Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie perfumy ostatnio kupiłyście ?

Polecane posty

Gość gość
Issey Miyake piękne,świeże i słodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na mojego bloga w którym dowiecie się jakie najlepsze kosmetyki znajdziecie w drogerii Rossmann usmiech.gif Zachęcam do komentowania ) http://bestcosmetics.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na mojego bloga w którym dowiecie się jakie najlepsze kosmetyki znajdziecie w drogerii Rossmann usmiech.gif Zachęcam do komentowania ) http://bestcosmetics.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roberto Cavalli Aqua Black Opium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moschino funny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chloe edp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coco Mademoisell nie kupiłam a dostałam od męża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
La Perla Divina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupiłam, ale dostałam na prezent :) nr 17 (odpowiednik Versace - Bright Crystal) z rozlewni perfum Goia, są świetne! teraz na tych jednych nie skończy i rozglądam się na innymi stamtąd, coś znacie/polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłami ten zapach i super :) jeszcze coś zamówię z tej rozlewni Goia :) fajne ceny i szybko przyszło moje zamówienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wiosenny faworyt na tą wiosnę to Moschino I Love Love. Świerzy cudowny cytrusowy zapach mmmm. Tak przez przypadek go zamówiłam na zapachowiec.pl i ideał z czystego przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam w tej rozlewni Goia kilka zapachów Chanel i Diora i jestem super zadowolona, dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak :D ja mam 3 zapachy z Diora właśnie z tej rozlewni, trwałość jest rewelacyjna.. goia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszłam na stronę tej rozlewni Goia i już zamówiłam :) mam nadzieje ze bede zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chanel chance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chloe Eau De Perfum i Donna Karan Be Delicious to moi faworyci na nadchodząca wiosnę i lato :D uwielbiam oba zapachy, Chloe za róże, Donne za nieoczywistość. Zamówiłam je na stronie galeriazapachow.pl pierwsze testy już za mną i jestem totalnie zadowolona. Trwałość i intensywność na ogromny plus, a cena na jeszcze większy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka1612
Odsprzedam damski tester wody toaletowej Quizas Pasion Loewe. Poj. wyjściowa to 100 ml, pozostało ok. 65-70 ml; tester jest oryginalny; nr seryjny: 104478; zapach jest bardzo trwały; kilka osób myślało, że pachnę Chanel Coco Mademoiselle; tel. 504 95 94 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMagdalena
Polecam Ci zapach Dolce&Gabbana Light Blue oraz Donna Karan Be Delicious! To sa moje numery 1 :) zamawiam je od dłuższego czasu ze strony zapachowiec.pl! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allexx
A dla mnie numerem 1 jest Chanel Chance. Ostatnio zakupiłam ze strony www.zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona, będę zamawiać częściej bo zapach zachwyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję w rozlewni perfum odlewki perfum.pl . I mam zwsze świeże i tyle ile potrzebuję, z że lubię zmieniać zapachy i nie jestem bogata, ani nie mam męża bogatego, więc same rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję w rozlewni perfum odlewki perfum.pl . I mam zwsze świeże i tyle ile potrzebuję, z że lubię zmieniać zapachy i nie jestem bogata, ani nie mam męża bogatego, więc same rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zdecydowanie najlepsze Hugo Boss - Orange, trwałe, słodkie, piękne! i zamawiam na goia.pl, bo ceny dużo niższe , a efekt zadowalający! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używam perfum. Kupę kasy kosztują A w sumie to nie są do niczego potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×