreski. Myslicie ze wiarygodny? Na ulotce pisze zeby nir patrzec na test po uplywie tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Ja robiłam dwa razy tym testem,  pierwszy raz 3 dnia po spodziewanym dniu okresu, wyszła bardzo blada kreska, powtórzyłam po 6 dniach od spodziewane miesiączki i znowu blada kreska...nie wiem co mam o tym myśleć trochę się boję, czekam na wizytę u gina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam wczoraj 2 testy, oba wyszły negatywne, jednak po kilku godzinach pojawiła się na obu druga kreska. Trochę spanikowałam, mimo że nie powinno się odczytywać testów po kilku h... Było to 10 dni od "rzekomego" zapłodnienia. Dzisiaj zrobiłam test bhcg z krwi i wyszło 0,1, także nie wskazuje to na ciążę. ;) byłam trochę w szoku, bo przy poprzedniej ciąży miałam identyczną sytuację z domowymi testami i byłam w ciąży, mimo że druga kreska pojawiła się dopiero po kilku godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×