Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bieganie czy przysiady?? jestem szczupla mam cellulit

Polecane posty

Gość gość

Witam, chcialabym sie poradzic kogos kto sie zna badz byl w podobnej sytuacji. Jestem szczupla, ale niestety przes siedzacy tryb zycia pojawil sie u mnie cellulit, troche na nogach i przede wszystkim na pupie, ktora na dodatek jest obwisla. Chcialabym sie oczywiscie pozbyc cellulitu ale nie chcialabym zeby mojde uda sie przy tym powiekszyly, Od miesiaca robie przysiady wykroki wykopy do tylu i duzo maszeruje. Niestety poki co czuje tylko ze rosna mi uda, Moje pytanie co jest lepsze na ogolne poprawienie posladkow i redukcje cellulitu. Zacząc biegac czy dalej cwiczyc w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instuktor fitnessi inne sporty
Bieganie 1 raz w tygodniu, fitnes bpu lub interwały 1 raz i siłka 2 razy w tygodniu a najlepiej trzy poprosić trenera personalnego na dwa treningi o wskazówki, i rolki,lyżwy rzeżbią pupę i uda.Dietetyk też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instrukor fiti inne sporty
Uzupełniam -dietetyk,zeby poznać przyczynę celulitu i ewentualne błędy w żywieniu.A co uprawiać?Wystarczy wpisać w google łyżwiarz.maratończyk itp i będziesz wiedziała jak dany sport kształtuje sylwetkę jak nie chcesz wydawać kasy to polecam głównie rolki,łyżwy zależnie od sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport i ćwiczenia dla zdrowia zawsze są super, ale jeśli jesteś szczupła, to może spróbuj jakiegoś zabiegu na ciało? Ja też mimo niskiego BMI miałam problem z cellulitem, więc przeszłam się do http://www.vanitydayspa.pl/ na zabieg urządzeniem Spring - poprawa jest naprawdę spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojarada891
Ja biegam również mam cellulit i widzę że powoli się zmniejsza;) miałam wcześniej dużą wagę bo aż 90kg 168cm więc dużo ale wzięłam się za siebie na początku po prostu jadłam regularnie wychodziłam na spacery z kijkami po 10km plus suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl później jak schudłam już 16kg zaczęłam biegać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolannna
Jeśli jesteś szczupła i masz cellulit to prawdopodobnie jest to cellulit wodny. Pijesz 2 litry wody dziennie? Jaką wodę wybierasz? Najlepsza jest taka o pH zbliżonym do pH naszej krwi, np. veroni hyrdation (pH 7,4), bo nie powoduje zakwaszenia organizmu, a jednym z jego objawów może być właśnie tycie i pojawiający się cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cellulit jest odzwierciedleniem odzywiania ani przysiady ani bieganie nie pomoga jesli w Twojej diecie bedzie cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://obk.pl/category/fitness/video/ tutaj wiele ćwiczeń na pośladki i na uda ale ogólnie skoro jesteś szczupła a masz cellulit to raczej jest problem z dietą, jest źle dobrana albo nie ma jej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit dobra jest sauna.Sprawia że skóra staje się jedrniejsza i bardziej gładka. Najlepsze efekty daje gdy korzystamy z niej nago, jeśli ktoś jest bardziej wstydliwy to może w ręczniku. Nie należy z sauny korzystać w kostiumie kąpielowm,bo wtedy skóra nie wydziela razem z potem toksyn całą swoją powierzchnią .Poza tym kostium w wysokiej temperaturze wydziela szkodliwe substancje bo to przecież plastik. Dodatkowo można poprawic jędrność piersi gdy po wyjściu schłodzimy ciało w zimnym basenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×