Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy on mnie zdradzil ? pomocy !!!

Polecane posty

Gość gość
maaadel :* dziekuje :* Jednego jestem pewna nie dalabym rady,zyc z czlowiekiem,ktory to zrobil.Tak jak pisalam wyzej,jakby ta klotnia,byla z mojej winy,jakbym powiedziala,ze to koniec..moze..moze moglabym wybaczyc,ale w tej sytuacji to nie zdecydowanie nie:( stalo sie widocznie tak mialo byc ehh tak mi ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie on teraz jest ?rozumiem ze to odkrylas i znowu byla kłótnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:50 my nie mieszkamy razem.W sobote bylam u niego,po seksie,policzylam prezerwatywy i dwoch brakowalo.Powiedzialam ze cos tu sie nie zgadza,to sie dziwnie zaczal tlumaczyc,wczoraj poszlam do sklepu,sprawdzilam i rzeczywiscie w opakowaniu jest 12 a nie 10.To mu napisalam wieczorem smsa,ze 2 brakuje a on ze mnie kocha itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok a dzis co milczy czy prosi o rozmowę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano tylko napisal,ze pojdzie do tego sklepu sprawdzic ile jest w opakowaniu i tyle nie odzywa sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci ten dziad nie dość że się kłócicie ciągle to z niego latawica weź poszukaj sobie porządnego a nie szmaciarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59.klocilismy sie,ale byl zawsze uczciwy,przez 1,5 roku nigdy nie zlapalam go na zadnym klamstwie,nie zachowywal sie podejrzanie,to jest dla mnie szok co sie stalo.Sam byl tak czesto zazdrosny o mnie,nie sadzilam,ze moze cos takiego zrobic.Poza tym napewno nie zrobil tego przez ta jedna klotnie bo poszlo o glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis to sklepy sa pozamykane :) pójdzie i co bedzie ci wmawial ze jest 10 haha Weź się ogarnij mniej troche honoru i kopnij go w d**e Ale z tego co czytam to i tak z nim będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie k******.oni jęczą, że kobieta ma być dziewicą do ślubu, a sami pieprzą się jak zające? Najgorsze jest to, że w pewnym sensie to nasza wina. Gdyby kobiety nie wybaczały tak łatwo to oni nie odważyliby się na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis to sklepy sa pozamykane usmiech.gif pójdzie i co bedzie ci wmawial ze jest 10 haha Weź się ogarnij mniej troche honoru i kopnij go w d**e X Dokładnie:) Teraz będzie robił z Ciebie idiotkę i wciskał, że kupiliście inne prezerwatywy. Jeśli facet zdradza, a później próbuje załatwić sprawę w taki sposób to znaczy, że nie kocha. Ty mu wybaczysz, a on będzie śmiał się z Ciebie ze swoimi kumplami i dymał wszystko co popadnie. Chcesz wyjść z twarzą? Nie słuchaj jego tłumaczeń i zakończ związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, że tak bardzo chcesz z nim być. Jak będziecie uprawiali seks to pomyśl o tym, że przed Tobą był jakiś wypłosz i po Tobie też będzie. Jak to Cię nie zniechęca to znaczy, że też jesteś tylko wypłoszem do dymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auutorkaaa
ja nie moge z nim juz po tym byc!!!! jestem po prostu w szoku !!!! pierwsza jego reakcja juz mi wystarczyla,czulam ze klamie!!! napewno to zrobil,nie ma tu innej opcji !!! sama te prezerwatywy przelozylam do pojemnika nie mogly sie nigdzie zawieruszyc !!! a moze on chcial sie rozstac,mogl przeciez kupic nowe gumki i je podlozyc w miejsce tych zuzutych !! wyglada na to ze ma juz nowa dziewczyne,a mnie chcial sie w taki sposob pozbyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest to, że Cię zdradził. Nie rozmyślaj o tym bo zwariujesz. Ty musisz się zresetować i pogodzić z tym, że to już koniec. Nie wspominaj dobrych chwil. Skup się na tym co będzie. Zakończyłaś związek z k****arzem i dzięki temu masz szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka7
Autorko zacznę od tego że bardzo Ci współczuję! Też to przeżyłam to był mój pierwszy po jakimś czasie odkryłam że mnie zdradził i to 2 razy :( zrobiłam mu awanturę nie potrafiłam wybaczyć! Nie mogłam znieść myśli że ****nął inną podczas gdy byliśmy razem na dodatek miałam z nim dziecko ale on to wszystko miał głęboko w d***e, zostawiłam go nie chciałam na niego patrzeć nawet..... po 2 latach znalazłam fajnego faceta jesteśmy razem od 5 lat bardzo go kocham a on mnie cieszę się że wtedy zostawiłam tego palanta :D i stworzyłam nowy dom z facetem któremu ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal mi kilka smsow..wypiera sie..stwierdzil nawet ze mam halucynacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka7
To niech spi**dala! Gnojek z niego zostaw go! Tylko się będziesz męczyć z takim żałosnym kłamcą Nie jesteś dz**ką żeby chodząc z tobą bzykał inne na boku! Współczuję Ci ale znajdziesz dużo lepszego faceta! Nie dręcz się! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pyerdolę, ty go z każdego kondoma rozliczasz?? :D Może akurat były urodziny siostry/brata i im baloników napompował na imprezę? Albo wody w nie nalał i zrzucał przechodzącym pod jego balkonem ludziom na łeb? Ogarnij się małolato!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkategopostu
To znowu ja !!!! bardzo bym prosila kogos o pomoc bo ja zwariuje !!! caly dzien siedze mysle i doszlam do tego,ze musze sama wyciagnac z tego jakis wniosek.Brak tych prezerwatyw nie jest NIESTETY 100 pr.dowodem !!! bo przeciez mogly sie gdzies zawieruszyc !!! to jest mozliwe !!! nie widzialam go z nikim,nie znalazlam zadnego smsa,niczego.Takze mam dowod i go jednoczesnie nie mam.On jesli to zrobil to sie oczywiscie nie przyzna,wiec musze sama cos zadecydowac.Czy ktos mi moze cos sensownego doradzic :( bardzo go kocham bardzo !!! on mnie tez,,no wlasnie chyba ze zdradzil..boze:( wolalabym juz go zlapac na goracym uczynku i miec pewnosc,a tak nic juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj dobrze, ze sie tak stalo...wlasnie przed zamieszkaniem razem..to jest znak,zebys pomyslała 2 razy zanim to zrobisz..masz dowod...zatem znak od Boga..odpusc...czeka na Ciebie inne ciecho..wrzuca na luz..nie pierwszy nie ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×