Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dave24

jak być dupkiem w relacjach z dziewczynami ?

Polecane posty

Gość gość
Nawet jeśli ktoś napisze Ci co mówić to co zrobisz? Zapiszesz w kajeciku a potem na randce wyciągniesz kajecik i odczytasz z nadzieją że ona po tym zdejmie majtki? Czy ty jesteś w ogóle pełnoletni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretyńskie teksty może i działają na kretynki,całkiem możliwe,wiele o nich słyszałam,i jest ich sporo,ale jak trafisz na inteligentną to po Tobie,więc może nie idz z tym samym gównem do każdej tak samo fabrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem. ja ci nie pisze co masz zrobic na randce zeby laska ci d**y dala tylko jakie cechy musisz posiadac zeby umiec rozmawiac z kobietami w sposob powiedzmy uwodzicielski, ale na sile nie ma co sie tych cech uczyc bo bedzie to widac ze jestes sztuczny a nie jestes soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli chodzi o to co masz mowic to musisz sam wiedzie co , jak i kiedy a nie ze ci ktos schemat randki nraysuje i do boju, kazda randka jest inna, roznie sie toczy rozmowa itd. niekazda laska pierwsze spotkanie traktuje jak randke tylko zwykle spotkanie i dopiero rozmawiajac z toba caly czas analizuje i ocenia cie i jak po spotkaniu napisze ci sms lub powie pospotkaniu ze bylo milo i fajnie to jest duzy sukces a na poclunek to trzeba sobie zasluzyc u fajnej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na pierwszej rance zaczniesz laske macac to ona juz bedzie wiedziala o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Chodzi o to , że ja często wlatywałem w rame kolega - owszem nie byłem laski tamponem emocjonalnym , ale gadka była taka o d***e maryni i nie było tam flirtu do tego często laski się ze mną spotkały , ale widać , było , że nie są na mnie jakoś najarane bardziej takie w stylu pogadam z kumplem. Do tego nie umiałem na pierwszym spotkaniu zainteresować laski by była na mnie najarana na mnie, jakoś ją zaintrygować ? dawać nie wprost seksualne rzeczy ? bo ten temat podrywania dziewczyn jest dość ciężki z jednej strony nie wywalisz do dziewczyny choćmy się całujmy , albo choćmy się bzykać , ale robi się to tak nie wprost , ale zazwyczaj nie wiem jak to zrobić by dziewczyna wiedziała o co mi chodzi , bym się zapytał was jak mam pokazywać swoje intencje ? -czyli by była moją kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Bo raz na spotkaniu z jedną dziewczyną dużo ją dotykałem , nawet pod pretekstem żartu złapałem ją za dekolt , bardzo dużo ją dotykałem , potem napisałem na jej sms-a by na drugie spotkanie wpadła do mnie chaty to napisała , że nie interesują ją szybkie seksualne znajomości i zepsuła się relacja. Bo ja mam tak albo wpadnę w zostańmy przyjaciółmi albo laska się obrazi , że chce by nasza relacja była seksualna , i to i to jest złe , dlatego tak tutaj pytam o te rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty no stary nie oczekuj ze normalna , porzadna , mlodadziewczyna szuka chlopaka do zwiazku bez zobowiazan, takich to jest malo i malo komu sie takie zwiazki trafiaja a juz napewno na 100 nie sa to fajne dziewczyny. ja myslem ze ty chcesz poderwac fajna dziewczyne a ty poprostu chcesz wyrwac laske na ******ie, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes nienormalny . po pierwszej randce proponujesz lasce seks? wgl gadales z kim orelacjach damsko-meskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
ja podchodzę elastycznie i jak piszę , że szukam np. kochanki to nie chodzi mi o traktowanie laski jak szmaty , bo nie uważam , że jest to dobre , pytam o takie coś by dowiedzieć się jak to zrobić by nie wpadać z jednej skrajności w drugą bo albo jestem przyjacielem laski albo laska mówi ty tylko chcesz mnie w*****ać , a ja chce mieć normalną relacje... z laską czyli jesteśmy kochankami , na początku a jak by nam się spodobało być razem to możemy być już w związku ze zobowiązaniami , że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
