Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

który podkład lepszy?

Polecane posty

Gość gość

myślę nad True Much kolor najjasniejszy N1 lub z Rewlona Iviory. Który wybrać? Słuchajcie mam cerę normalna w kierunku suchej i nigdy się nie świecę ani nic ale gdy nałoże krem BB to po godzinie się okropnie świece jak z cerą tłustą,wiec postanowiłam ze kupię jakiś lepszy podkład. Mam blizny potrądzikowe ale ponoć oba mają dość dobre krycia wiec się tym nie przejmuje ale zupełnie nie wiwm który wybrać tsk aby długo się utrzymywał na skórze i nie świecił zbyt szybko oraz nie wchodził w pory. Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych dwoch to zdecydowanie lepszy jest revlon. mialam i true m i 123 bourjoise, i isa dore, mialam estee lauder dw i clinique i Revlon colorstay niczym oprocz ceny im nie ustepuje ;) ale krycia nie ma az tak mocnego, jesli masz mocny tradzik, czy cos do ukrycia to bez korektora sie nie obejdzie. ewentualnie polecam baze benefit porefessional albo/i mocniej kryjacy podklad estee l. doublewear maximum cover camouflage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki :* któraś jeszcze się wypowie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem po co ci podklad na lato kup sobie puder w kamieniu czy sypki, lekki a nie bedziesz tapete z siebie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie kiepska cere jak malujecie sie takim s**tem :D ze wam skora nie odpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:57 a po co mi sam puder sypki skoro mam matowa cerę ? Do niczego nie jest potrzebny. Chyba ze chodzi Ci o podkład mineralny z reszta to samo zło a chyba gorzej wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:57 a się dokształć lepiej w kwestii makijażu bo podkład sypki czy w kamieniu nie zakrywają nic i jeśli autorka ma i matowa cerę i blizny to jej nie jest zupełnie potrzebny bo jego widać i tak nie jest bo puder sypki się używa do WYKOŃCZENIA calego makijażu aby zmatowić cerę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam loreala T M , Maybeline, i Mac a i chyba lOreal wypada najlepiej. Nie świece sie i kolor dobrałam vanilia , nie za ciemny nie za jasny do mojej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dodam że puder sypki działa na tej samej zasadzie jakbyś nałożyła odrobinkę mąki na twarz i rozsmarowała - nie widać nic , nie zakryje nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10 dzięki wielkie , tu autorka. Spróbuję z N1 bo jak nałożyłam odrobinkę tego vannila to miałam rękę czarna jak murzyn wiec chyba jednak jestem bardzo blada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awkaaa123
Żaden. Kup sobie puder/podkład mineralny Ja używam tego Chanel - jest boski! Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze, ze musze sie doksztalcic po prostu wyrazam swoja opinie moze nie zgodna z waszymi oczekiwaniami nie nakladam tapety na twarz stosuje wlasnie transparentny w kamieniu ktory wyrownuje koloryt ale wiem, ze mozna go nakladac warstwowo co daje efekt kryjacy ale przeciez wy wiecie lepiej nie wtrancam sie nie moja portmonetka i nie moje lico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny a na ile wam starcza taki podkład typu loreal cxy cos ? Bo zastanawiam się czy warto inwestować bo słyszałam że przez swoją konsystencję jest bardzo wydajny i starcza nawet na rok lub ponad pół roku. To prawda ? Ja z AA stosowałam tez właśnie fajny podkład i starczyl mi na 3 mies wiec jeśli na tyle miałby starczać ten true much to się chyba nie opłaca wydawać tyle kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Max Factot lasting performance .Krycie bardzo dobre. Dobryu do cer tlustych.Do suchych juz gorzej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie revlon najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ile wam starcza jeden podkład z np loreala ??? Pol roku? Rok? Ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awkaaa123
Mi mój puder mineralny starcza na około 5 miesięcy. Jest bardzo wydajny. Super kryje i jest buzia wygląda pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście bardzo nie lubię mineralnych podkładów. Miałam kiedyś i się zraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się różnią mineralne od normalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jA MAM transparentny sypki z Inglota. Pachnie pudrowo. Czy was też "dusi" czy to ja jestem dziwna? Czy do zapachu można się przyzwyczaić? nie jestem alergikiem, w życiu nie miałam alergii pokarmowej ani na kosmetyki. czyżby ma puder, czy też trzeba się przyzwyczaić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ile wam starcza true much ? Da rade np pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że normalnie odpowiecie. Czy inaczej wygląda na twarzy, jak się zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, na każdym się zachowuje inaczej, tak jak każdy podkład. Ja się od razu na mineralne uczulam, chociaż powinny być teoretycznie lepiej kryjące i hipoalergiczne. Ale ani krycie, ani efekt mi nie odpowiadają, więc nie używam. Chcesz, to sobie spróbuj, będziesz widziała, czy warto czy nie. A podkład trzeba było sobie kupić na promocji w rossmanie, jak było 50% taniej, wtedy byś tak nie jęczała nad tym l'orealem. Jak potrzebujesz dobrego krycia, to na pewno Ci nie wystarczy na pół roku. Na pół roku to się ma podkład, którego się używa "od święta" a nie każdego dnia, albo taki, który się miesza z kremem, żeby był półtransparentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki polecacie korektor pod oczy dla cery suchej plus zmarszczki?A może lepszy rozswietlacz?W drogeriach pelno "siekier'dla nastolatek o tłustej skórze.Po tych korektorach skóra zejdzie mi płatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawiłabym na coś mocno nawilżającego - bell ma fajny, nawilżający korektor pod oczy z linii hypoallergenic. A z droższych burżuj ma fajny z healthy mix. No i oczywiste jest to, że przed nałożeniem korektora kładzie się pod oczy krem nawilżający, szczególnie przy suchej cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×