Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anita556

Hosted.pl Opinie odnośnie kreatora stron

Polecane posty

Gość gość
Kreator jest naprawde sweitny. Np w Home jest chyba 90 szablonow a w tym Hosted z 260 tak na oko. Ludzie pisza ze tutaj to marketing szeptany ale ja naprawde jestem bardzo zadowolona, ceny swietne i strona piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreator jest rewleacyjny i nie rozumiem skad ten hejt tutaj. Pozycjonowanie wykupil moj chlopak i jest bardzo zadowolony ale pewnie konkurencja odcula to hosted, bo w koncu jest tyle tych reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie może mieć klientów zadowolonych z pozycjonowania, ponieważ istnieje od 2 miesięcy, musiałaby w pierwszych dniach istnienia pozyskać klientów i wypozycjonować ich strony w niemożliwym do wykonania tempie - ludzie nie dajcie się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak hosting ale kreator maja swietny mega duzo szablonow i jestem bardzo zadowolon. Zrobilam stronke, szybko smiga, dziala no problemo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałyście porównywarkę hostingów Hostdog? (http://hostdog.pl) lepiej tam porównać i wybrać najlepszą ofertę. Firmę hostingową wybiera się z głową Ci hosted dopiero co powstali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnik
Witam, Pytacie o opinie to moja jest taka: Tanio to mozna kupić papierowe buty albo kota w worku. Maiałem doświadczenie z podobną firmą "1and1" lub z "gooddeal" to co te firmy oferują to jest czysty edytor taki jak "word" i faktycznie zapłacisz "groszę", jak załapisz sie na "ofrtę ograniczoną"a potem - cyk fakturka bo umowa zawarta. Znam ludzi którzy plują sobie w brodę , że się dali zwieść, bo teraz muszą wszystko ale to wszystko zrobić sami. Mysle , że w na najwiekszym portalu handlowym (nie podam nazwy bo nie będe uprawiałtu reklamy) jest aż nad to tanich i dobrych propozycji wykonania strony na gotowo i zgwarancją. Za grosze to znaczy byle co, tak mi mówiła babcia - odradzam, pozdrwaiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest jasna hosted.pl to LIPA ! na fb zadałem kilka niewygodnych pytań to mało, że nie odpowiedzieli to usunęli posty jak i paru innym osobom, tak się nie zachowują profesjonaliści ! Firma istnieje 2 miesiące i już mają tylu zadowolonych klientów? - Bzdura totalna. Nie dajcie się zwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz poarowskich i oplaconych komentarzy zachwalajacych ten serwis powiem jedno. Jest pelno darmowych programow do stron. A z word pressa wziety pomysl. Zanim wejdziecie w to cos. Proponuje przeczytac pare artykulow i samemu sprawdzic ze tworzenie stron to banal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze wiekszosc opinni napisali pracownicy serwisu zachwalajac strony. Niestety latwa kasa was mami a badziew wciskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam, ni mozna doczekac sie na odpowiedz odnosnie pytan , poza tym strona nie dziala tak jak powinna niktore funkcje sa po prostu nie aktywne. ROZCZAROWANA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja w kwestii wyboru hostingów i domen polecam wam zajrzeć do https://dhosting.pl/ . Według mnie firma naprawdę profesjonalna, więc może i was ich oferta zaciekawi. Tanie domeny i niski koszt rocznego utrzymania ( 59 zł/rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Nazwa jest coś takiego jak strona wizytówka: https://www.nazwa.pl/wizytowka/ - za niecałe 2zł na miesiąc dostajesz możliwość zrobienia sobie prostej strony na szablonie (kilkanaście do wyboru) i hosting i firmową pocztę. Myślę, że nie ma co hejtować na takie rozwiązania, bo jak ktoś potrzebuje prostego serwisu (takiego na kilka stron) to jest to coś idealnego, szybkie i działa i jest bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prosty kreator stron to mogę Ci polecić mamfirme.pl, maja bardzo dużo gotowych szablonów do wyboru i wszystko możesz szybko i łatwo zrobić sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekBB
Prostszym w użyciu jest kreator na http://pl.mfirma.eu. Do tego masz tam możliwość śledzenia pozycji Twojej strony w wyszukiwarce co jest ważne przy pozycjonowaniu. Żaden inny kreator tego nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek123454
To całe HOSTED.PL to ściema, mam domenę i serwer, email ciągle nie działa, strona często nie czynna a zapłacona. 3 dni dzwoniłem by się połączyć z konsultantem i nic. Na emaile nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WebWave
Warto wypróbować webwavecms.com - aplikację do tworzenia stron internetowych bez kodowania. Wszystko obsługuje się za pomocą myszki 'przeciągnij i upuść'. Strony można tworzyć z dokładnością do jednego pixela. Jest też duży wybór szablonów (choć naprawdę najlepsze projekty powstają 'od zera'!). Jeśli coś jest nie jasne to służymy pomocą na czacie (odpowiadamy natychmiast), mailowo lub telefonicznie. Wszystko oczywiście po polsku. Jeśli chcecie się przekonać jak łatwe jest tworzenie stron w WebWave to zapraszam Was na darmowy Webinar, który osobiście poprowadzę: webwavecms.clickmeeting.pl/jak-stworzyc-wlasna-strone-internetowa-bez-kodowania/register Zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y5hthtrh
Aby firma prężnie się rozrastała, warto zainwestować w jej promowanie. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie propozycji z zakresu reklamy Lublin. Może być to sposób polepszenia pozycji firmy. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×