Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znaleźć inteligentnego, dowcipnego i zadbanego kochanka?

Polecane posty

Gość wosky
Poszukiwaczko krętych dróg, :) "inteligentny, dowcipny, zadbany i wolny" to są bardzo duże wymagania, gdyż inteligentni, dowcipni i zadbani zazwyczaj są zajęci, zaś ci, którzy zajęci nie są... nie poszukują przygód, mają mnóstwo wad albo przynajmniej kompleksy, ewentualnie cierpią na permanentny brak czasu... Oszczędność czasu zaś jest powodem wchodzenia takich osób w bliskie relacje z mężatkami. :) Nie piszesz o "wzroście / kolorze oczu / pracy / zainteresowaniach / podejściu do życia" a to również jest bardzo ważne nawet w relacjach czysto koleżeńskich. Ja np. unikam ludzi wiecznie smutnych, ponuraków i pesymistów- z nimi nie da się miło spędzić czasu. Żeby mieć z kimś udany seks, trzeba go choć trochę polubić i dobrze się z nim dogadywać. Może jestem taki, jaki chcesz żebym był, a może nie. W każdym razie nie jestem z Warszawy. O reszcie możesz pomyśleć albo zapytać pisząc do mnie na wosky@poczta.fm :) Korzystając z okazji życzę wszystkim pogody ducha, uśmiechu i udanego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oQl
Dzień dobry :) Chętnie poznam wyluzowaną intelektualistkę, posiadaczkę okrągłych pośladeczków, dysponentkę promiennego uśmiechu :) oql@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakary
A ja bym po prostu p*******ał! makary@migmail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem inteligentny i dowcipny, choć niestety niezbyt zadbany. Ale gdyby mnie umyć i wyperfumować... Jakby co, to mieszkam w okolicach Modlina i tu można mnie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kochanka. Inteligentnego, zabawnego, przystojnego, bogatego, a w seksie zna mnie jak nikt inny. Lubimy się bardzo, i uwielbiam spędzać z Nim czas, ale cieszę się, że oboje jesteśmy w zwiazkach, na co dzień nie wiem jakby mam się żyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam głupią kochankę ale dobrze się pruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oQl
Podnoszę z nadzieją na dobry dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosisz?;) jesteś on czy ona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwaczka krętych dróg
wosky 2016.05.09 Kolor oczu i praca nie są istotne w relacjach międzyludzkich. Tak, jak wspomniałam, szukam kogoś z Wielkopolski. Nie dyskryminuję ludzi z Warszawy i nie napiszę do Ciebie z tego powodu, że z Warszawy nie jesteś. Akurat Warszawa jest tym miastem, które najczęściej odwiedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukiwaczko, napiszesz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośiowaJG
Pogadam itd D.Slask, zachod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo super a jakis @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
interesują mnie tylko ludzie z okolicy gosia.kan poznac sie i zobaczyc co wyjdzie dalej ...o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z wawy
Bycie z kimś w związku równoległym, to jedna z najprzyjemniejszych sytuacji życiowych. To coś takiego jak niekończący się pierwszy raz. Jest ten smak owocu zakazanego i jednocześnie nie ma czasu oraz miejsca na rutynę. To bycie na ciągłym haju. Cały czas się poznajesz i przekraczasz kolejne granice, bez konieczności poznawania prozy życia codziennego. Seks w takim związku jest dziki, wyuzdany, pozbawiony barier i eksperymentalny. To czego nie robisz ze swoim partnerem tam tylko jest początkiem, grą wstępną. Byłem w takich dwóch związkach, skończyło się i tęsknię za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sie skonczylo? czy to nie moze trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste - kochanek czy kochanka są na chwilę- kiedyś zawsze to się kończy. Można szukać kogoś innego ale jak się dobrze trafiło to potem trudno znaleźć zmiennika lub zmienniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z wawy
Dlaczego się skończyło? za każdym razem, w moim przypadku, szło to za daleko. Było ryzyko, że zostanie to zdemaskowane przez naszych partnerów.... tęsknię za tym, za poznawaniem innego ciała, za rzuceniem się w nieznane. Co ciekawe w takmim związku, człowiek odczuwa wszystko ze zdwojoną siłą, dlatego wiem, że jak będzie okazja na trzeci raz, to z niej skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jan, szło za daleko? wkradały się uczucia? i tak łatwo było to przerwać? czemu nie prowadzić takiego życia z żona i kochanką długoterminowo - skoro już się przywiązaliście do siebie i skoro jest tak dobrze? czy ta druga też się nudzi? wkrada się rutyna? o jakich obawach mówisz? chyba jeszcze łatwiej o zdemaskowanie, gdy zmienia się te panie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę z czterema paniami i póki co jest fajnie.Seks eksperymenty wirtualne ,wymiana zdjęć.Da się.Tylko trzeba uważać by nie podpaść z imionami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam super seks z 10 lat młodszym,a do tego umiał sie zachować,ubrać, nie tylko był od seksu. Fajny kumpel gotujący,przynoszący śniadania do łuźka. Miał wiedze do rozmowy na róźne tematy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janie, bardzo ciekawość pobudzasz.Napisałbyś coś więcej o pierwszej przygodzie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 7:48, bardzo chętnie bym do Ciebie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz :-) Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plaże naturystów i sauny.Jeśli ktoś lubi nagie opalanie latem a zimą pogolasowac w saunie to warto się wybrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oQl
Plaża naturystów, to kiepski plan. Golizna zabija wyobraźnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość który też sie rozgląda
Jak to jest ze dowcipny inteligenty zadbany facet szukajacy przyjaciółki nie może takowej znaleść, choć szuka i szuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oQl
@gość który też sie rozgląda - powodów można wyodrębnić mnóstwo- od lęku przed rozczarowaniem przez brak czasu po wszelkiej maści kompleksy... Każdy ma jakiś powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, nie ma tutaj takiego chłopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAdrian
Jest, np. ja chętnie odbędę z Tobą stosunek płciowy :classic_cool: Pisz: adrian@jo.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynoszący śniadania do łuźka :D no jak do "luzka" to faktycznie do siebie pasowaliscie adus spoko sa tu tez i glupie tak, ze istnieje spore prawdopodobienstwo , ze sie zalapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×