Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tolapola

inhalator nebulizator

Polecane posty

Gość tolapola

Witam drogie mamy , czy możecie polecić jakiś inhalator / nebulizator , w miarę cichy , żeby mogli korzystać dorośli jak i małe dzieci / niemowlaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolapola
Nikt nie posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mij nie jest cichy, ale przyjazdny dla dziecka. Poszukaj nebulizator pingwin. Ma koncowki nawet ze smoczkiem dla maluchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaprał
No ja jestem zwolenniczką firmy DIagnostic - maja bardzo dobre produkty. Mam od nich i inhalator i ciśnieniomierz i jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, ze mają bardzo dobre ceny, zdecydowanie konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkamatusiczka
Diagnostic nano rzeczywiście godny polecenia. I cenowo i jeżeli chodzi o jakość. Bardzo, bardzo spoko produkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuleszka
http://diagnosis.pl/ to dobry wybór, jeżeli chodzi natomiast o inhalator taki dla dzieci, to polecam poszukać w aptekach takiej rybki od nich, dla dzieci ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita65
Trafionym wyborem w naszym wypadku było kupienie inhalatora Baby Sanity. Działa cicho, mało miejsca zajmuje, także jak chcemy synkowi w jego pokoiku ustawić to nie ma z tym problemów. W zestawie dostaliśmy też torbę, także jak gdzieś wyjeżdżamy – a zdarza się to często ostatnio – to inhalator można szybko i bezpiecznie spakować, tak żeby gdzieś tam w transporcie nic się nie uszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też podpowiem zestaw Baby i Rozgrzewający Jednorożec. Najbardziej jestem zadowolona z dopasowania do potrzeb małego dziecka. Bezpieczne atestowane produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Długo się zastanawiałam nad wyborem inhalatorem i ostatecznie zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam Pro. Jak wrażenia? Bardzo dobre. Przede wszystkim są efekty takiej terapii. Sama jestem po zapaleniu płuc i czułam z dnia na dzień jak działa aerozol, jak się wchłania, jak koi i łagodzi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jakiś inhalator w domu warto mieć, zwłąszcza teraz gdzie przeziębienia się łapie praktycznie z dnia na dzień...nam parę osób polecało Novama Familino Pro i też jak sobie przejrzałam trochę for w necie to trochę ludzi też chwaliło ten włoski sprzęt. Jak na razie działa świetnie, zadnych usterek, awarii, marnowania aerozolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

Od paru dni mam w domu inhalator  Pro i pierwsze wrażenia są dobre, nie mogę narzekać na cokolwiek. Wyjątkowo szybko można opanować całą obsługę, nie jest to żadna fizyka kwantowa także raczej każdy sobie da tutaj szybko rade z prawidłowym wdechem aerozolu. Poza tym cena jest korzystna, zwłaszcza jak sobie porównywałam z innymi modelami o zbliżonych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbig

mamy w domu włoski inhalator familino i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od dosłownie paru dni mam włoski inhalator ze strony novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i pierwsze odczucia na duży plus. Komfortowy higieniczny, można go szybko umyć po użyciu, wygotować poszczególne elementy i tak dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart

Słyszałem już, że sporo osób chwali sobie Baby od Sanity ze względu na delikatną pracę, dzięki czemu dziecko nie boi się inhalacji. I tak się właśnie zastanawiam czy rzeczywiście warto się na niego zdecydować. Jak macie jakieś doświadczenia to się podzielcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×