Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uderzenie ciężarnej dziewczyny za papierosa, co o tym sądzicie

Polecane posty

Gość gość
Oboje popełniliście wielkie błędy. Ty pod żadnym pozorem nie powinnaś była zapalić nawet tego jednego (jasne, jeden nie zabije, ale to i tak krok w bardzo złą stronę - to jak kopnąć małe dziecko w brzuszek, nie zabije go, ale na pewno jest poniżej wszelkiej krytyki). On natomiast pod żadnym pozorem, nawet takim, nie powinien był cię uderzyć. Teraz wszystko jest kwestią waszej miłości. Jeśli jesteście normalnymi, stworzonymi dla siebie i kochającymi się osobami, tak jak to opisujesz i tak jak się na to zanosiło przez te wszystkie lata, to na pewno będziecie w stanie sobie nawzajem wybaczyć. Potrzeba tylko czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie gdybyś była z badboyem to byś się nie odważyła, głupia suko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy gadacie że jeden papieros to jak kopnąć niemowlaka? posralo was równo. Koleś to psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkalulka
Autorko, mam dla Ciebie kilka słów otuchy. Jeden papieros nie zaszkodzi dziecku, zresztą i tak siedziałaś w tym pomieszczeniu gdzie palili Twoi znajomi i paliłaś BIERNIE. Poza tym zachowanie Twojego partnera jest zupełnie irracjonalne- wyrywa Ci papierosa w trosce o dziecko i z drugiej strony policzkuje Cie narazajac na bol fizyczny Ciebie i dziecko (Tak, tak, dziecko odczuwa to co matka), a tym bardziej na stres (Kilka dni stresu moze bardziej zagrozic rozwojowi dziecka niz jeden papieros), zatem w ogóle go nie rozumiem. Bić kobietę, która nosi jego dziecko WTF. To ON powinien Cie przepraszac za upokorzenie, stres, ból jakiego doznałaś! Dziewczyno przejrzyj na oczy i przestań się przed nim kajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z wypowiedzia powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, który uderzył raz uderzy znowu, Znajdzie po prostu inny powód. To jest zły człowiek . Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkalulka
Autorko! Trochę godności naprawdę. Wyczuwam w Tobie wielkie pokłady niskiej wartości i wydaje mi się, że do tej pory w Twoim związku było fajnie głownie dzięki Twojej uległej i służalczej postawie! zacznij siebie szanować. Zasługujesz na szacunek swojego partnera, a nie na takie zachowanie wobec Ciebie! Może za kilkanascie lat, gdy Twoje nastoletnie dziecko będzie przyłapane na papierosie przez Twojego partnera też zachowa się w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jednak miał prawo to jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to kretyn i idiota ostro przesadzil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkalulka
Prawo do bicia kobiety, kogokolwiek? W jakim kraju my żyjemy, żeby takie poglądy jeszcze wyrażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dłuższy czas go prowokowała, bo to taki pocieszny misio i w końcu doigrała się, a teraz jej źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się płaszczysz weź się w garść kobieto, nie rozumiesz, ze to on przesadził i powinien cię przeprosić a nie stresu Ci dokładać? Te kilka dni stresu więcej szkód narobi niż ten durny papieros. Powinnaś raczej twardo postawić sprawę i właśnie takimi argumentami strzelać, a nie prosić błagać przepraszać.... Miałaś chwilkę słabości ok, zapaliłaś, nie wiem co to za znajomi co zacierną kobietę namawiają do palenia, raczej wątpię żeby ktokolwiek cię namawiał. Próbujesz swoje postępowanie usprawiedliwić, rozumiem, ale to nie tędy droga, żeby ubarwiać i kłamać. Wyczuwam w Tobie problemy emocjonalne, po za tym piszesz w trzeciej osobie i plączesz się bo raz piszesz w trzeciej a raz jako ty więc skończ z ta maskaradą, zdejmij maskę, unieś głowę i powiedz. Nie będę się płaszczyć, nie jestem zła i nie zasłużyłam na takie traktowanie. Źle zrobiłam ok, ale mój maż zrobił coś o wiele gorszego. Takie upokorzenie, taki cios w twarz masakra jakaś. a ty jeszcze za nim pobiegłaś jakie to musiało być żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy oczywiście bić, bez przesady. Zależy jakiego pali, bo liquidy, które można zakupić na http://crazyrabbit.eu/, nie będą tak szkodliwe jak zwykły papieros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nieurodzone dziecko kocha bardziej od tej kobiety. jak on smie ja uderzyc! latwo mu bo to nie on jest jak inkubator, ale to on oczekuje urodzenia przez inkubator jego dziecka i inkubator nie ma prawa sie sprzeciwiac w niczym! i tak dziecko niszczy kolejny zwiazek i milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a siebie uderzyl w twarz bo narazil dziecko na dym- zabierajac je na impreze gdzie ludzie pala fajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×