Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brakuje mi czułości, facet mnie zostawił po 6msc bez konkretnego wyjaśnienia...

Polecane posty

Gość gość
Ja się starałam jak mogłam żeby było mu ze mną dobrze (nie mam na myśli tylko łóżka), ale i tak to było za mało... Dzięki, podniosłeś mnie trochę na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie mogłaś zrobić nic lepiej. Jeżeli dwoje ludzi się kocha to samo to wystarczy by rozwiązać wiele problemów. W tym przypadku ta miłość była najwyraźniej w nierównych proporcjach, ale to nie twoja wina. Masz jeszcze dużo czasu na szukanie miłości. Jeśli chciałabyś kiedyś iść do kina to chętnie się z tobą wybiorę, zupełnie niezobowiązująco. Najważniejsze to nauczyć się sobie przebaczać (bo jesteś jedyną osobą która się obwinia) i pamiętać, że żyjesz teraz i tu. Dużo przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, muszę się w końcu nauczyć żyć własnym życiem. Może Ci się wydawać to trochę dziecinne, no w sumie tak jest, on teraz na fb wrzuca prawie codziennie jak bardzo jest nieszczęśliwy i jak to nikt go nie kocha... Nie wiem dlaczego to robi, może po prostu po to żeby mnie zdenerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli macie wspólny znajomych to pewnie robi to dlatego żeby zostali przy nim (jemu współczuli). Ot pewnie trochę egocentryczny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mamy mało wspólnych znajomych, więc nie bardzo rozumiem jaki ma w tym cel, może żebym to ja czuła się winna... ale widzę, że Ty jesteś ogarniętym facetem, dobrze że jeszcze tacy się zdarzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) Ty również sprawiasz bardzo sympatyczne wrażenie, jak na mundurową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz coś przeciwko kobietom w mundurach? :D nie no nie jestem aż taką zołzą, poza tym trzeba umieć oddzielać życie prywatne od (mam nadzieję przyszłej) pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, to podstawa zachowania zdrowia psychicznego ;) Nie, bardzo lubię Panie w mundurach. Miałem kiedyś praktyki na policji więc policję też dosyć lubię, chciałem nawet kiedyś takowym funkcjonariuszem zostać ale mi przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O miło ;) no ja mam nadzieję, że mi nie przejdzie, a te praktyki to miałeś w ramach studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... jak mój ex, aż się boję pytać o pierwszą literę imienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabascooo
R. pasuje? może prowadzę jakieś podwójne życie o którym nawet ja nic nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zawsze istniała/istnieje szansa, że moglibyśmy się spotkać ... Tym bardziej, że mój wiek nie powinien tobie przeszkadzać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście R to nie M, więc jestem spokojna ;) no kto jak kto, ale o prowadzeniu podwójnego życia sam powinieneś wiedzieć najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek mi absolutnie nie przeszkadza (o ile facet nie jest w wieku moich rodziców, bo dla mnie to byłaby już przesada), ogólnie wychodzę z założenia, że wiek to tylko liczba, a najważniejsze żeby dwoje ludzi dobrze się ze sobą dogadywało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wiem (że nie prowadzę), ale może to było taką tajemnicą, że nawet ja o nim nie wiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW. Masz ochotę na przyjemną randkę z namiętną nocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może mam ;) nie masz nawet pojęcia jak wyglądam, a chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydajesz się wystarczająco sympatyczna by chcieć. A nie ma brzydkich ludzi, każdy ma coś ładnego w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie powiedziane :) Ty też wydajesz się być sympatyczny, więc póki co mogę bardzo chętnie z Tobą popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię nie ;) po prostu chciałabym Cię najpierw trochę lepiej poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą seks bez zaufania i bliskości jest tylko zwierzęcym aktem, czynnością nie mogącą przynieść prawdziwej satysfakcji. Bliskość i chęć sprawienia przyjemności drugiej osobie jest tu niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz na tabasco1985@wp.pl to pomyślimy jak i gdzie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Ok. Zaraz napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto powiedział, że nie masz? Podaj maila to się do Ciebie odezwę, oboje jesteśmy w podobnej sytuacji, więc czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1986krzysztof odezwij się to chętnie z Tobą porozmawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, jakiś "nie wyraźny" dzisiaj jestem. ;p Oczywiście, chętnie podam. ^^ 1986krzysztof@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×