Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anita556

Hosted.pl Opinie odnośnie kreatora stron

Polecane posty

Gość gość
nuuuuuuuuuda :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie piszą że fajny jest jeszcze kreator stron WIX ale mowia ze ten Hosted ma wiecej szablonow i ladniejsza stronę można zbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie reklame w telewizji widzialem, strasnzie czesto puszczają je na ATM rozrywka , TV4, TV6, w każdym bloku reklamowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosnie krytycznych opinii ludzi ktorzy sie smieja z tych co zadają pytania - pośmiewiskiem są te osoby ktore rzekomo wysmiewaja siedzenie na internecie w momencie gdy same siedza i odpisuja na wątki. Aha i niektorzy dzisia w poniedziałek 2 maja pracują - w gwoli ścisłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tymczasem juz zmykam na obiadek. mniej zawisci drodzy Polacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie kupilem ten kreator u nich ze strony i kosmicznie duzo tych szablonow, naprawde ładne stronki mozna wykrecic. Zastanawiam sie czy w ogle klientom nie budowac stron na tych ich szablonach i sprzedawać za 500 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza strona z kreatora niz nie miec w ogole strony - tego nie da sie ukryc. Ja mysle ze za 10 lat to kazdy bedzie mial swoja strone, z mienia i nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie zajac sie takimi tematami na jakis technologicznych forach ? Mysle ze juz udzielono odpowiedzi i dalsza dyskusja jest zbedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosted.pl Firma zarejestrowana w wirtualny biurze na Chmielnej 2, domena zarejestrowana na Cyprze, agresywna reklama z bajki wzięta. Tylko czekać na jeleni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie wczoraj kupiłam ten kreator i już robie własną strone. Wygląda naprawde fajnie :) Dlaczego nie mozna wstawic adresu tutaj bo zaznacza post jako spam? Polecam to Hosted, chociaz zeby stworzyc taka piekna stron to nie jest minuta jak pisza :D ale z 2 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzałbym korzystanie z Hosted.pl. Firma liczy na klientów, którzy nie mają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w tworzeniu, utrzymaniu, pozycjonowaniu strony. Wszystko w opisach usług jest enigmatyczne zaczynając od samego regulaminu, który pisał chyba jakiś gimnazjalista, brak dokładnej specyfikacji serwerów nie wiadomo co dokładnie się kupuje i jakie są dokładne warunki usług. Jeśli chodzi np. o pozycjonowanie te przykładowo najtańsze 19 zł/miesiąc ilość fraz 7 ale prawdopodobnie zaproponowane frazy przez nich te które są najłatwiejsze w pozycjonowaniu. Nie napisane jest wprost konkretnie czy na pozycje top 10 celowana jest pozycja strony piszę tylko, że stabilna pozycja to oznacz, że może być na w 2,3 dziesiątce i tam zostać co w zasadzie nie jest żądnym sukcesem. Generalnie są lepsze oferty i konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OHYDNA KRYPTOREKLAMA 95% wpisów w tym temacie to ohydna reklama UWAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie mozna wstawic adresu tutaj bo zaznacza post jako spam? x bo reklamujesz spam głupia przekupna szmato :D idz szukaj naiwnych pod kościołem głupia ci/po :D kolejna firemka Piotra Kaszubskiego rok temu było Vita Slim, teraz Green Magma, Venosin 500, Hosted buhahahaha ale ten nasz naród polski jest żałosny, kazdą ciemnote potraficie im wcisnąć :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie kupiłem i od za......ania tych szablonow w kreatorze. Naprawde fajnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytnie zrobiony temat, marketing szeptany opłacony widzę na majówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodzio50
