Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matka zmarła po porodzie 9 dziecka

Polecane posty

Gość gość

Wspomóżcie tę rodzinę. Ojciec został sam z 9 dzieci, bo pani Basia po porodzie 9 dziecka zmarła. Oto link do strony na fb, która zawiera informacje o tejże rodzinie. Liczymy na ludzi dobrego serca https://www.facebook.com/DzieciomBasi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech odda do domu dziecka ! patologia tylko fiutem mysli i płodzi jak nienormalna bez opamiętania, nalezy potępiać takich ludzi i wprowadzic przymusową sterylizacje :O albo do księdza niech idzie, kosciol jest w Polsce obrzydliwie bogaty, niech pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie póki co nie stać na utrzymanie choćby jednego dziecka, a mam wspierać jakiegoś dziecioroba, którego żonę zabiła kolejna ciąża, bo pewnie o planowaniu rodziny nie słyszeli? Co to w ogóle za mnożenie się bez opamiętania, bez pomyślunku, czy tym dzieciom zapewni się należytą opiekę? Narobił dzieci, to niech się teraz nimi zajmie, ewentualnie poprosi o pomoc rodzinę, znajomych i MOPS a nie obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dostanie 4.500zl plus dodatki, rodzinne i inne zapomogi to mało jeszcze łapy wyciągają m, bo zmarła a co nas to obchodzi, facet fiuta wkładał a my mamy sie zrzucać i tak juz sie zrzucamu na 500plus koniec litości dla dzieciatych, nigdy już nawet grosza nikomu nie dam bo mi nikt nic nie daje za darmo w rećz zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ona zmarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale DZIEWIĘCIORO dzieci i kobita jeszcze zmarła? trochę ciężko mi znaleźć w sobie współczucie dla takiej patologii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było się tyle nie ruuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyglądają na biednych czy głodnych jeszcze wielki dom w tle.. k****a to juz lepiej dać kase na hospicjum. Masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarła po porodzie ostatniego dziecka, ojciec jest i był jedynym żywicielem rodziny, a teraz ma na wychowaniu maleńkie dziecko plus jeszcze kilkoro maluchów i nie może w związku z tym pracować tyle ile pracował, bo musi zająć się noworodkiem i pozostałymi dzieciakami, z których większośc to małe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogrzeb odbył sie w mojej parafii w Toruniu. W niedziele będzie zbiórka do puszek na te rodzine. Dobrowolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ich było stać na te dzieci, to nie patologiczna rodzina, owszem- mają dużą, ładną willę, ale była kobieta, która mogła wychowywać dzieci, zeby mąż mógł na to zarobić, a kto teraz ma się dziećmi zająć- albo praca, albo dzieci- stąd prośby o pomoc w utrzymaniu ich, by ojciec mógł się dzieciom poświęcić po tej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, zę zbierają do puszek! Nalezy im się po tej tragedii, jaką przeżyli tracąc żonę i matkę. A sam ojciec z 9 też łatwo mieć nie będzie, spoczywa na nim wielka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na facebooku także wielu już wpłaciło dla nich darowizny, więc może ulży im to w tej całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,16 co ty nie powiesz..dobrowolna hmm a moze pis nam dołoży danine dla nich do rachunku za prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dzieci kiedyś będą pracować na wasze emerytury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeżeli nie byli biedni to dziewiątka dzieci to nie jest normalne ;/ nawet w dawnych czasach to był ewenement (chociaz mój dziadek akurat pochodzi z takiej własnie rodziny, o zgrozo...) a co dopiero teraz? Każdy wie jak ciąża obciąża organizm kobiety mi tu widac gołym okiem, że jednak kobietę "zajeździły" te ciąże. To jest ogromna nieodpowiedzialność dla mnie... tylko dzieci szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech znajdzie jakas nianke dla nich, albo aupair z ukrainy a nie zebry uprawia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciorób w końcu zar.chał kobietę na śmierć. powinien siedzieć za takie cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fejsie piszą że oni mają ogromny piekny dpom koło sióstr zakonnych które im gotują i zajmują się dziećmi to chamstwo wyłudzać kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego umarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umarła po porodzie ostatniego dziecka- pewnie organizm był za bardzo obciążony już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia czyli babka mojej matki miała 9 (jedno umarło) i dozyla 80 paru lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to chamskie, ale dostaną 500+ więc na zatrudnienie opiekunki wystarczy. a na pewno jakaś pani ze wschodu zgodzi się wyjść za mąż za tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja sobie seksu odmawiam bez gum żeby problemu nie robić a ten se 9 narobił i zabił babę bo ile można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgroza co tu wypisują!Pomyje na trumne! Empatia to juz zapomniane słowo...Ja mam trojke dzieci,ukochane ,cudne i basta Ale te wpisy...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie- straszne rzeczy piszecie! Nieszcxzęścuie rodzinę spotkało, wsparcia potrzebują, a w ludziach tyle jadu i nikt nawet złotówki nie da! Na szczęście są jeszcze ludzie dobrego serca, którzy pomogą im w nieszczęściu ofiarując chociażby grosz, by im ułatwić teraz życie po tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadu tak a co ja na przykład mam czuć pracuję po 12 h dziennie, zeby przezyć, nie stac mnie i nie mam kiedy postarać się o własną rodzinę a mimo to bez skrupułów zabiera się moje podatki i daje za darmochę ludziom którzy g****o robią poza napiepszaniem dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nikt nie dał grosza za darmo a ja mam wszystkim rzucać kasę i może jeszcze w dupę całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żenada ja byłem dzieckiem to głodny i podarty chodzilem a tu im kase trza sypać bo na luksusy nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×