Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nikt mnie nie chce

Polecane posty

Gość gość

mam 31, wygladam staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tyle samo. Kazdy związek kończy się tak identycznie - zostawiają mnie dla młodszych. już zawsze będę sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też cię nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cie chce, less pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie pragną tylko żonaci którzy szukają tylko odskoczni od prozy życia...opowiadają bajki że taką jak ja na rękach by nosili itp. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlip ich jak kotka mleko, a pod sam koniec ucinaj im q**ski jakims tasakiem, maczeta. Badz jak żeńska wersja Spirita- Ducha miasta, oczyszczaj rzeczywistosc z pomiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety takie sa teraz czasy ze liczy sie wyglad i pozycja..jesli nie jestes "zrobiona"lub " zrobiony" masz marne szanse na bycie z jakims panem/pania ktory/ra łaskawie zainteresuje sie i znajdzie czas.a osoby po 30 to juz niestety ,odstrzal ( zwlaszcza kobiety ) tak jest juz wszedzie,nie tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 37 lat wygladam mlodo,mieszkam w duzym miescie na zachodzie i tez mam marne szanse.poznaje czasem jakiegos pana ale oni maja teraz taki wybor,kazda chetna...sama wiesz..szkoda slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze dodam ze najwieksze powodzenie maja teraz tylko 20 latki..kobieta dojrzala to juz "towar innej kategorii"..myslalam ze w zacofanej Polsce tylko sie tak mowi ale bardzo sie zdziwilam.za granica to samo.pelno slicznotek z turcji albanii wloch i innych krajow oferujacych swoje wdzieki..moda na botoks i silikon.zwykly czlowiek moze schowac sie w domu i wogole nie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś chora i ciągle zakładasz tu tematy, a może jesteś mizoginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 19 37 nie wiem o czym piszesz...chyba z kims mnie pomyliles as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ci z buzi śmierdzi, masz niezadbane zęby. A może po prostu przynudzasz i po 10 minutach każdy ma dość twojego towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×