Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znaleźć inteligentnego, dowcipnego i zadbanego kochanka?

Polecane posty

Gość gość
Proszę, piszcie skąd jesteście, bo w grę wchodzi tylko Pan z mojego miasta :) i z jakich powodów szukacie takiej kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Sosnowiec wczoraj - z Poznania :) No i naprawdę chciałabym, żeby był on również dobrym kolegą, takim, z którym kiedy ma się wolną chwilę i akurat żadnych innych planów, można też pójść na kawę i nie znudzić się gadaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -> Z Poznania jesteś? Ja z okolic Stolicy, z Tłuszcza, ale generalnie szukam kogoś z Warszawy ... Cóż, bo brakuje mi ciepła, kobiecej delikatności i uśmiechu. Kogoś z kim mógłbym wyskoczyć na basen jak i do łóżka. Kogoś z kim mógłbym pogadać, napić się wina czy piwa oraz miło i ciekawie spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, z Poznania. Nie mam nic przeciwko temu, żebyście w moim temacie znaleźli sobie ciekawe osoby z własnych okolic :) W Warszawie mam rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a często bywasz u swojej rodziny w stolicy? Jestem z Warszawy, mam 35 lat i podobnie jak Ty szukam inteligentnej kochanki. Przy okazji Twojej wizyty w Warszawie moglibyśmy wyskoczyć na kawę? ?! I ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na parę miesięcy. Przypuszczalnie wybiorę się tam w połowie miesiąca. Tym razem będę na krótko i umówiłam się już z przyjacielem i kolegą. Raczej nie dam rady spotkać się z nikim innym. A szukam kogoś z własnego miasta, żeby tak zwyczajnie mieć z kim pogadać i wyskoczyć na kawę, tak w ramach odskoczni, kiedy jest zły humorek. Warszawa jest jednak za daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednak dasz radę wygospodarować nieco czasu na kawunie w Warszawie?! :-) Czy możemy przejść na priv i tam porozmawiać? Przyznam szczerze, że rozmowa na priv znacznie ułatwilaby kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Krzysiu, tak zgadza się :-), ale to ja pierwszy zaprosiłem na kawę :-). Jak widzisz konkurencja śpi, a życie nie zna próżni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę Ci inteligent w łóżku? Kochanek ma dobrze dymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_M
Ja także szukam. Inteligentnego i atrakcyjnego. Ale to chyba takie kombo niewystępujące w przyrodzie. Nie chcę nikogo obrazić, ale bardzo często gdy poznawałam wyjątkowo inteligentnego faceta, okazywał się nieatrakcyjny, a ci atrakcyjni mieli IQ na poziomie maksymalnie średnim (pewnie po prostu nigdy nie musieli się starać być mądrzejszy?). Strasznie mi brakuje faceta inteligentnego, ale tez takiego który podniecałby mnie swoją aparycją, faceta którym bym się ekscytowała, wymieniała się z nim ostrymi zdjęciami, gadała sprośnie ale czasami i poważnie. A może i kiedyś spotkała się z nim na świetny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_M
"Po cholerę Ci inteligent w łóżku? Kochanek ma dobrze dymać. " Mogę powiedzieć o sobie. Nie podnieca mnie głupi facet. Jest dla mnie śmieszny i żenujący. Inteligencja jest bardzo nakręcająca. Poza tym idiota nie jest wyrafinowany w łóżku, jest prostym chłopem bez wyobraźni. Ale też nie podnieca mnie brzydki facet. I w tym cały problem. :( Chyba nigdy nie znajdę atrakcyjnego, inteligentnego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni dostali inteligencję, drudzy atrakcyjność, a trzeci wielkie k_ótasy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatko M, z jakiego miasta jesteś i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być osobą kreatywną, może mieć fantazję rownocześnie nie mieć aq 120, a na samo wspomnienie pocierałabyś ręką kr, ocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_M
28 lat, Toruń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdradzilas już? Czy dopiero dojrzałas do zdrady i zaczęłas poszukiwania na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_M
Nie zdradziłam jeszcze. Szukam nie tylko na forum. Szukam w wielu miejscach w sieci i nie mogę znaleźć. Może jestem zbyt wymagająca? Ale sądzę że skoro już mam zdradzić, to niech ten facet będzie tego warty. Chcę żeby rozpalił ekscytację w mojej głowie i ogień w cipce. Jak kraść to miliony, jak zdradzać to z najlepszym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, a czy moglibyśmy porozmawiać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_M
Moglibyśmy. Jeśli faktycznie jesteś atrakcyjny (nie lubię też niskich i chudych facetów, przepraszam) i nie walisz błędów ortograficznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając kochanka przeważnie oczekujemy od niego czegoś innego, nowego czego nie mamy. Czy wystarczyło by żeby kochanek był kreatywny, niekoniecznie inteligentny? Pewnie tak. Nie przyznacie się do tego pewnie, ale z zasady mając ostrego męża, partnera marzycie o wyrafinowanym, romantycznym, delikatnym seksie. Będąc z delikatnym facetem niejednokrotnie pragniecie być rzuconą na łóżko piep, rzniętą w pupę i pezpardonowo wyru... . Jesteście kobietami. Blondynki farbują włosy na ciemny i odwrotnie, mające kręcone włosy prostują a proste kręcą. Po prostu kobiety. Inteligentny kochanek? Moim zdaniem to nie ma znaczenia. Szukacie kreatywności, trochę też może obserwatora. Ma zobaczyć w was to czego wasz partner nie dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem Mężatko M poproszę Cię o maila. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy tekst to ten z ortografią. Jak nie wiesz jak piszemy"róża" to nie będziesz mnie dy, mał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_M
Z całą pewnością pod tym względem nie szukam odwrotności męża. Zawsze zwracałam uwagę wyłącznie na inteligentnych facetów. Mój mąż został moim mężem, bo jest inteligenty. Nie dalej jak wczoraj rozmawiałam w necie z bardzo atrakcyjnym facetem, ale rozmowa z nim była dla mnie wręcz poniżająca. Był strasznie głupi, taki właśnie prosty chłop dla którego szczytem możliwości w konwersacji było zadawanie pytań z cyklu "co jeszcze napiszesz?", "co jeszcze powiesz?", "o czym dziś porozmawiamy?". Brrrr. Niby uwielbiał seks i ja w to nie wątpię, ale... no po prostu głupi facet nie potrafi mnie podniecić. Nie jest dla mnie wyzwaniem. Ale - jak pisałam - bywało też odwrotnie. Facet powalał inteligencją, a zdjęcie mnie kompletnie rozczarowywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka_M
Ok, inteligentnych i atrakcyjnych proszę o maila: mesolita@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz pewnie rozmyślają jak do niej napisać, żeby inteligentnie zabrzmiało :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już napisałem i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego z Warszawy, tak, jak wspomniałam, poszukuję kogoś również do układu koleżeńskiego, a kolegować się na odległość nie umiem :) Zresztą widziałam w innych tematach, że nie próżnujesz, więc dasz radę :) Tak, jak Koleżanka napisała, inteligencja jest bardzo ponętna, kręci - również seksualnie. Do tej pory, także w związkach, zadowalałam się spełnieniem małej cząstki pragnień. Dlaczego zatem choć na chwilę nie mogłabym uczestniczyć w czymś naprawdę fajnym? Poza tym nie mam partnera, więc nie mogę szukać jego uzupełnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×