Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

który podkład lepszy?

Polecane posty

Gość gość
N awilzam oczywiście. Ale czasem mam suche skórki.Masakra za młodu pryszcze na starość zmarszczki.Ale robię co mogę.A co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revlon colorstay mam ZAWSZE w kosmetyczce. sa podklady ktore kupuje pod wplywem filmikow makijazystek na YT (np Rimmel wake me up - rozswietlajacy, swietny ale krycie ma baaardzo slabe), sa takie od ktorych oczekuje 'photoshopa w plynie' ;) oczywiscie wtedy to nie tylko zasluga samego fluidu ale i bazy + pusdru sypkiego do wykonczenia (w ogole nie wyobrazam sobie jak mozna nakladac na twarz sam puder sypki :O ) to jest estee lauder db czy lancome. i szczerze mowiac te z wysokiej polki kupuje tylko by poprawic sobie humor, jak droga bielizne ;) bo tak szczerze mowiac Revlon jest 2x tanszy (zwlaszcza w promocjach roznych drogerii) ale dziala dokladnie tak samo jak EL czy lancome... i tamte moge rozdawac w rodzinie jak sie wku/rzam, ze nie dzialaja tak jak oczekuje za taka kase, ale Revlon cs zawsze kupuje i zawsze mam przy sobie. polecam, za taka srednia cene jest naprawde swietny, i w kazdej recenzji kazdego podkladu zawsze trafisz na stwierdzenie, ze 'revlon ma takie samo dzialanie' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revlon nie wysusza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zasadę, że podkład musi być naprawdę dobrej jakości. Jeśli mogę coś polecić to polecam Kanebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wysusza, sa tez dla skory suchej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupiłam na promocji 50% taniej bo jasne znikają w jeden dzień a kasy z początku nie miałam. Moja koleżanka mówi ze ona dużo go używa a ma od zeszłego roku loreal wiec chyba kupie :) nie wiem ile wy warstw szpachlujecie że wam na miesiąc starcza XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbuj gładź tynkową będzie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaxFactor 3w 1 dobry podkład, korektor Loreal lub Maybelline, podkład starcza na ok 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza34
Dla mnie najlepszym okazał się podkład Dermablend korekta 3d który ukrywa moje przebarwienia na twarzy, a mam kilka takich brzydkich brązowych plam, których się wstydziłam. teraz ich nie widać, nawet pryszcze maskuje ten podkład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealny podkład do suchej cery oraz róż do policzków w cudownych kolorach tylko z Annabelle Minerals. To kosmetyki do makijażu, które dzięki mineralnym drobinkom pomagają odbudować się zniszczonej skórze, nie podrażniają, ładnie się rozmazują na skórze, a także całkiem długo wytrzymują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×