Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego wyrzucacie super sprawne rzeczy po dziecku?

Polecane posty

wlasnie zgadzam sie-nie wyrzucajmy rzeczy. Nie chcesz sprzedac? Zostaw-oddaj do sklepu z uzywanymi rzeczami, zostaw w db stanie kolo smietnika- nie kazdy ma 2, 3 tysiace na nowy wozek. Po prostu szanujmy rzeczy, ktore wytwarzamy i nasze srodowisko! Dla zainteresowanych film" shareconomy to jedyne co moze uratowac ludzi i planete, z ktorej korzystamy bez umiaru :( https://www.youtube.com/watch?v=32NlrmJs5kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz babska dostają w wuj pieniędzy za darmo 500+ i one mają w d***e używane rzeczy, pieniądze lekko przyjdą to i lekko pójdą, a do tych osób co nie mają za co kupić, są ciucholandy, tam nawet za ok. 5 zł kupuję kupę rzeczy, jestem jak lala ubrana w ciuchy z lumpeksu bo mnie nie stać na nowe, pracuję za jałmużnę w tym pieprzonym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osob ktore mowia o altruizmie: tu nie o to chodzi. Nie wiem czy ludzie maja swiadomosc ile pracy trzeba,zeby wyprodukowac 1 rzecz, ile energii, wody, surowca a wszystko kosztem planety. Potem tony smieci, z ktorych czesc rozklada sie dziesiatki lat. Ludzie nie myslcie tylko o sobie. Nie musicie oddawac rzeczy-rozumiem tez ciezko pracuje,zeby cos miec wiec ja np sprzedaje rzeczy,zeby mialy drugie zycie, trzecie i czwarte zycie. WSpolczesny konsumpcjonizm mnie poraza i glupota ludzka. Wyrzucanie jest zawsze kosztem naszej planety ,a ona ma tez swoje limity-ludzie tego nie widza. Sprzedaz w necie jest prostsza niz kiedykolwiek serio-nie musicie oddawac-sprzedajcie,ale nie niszcie rzeczy, ktore moga byc uzywane jeszcze przez pare lat. Niszczymy w ten sposob samych siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo rzeczy kupuję w używanych ciuchach i też trzeba wiedzięć gdzie trzeba uderzyć do jakich sklepów . Wiel ubrań używanych w sklepach jest tak zjechana że nie opłaca ich kupić co dopiero kupić. My zawsze kupujemy takie ciuszki od importera z tej firmy www.polcan-odziez.pl . Ciuszki sa jak nowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×