Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze foty i privy

Polecane posty

Gość gość
Osobiście nie jestem pewna czy sie musi podkładać jeżeli chodzi o formę Chelsea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ero. PierdoIenie o footbolu:o z***biaszczo:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki erotyczny? Wszystko zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj popierdo/limy o stopach, ginekologach i brania od tylu przy lepieniu pierogów jak jesteś nie/do/r****** to sie staraj a nie pieprz po forum ze ci słabo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierotko może ktoś zarefletuje a nie ze sie wbijasz w rozmowę tak to nawet na f8 nie działa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś niezadowolona z treści sex to po chuj przychodzisz na erotyczny? ru/chaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc U mnie wyglada to inaczej. Moj narzeczona zajmuje sie czyms zupełnie neutralnym aseksulanym np skrobie warzywa w kuch nie zachodze ja od tyły łapie za sz yje kłade - na twarz na blacie stolu ona probuje sie popierac ale ja jestem silniejszy pokonuje jej opor mowie do niej lez suko i zdecydowanie rozsuwam jej nogi podnosze spudnice opuszczam jej majtkireka z duza iloscia oliwwki lapie jej za c*pke iza czacynam masowac jej łechtaczkę ona nadal lekko sie opiera ale ja nie ustepuje mowie do nie ze jest mo ja suka i bede ja teraz rznał taaak długo jak bede miał ochote i tak jak bede miał ochote ona odsłownie w kilka sekund zaczyna sie robic bardzo mokra i przestaje sie opieraca kleka i wylizuje jej soczcki lize o***t po czym wstaje i zaczynam rznac ja od tytu zały czas trzymajac tak mocno zeby sie mogła wyrwać zawycza j dosc szybkodochodzi przedemna jest juz ulegla kleka przedem na zaczyna insywniynie ssac mojego penisa ale tak naprawde mocno ja widzi ze zarza wystrzele kierujeje strumien na swoje piersi kiedy jest cał w moijej s*****e na piersiach rozmasowuje to czesc wcierajac sobie w c*pke a czesc zlizuje z pakcow. I tak to w skrocie wyglada wjednym z wariantow:_) Wiec jak widzisz nic specjalnie wymyslenego kluczow jest moje zzdecydowanioe pokonywanie jej oporu i moja totalna dominacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ? A po co wszystkiego mam full :) Tak mi przykro, ze ty nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.14 Maria348 Możesz napisac jak to było z twoim pierwszym analem nie interesuja mnie szczegoły techniczne bardziej jakie były twoje motywacje ż epodjac ta pierwsza probe co cie zainspirowało jak sie do tego przygotwywałas czyja to była inicjatywa twoja czy faceta. Moja narzeczona nie przekroczyła jeszcze tej bariery poł roku temu powiedziałem jej ze chiałbym to właczyc ale nie jakos szczegolnie czesto moze z 4 razy w miesiacu ale nioe che na nia naciskac. Ona na to ze sama mysl jest dla niej pociagajaca ale nie jest jeszczegotowa. umowilismy sie ze sama to zainicjuje. Lubi jak pieszcze jej o***t wkładam płytko jezyk lub dobrze naoliwionego palca lae nie posuwam sie dalej bo nie chce zeby odebrała to jako presje.. Chce zeby to wyszło od niej. Podobnie jest rowniez z fianałem wustach i połykaniem spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta radę to se wsadź i całkiem niezłe ci idzie to doradzanie może dasz radę sie bo ja wole we dwoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Gość 22:17 ma wyobraznię;) no ok. pomarzyc kazdy może, do tego służy forum:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×