Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze foty i privy

Polecane posty

Gość gość
I spójrz jeszcze, jak się trzęsę ze strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to jest Eve z tym obciąganiem i zahaczaniem zębami, jeśli to jeszcze pamiętasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczymy się!! Biegusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć właściwie to nie jesteś idiotką :) Jesteś bystra :) Spróbowałaś, ale nie wiedziałaś, że akurat tu nie jesteś w stanie mnie dotknąć, nie z tej strony. Ale stwarzanie fałszywego wrażenia mojej osoby na forum to też dobry efekt, nie? ;) Widzę, że mnie nienawidzisz, ale naprawdę to co ci zrobiłam (cokolwiek to jest, mogę się tylko domyślać ;) ), nie było przeciwko tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want i Imperium były również szantażowane. Może to ten sam kapuś co wkleił maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jak to jest Eve z tym obciąganiem i zahaczaniem zębami, jeśli to jeszcze pamiętasz? oczko.gifxTo jest tak, że obciągać należy, zahaczać nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lubisz brać do buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krusowa upiłaś sie bazylu stary,to nie zwalaj teraz na Magde wywłoczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krusowa to chuuj z płaskimi obwisłymi cycami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja kreta na Arce ale robią smród tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
gość dziś Magda pisała do każdego i napraszała się o kontakt. Zbierała info, które przekazywała innym na tzw obrabianie d**y. O tobie Wadera też. Hejt w najbardziej chamskim stylu, gdzie jedzie z wulgarem gorzej niż facet tylko udowadnia, że najciemniej pod latarnią. Zastanow sie z kim sie zadajesz i komu zaufalas. Ja wiem o tobie od Madzi sporo. Ty pewnie o mnie tez. Magda to instytucja podlosci i plotek. Pozdrawiam. Wiesz kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestala czytaczka
Tak. Ja nie lubię Wilka i pisałam dlaczego. Zauważyłam go na forum kiedy pierwsza bacówka była już w rozkwicie. Poczytałam i cofnęło mi się obrzydzeniem. Dlatego kiedy nagle wtargną na karuzelę potraktowałam go tak jak czuję. Jak trędowatego. W Wilku zagotowała się krew i poleciał po całości. Rano weszłam na forum i ze zdziwieniem przeczytałam całą historię niemal kryminalną na swój temat. Ja znam prawdę dlatego swoje zdanie o nim opieram na faktach a nie jakiś dziwnych analizach i domysłach. Czy to się komuś podoba czy nie. Jedno mnie zastanawia. Siedzę głównie na karuzeli. Rzadko gdzieś piszę. Znam niewiele osób. Wszyscy wiedzą, że znam się z Koke bardzo długo. Tylko ktoś kompletnie niezorientowany i niezrównoważony mógł wymyślić taką historię. I tym kimś jest nasz szanowny obrońca Ciotek. One mnie kompletnie nie interesują. Dlatego nie wymagajcie ode mnie bezstronności. Dopóki on będzie rzucał się na ludzi, ja się będę na ten temat wypowiadać w wolnych chwilach. Mam do tego takie samo prawo jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściemniasz :D Wiem jak Tabasko wygląda jest śliczna ale z tymi cyckami to przegiełaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiadają, że kobiety to słaba płeć. ;) Eve, co nie wejdę na temat, Ty ciągle się z kimś awanturujesz. Trenujesz przed konfrontacją z Hają. ? Dość mocny przeciwnik z talentami zawierania swoich myśli w prostych zdaniach. A coś takiego, jest tu bezcenne.; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve i Mucha ciągle szukają wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasco jest ryża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasko jeżeli chcesz znowu pisać to po prostu się zaloguj. szczurzysz na Ciotki i podjudzasz a każdy wie że siedzisz tu często Po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha przewietrz łeb i odstaw alko 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia idź polataj za Najem i Imperium. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranoiczka nie wzięła leków czy może Madzia z policją Mosznie donoszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabasko już kręcisz na muchę nagonkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz Tabasko, że jestem Muszką? 👄 Przestań po prostu podjudzać i pójdźmy w swoją stronę. Zaloguj się to ci ulży i nie będziesz musiała podjudzać przeciwko Ciotkom💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Nowy, nie pamiętam takiej chwili, żeby to któraś z urażonych moją osobą "pań gość" nie awanturowała się ze mną, kiedy ośmielam się tu pojawić 😴Co do haji to rozumiem, że masz na myśli moje niebieskie awanturowanie się do niej niebieskiej :) Bo wcześniej, kiedy była na pomarańczowo, to też kolejność awantury była odwrotna ;)Nie wiem, czy masz fazę "kija" dla mnie, czy "marchewki", więc lepiej oddalę się w porę z pola rażenia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:42 Mam skrypt dzięki któremu wyświetla się IP pod każdym postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Tabasko skończona kretynko 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś wreszcie przetka tą starą pannę o mentalności 50=letniej nauczycielki bo mdli mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×