Ludzie nie dajcie się naciągać na tego typu sztuczki, ta firemka już kiedyś istniała przez jakiś czas później zwinęła manatki i tyle było ich widać i słychać. Można o tym przeczytać na webhostingtalk. Teraz naciągają agresywną reklamą naiwniaków i wypisują sami o sobie pochlebne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys istniala inna firma pod ta domena 10 lat temu i juz pytalem na infolinii o to. Ja korzystam z pozycjonowania i efekty są naprawde super bo mam top 10 na prawie 90 % fraz wiec jestem bardzo zadowolony i ja mam opinie o hosted naprawde dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wciskaj kitu, masz dobrą opinie bo reprezentujesz interesy tej firmy i wypisuje sam te wszystkie posty zachwalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest napisane (w regulaminie czy w ofercie, gdziekolwiek) że dostanę TOP 10 na wszystkie frazy po kupieniu usługi pozycjonowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłem domenę + serwer + pozycjonowanie, pomoc techniczna pomogła mi z utworzeniem strony i uruchomiła pozycjonowanie. Polecam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma która dziś jest ale za niedługi jakiś czas jej nie będzie, ale najpierw nazbiera frajerów oferując tanio usługi później podwyższy te ceny, a nabici w butelkę nie będą mieli możliwości nawet przenieść strony bo tak to jest robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga tutaj są wpisy reklamowe dodaje je sam hosted.pl aby naciągać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyHosted
P*****ly pisane przez pracownikow Hosted. Jakie efekty pozycjonowania!? Jaki serwer od pol roku?! Ta firma powstala 18.03.2016. Zero klietnow, zero doswiadczenia. Kolejna firma naciaganaca na abonament, umowa roczna i plac i placz nawet jak efektow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosted Sp. z o.o. Ostatnia aktualizacja danych: 28 marca 2016 KRS: 0000608459 NIP: 5252651917 Regon: 363990665 Kapitał zakładowy: 50 000.00 zł Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: ul. Chmielna 2/31 00-020 Warszawa Mazowieckie Data rejestracji KRS 18 marca 2016 Ostatnia zmiana w KRS 18 marca 2016 Reprezentacja ZARZĄD Sposób reprezentacji Do reprezentowania spółki oraz składania oświadczeń woli w imieniu spółki uprawniony jest prezes zarządu samodzielnie oraz członek zarządu działający łącznie z prokurentem. Sąd ------ Sygnatura WA.XII NS-REJ.KRS/13942/16/234/REGON Przeważająca działalność gospodarcza 62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDajSieOszukac
Zespół hosted.pl ma chyba rozdwojenie jaźni, bo sami jako rożne osoby wypisują post po poście zachwalając swoje usługi.. dziwne wszystkie posty dodane jednego dnia - co kilka minut. To IDIOTYZM, by dać wiarę w te brednie! W KRS wpisana firma od 18go marca tego toku, reklama dopiero co sie pojawiła i już masa zadowolonych klientów - dobre sobie! NIKOMU NIE UDA SIĘ zyskać tak szybko klientów, wypozycjonować ich strony do top10 i to za takie pieniadze. Ludzie, NIE DAJCIE SIE NABRAĆ. To OSZUSTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że firma zajmująca się pozycjonowaniem i stronami nie jest mobilna, co teraz jest standardem... żenada ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiste jest, że sami sobie nakręcają reklamę a wybrali tu na babskim forum bo liczą właśnie na osoby które łatwo zbajerować reklamą w tv i takimi kłamliwymi wpisami które sobie wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OptymalizatorSEO
Optymalizacja strony też na poziomie przedszkola 43% (seoceros . com / pl / hosted . pl - usunąć spacje), napakowane frazy w stopce, frazy w metatag keywords, metaopis 519 znaków (!!!!), metatitle 104 znaki (!!!), kilka H1, brak sitemap i robots, brak gzip. Porażka. Mogą owce w Bieszczadach wypasać a nie pozycjonowanie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ofercie jest "Najwyższa pozycja dzięki pozycjonerskiej tajemnicy handlowej Hosted oraz unikalnym metodom katologowania" ciekawe co to za tajemnica? pewnie taka, że strona szybko widuje, a później ban i trafia w czarną otchłań niebytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może sprawdzić ip osób ,które pochlebnie wypowiadają się o firmie .... ? Czy na kafeterii ktoś moderuje to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×