ty jestes nienormalny . po pierwszej randce proponujesz lasce seks? wgl gadales z kim orelacjach damsko-meskich ? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ja proponowałem lasce by wpadła do mnie na ruskiego szampana(gadała , że lubi) i byśmy pooglądali coś , pograli w pokera itp., ani razu nie napisałem nic o seksie jej to ona tak to odebrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Oczywiście gdyby coś się udało to u mnie były by dość dogodne warunki do seksu , ale jednak nie proponowałem jej seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak laska slyszy propozycje wpadnieciana chate do kogos kogo dobrze nie zna to ma czarne wizje. jak laska chce seksu to sama ci to zaproponuje bez zadnego uwodzenia bo ona juz przed spotkaniem wie po co sie z toba umowila a nie ze siespotka i po godzinie stwierdzi ,, a fajny chlopak to dam mu d**y " a nwet jesli idzie na prawdziwa randke z toba to sam ten fakt ja podnieca i moze byc nie wiem jak napalona na ciebie to nie wskoczy ci do lozka zeby nie wyjsc na puszczalska, no chyba ze jest ale to juz masz wyzej wymienione ze puszczalska sama zaproponuje seks,teraz czaisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Ale kiedyś poznałem taką laskę w klubie potańczyłem z nią z 30 minut wziąłem numer i się zwinąłem z klubu... POtem na pierwsze spotkanie spotkałem się z nią w pubie , a na drugie już zaproponowałem jej by wpadła do mnie do chaty (nie wprost do mnie bardziej do mojego miasta , bo ja mieszkam we wiosce na peryferiach dużego miasta) - a dałem to tak , że skoro ona mieszkała kiedyś w mojej wiosce to by wpadła tutaj taki kontekst był tego... I wpadłz do mnie do chaty i się z nią całowałem , ale co do seksu to też nie była taka chętna... , jedynie się z nią całowałem. nie wiem jakim cudem wtedy mi takie coś zadziałało ? A ta co mi napisała , że nie chce do mnie wpaść bo chce ją przelecieć tylko , to ją poznałem na szybkich randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
nie wiem ta laska z klubu najarała się na mnie podczas tańca ? i dlatego do mnie wpadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie sa porzadne tak jak napisalem,sa tez latwe laski , ktore najlatwiej wyrwiesz na imprezie wiec tam szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Imprezy mają też swoje minusy tam jest dużo takich sukowatych lasek. Przykładowo mitem jest to , że idąc na imprezę tak łatwo znajdzie się "towar do bzykania" , poprzeczka jest często dość wysoka... Jak przyjdzie jakiś świeżak do klubu licząc , że p******* bo wszyscy tak gadają to zazwyczaj się zdziwi , że tak łatwo nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym sie udaje wyrwac innym nie, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zeby miec kochanke to ona musi cie znac i wiedziec ze nikomu nie wygadasz , ze nie bedzie miala lipy itd. tak od razu na seks nie masz co liczyc, chyba ze znajdziesz w ogloszeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Akurat ta laska co poderwałem wtedy w klubie była bardzo fajna , chyba jedna z lasek , któe lepiej wspominam , ona była dość nieśmiała. Tak tyle , że często za ciekawe towarzystwo do klubów nie przychodzi... , część lasek jak pisałem jest sukowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty bys chcial fajna laske ktora od razu wskoczy ci do lozka bez wiekszego wysilku z twojej strony i zostanie twoja kochanka bez zobowiazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
fajne by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To se pomarz dalej. Chcesz czegos praktycznie nie do zrobienia,nie do polaczenia. Sam zreszta nie wiesz czego chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Dlaczego nie wiem niby czego chce bo nie czaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma czego tłumaczyć, dupkowatość macie we krwi i to naturalnie wam wychodzi, jesteś dupkiem zgodnie z zyczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
U mnie jakoś ciężko z tym by mieć dupkowatość we krwi. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jestes baba to owszem ale jak facetem to nie unikniesz dupkowatosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Ale mi jakoś w praktyce to nie wychodzi , ta dupkowatość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
A ty gość z 10:55 i 11:03 ile ty masz lat tak z ciekawości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×