Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

daleko, coraz dalej... SKARBIE... (2)

Polecane posty

Gość gość
ut za czym więc jęczysz jeśli nie było początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MØDERATØR
Ut pewnie tylko pod kołderką ze zgaszonym światłem na misjonarza się "kocha" i nie wie jak zerżnąć kobietę aby ta drżała z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś juz napisał ze to żałosna postać i ut sie obraził a to cała naga prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
szczekacie jak psy łańcuchowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Dokładnie..jak wygłodniałe psy w dodatku i tylko kedno mają na myśli bo wszystko im sie z jednym kojarzy .Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skarbek
Ale najpiękniejsze są pączątki..prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MØDERATØR
Swoim małym siurkiem nie byłbyś w stanie jej zaspokoić. Ten twój skarb którego tak wielbisz na pewno skacze po dużych fiutach i rżnie się z kim popadnie, gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut niech zgadne nigdy nie byłeś uczciwy z tą kobietą dlaczego chcesz wiedzieć kim dla niej jesteś przecież ona nie będzie uczciwa wobec ciebie w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu skarbku chodzi o to żeby reszta też była piękna anie tylko początki to nie słyszałaś że mężczyzne poznaje się po tym nie jak zaczyna ale jak kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MØDERATØR
Wyobraź sobie ją otoczoną k****ami jak spragniona nabija się na każdego po kolei i nadal jej mało. Od razu ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.35 jeśli ktoś ma tutaj prawo czuć się obrażonym to tylko owa ONA za dziewuchę i chamską propozycję sfilcowanej postaci modera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćskarbek
20.05Jesteś podły i wulgarny.!Dno totalne.Milosc nie polega na pieprzeniu!.Z nikim tego nie robię bo mam inne priorytety za to ty jesteś pusty ja prozny dzwon co bije najgłosniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
No tak do" końca "życia chciałabym z nim być ..trwać..być i razem się starzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
..cd.i nie obchodzi mnie to co ma w spodniach a raczej napewno nie jest to dla mnie tak ważne jak to co ma w sercu i w głowie.Własciwie to to zadecydowało ze ulokowałam w nim (choć nie planowałam tego)swoje uczucia.Za to ty nic sobą nie reprezentujesz a swoimi prostackimi wpisami jedynie pokazujesz pustostan pod kopułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu skarbku i to jest całkiem naturalna potrzeba kobiety najgorzej własnie spotkać takiego ut co zaczyna a potem udaje ze przeciez nic nie było nic sie nie zaczęlo i to nie ta bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój widać że muderator to ofiara pękniętej prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masturbuje się przy tych wpisach, bo nikogo sobie nie potrafi znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
20.23.Zapewniam Cię że to największe szczęscie spotkać na wojej drodze własnie takiego utka.Dzien w ktorym go poznałam był jednym z najwazniejszych i najpiękniejszych dni w moim życiu..Coś jakbym narodziła się na nowo.Odmienił mnie..i pozwolił jeszcze raz uwerzyć w ludzi i w mołość..bezwarunkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
20.23.Zapewniam Cię że to największe szczęscie spotkać na swojej drodze własnie takiego utka.Dzien w ktorym go poznałam był jednym z najwazniejszych i najpiękniejszych dni w moim życiu..Coś jakbym narodziła się na nowo.Odmienił mnie..i pozwolił jeszcze raz uwierzyć w ludzi i w miłość..bezwarunkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MØDERATØR
Gośćskarbek "utek" już c***isał że nie jesteś tą "jego", przestań się więc poniżać twierdząc że go znasz. Oczywiście proszę po raz kolejny mi tu mojej wielkiej postaci nie obrażać bo będzie ban i ujawnienie waszych tożsamości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest początek końca naszej zażyłości drogi panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarbku czy Ty czytasz wpisy ut? dla niego nic sie nie zaczeło NIC to NIC najpierw COŚ ale jednak NIC na pewno o kogoś takiego Tobie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Racja jestem bardzo obrazona i bez wahania ujawnię dane muderatora jesli nie przestanie mnie obrazać prostackimi i wulgarnymi obleśnymi wpisami.Widać jaki poziom reprezentuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj przed kimś takim skarbku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy trup nie ma uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
20.36.Tak..ja doskonale wiem o czym ON pisze .Wiem o co mu chodzi ma rację bo z jednej strony cos zaczęło się dawno temu ale jednak tak na dobre NIC się nie zaczęło ..tak własnie to wygląda mimo wszystko to COŚ jest z nami od zawsze i zawsze z nami będzie.Nie potrafimy tego nazwać.I mimo ze cos sie skonczyło to tak naprawdę nic się nie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Przed muderatore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Itek ma ogrom uczuć w sobie,przekonałam się o tym wiele razy.Jest wrazliwym i bardzo wartosciowym człowiekiem..Nie kamienna twarz swiadczy o mężczyznie ale to że nie boi się okazać swoich łez kiedy trzeba.Jest autentyczny i skromny..a przy tym perfekcjonista i intelektualista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.40 racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×