Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zakladacie majtki na pampersa zamiast body?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Chodzi mi o dziecko 1.5 roczne chodzace. Jeśli zakladacie dziecku sukienkę albo spodnie i bluzkę (bez body) to dla podtrzymania pampersa ubieracie jakieś majtki czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers się sam trzyma jak jest w dobrym rozmiarze i dobrze zalozony... Poza tym nie nakladam synowi sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się ze estetycznie byłoby założyć majtki na pieluche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zakładam, latem tylko spodenki i bluzka z krótkim rękawem - w przypadku chłopca. Teraz mam córkę i raczej też zakładać nie będę, bo dziecku i tak jest z pewnością gorąco w pampersie, po co dodatkowa warstwa materiału? Estetyką aż tak się nie przejmuję. Chyba że miałoby to być jakieś większe wyjście, to ewentualnie pod sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu nie ale na ulice raczej tak dziecka nie wezmiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak ma sukienketo zakladam majteczki. a tak to przewaznie ma to body i spodnie. tu gdzie mieszkam jest wiecznie zimno, wiec caly czas zakladam to body pod bluzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wy pampersy zakładacie, że dziecku spadają??? Chyba trzy rozmiary większe??? Albo zmieniacie po piętnastym siku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaglądałam ale nie dla podtrzymania pieluchy a z uwagi na estetykę. druga nosiła pieluchy wielorazoww więc już nie zakladalam majtek bo wielorazowki miały materiał na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zakladalam pierwszemu i drgiemu tez nie mam zamiaru zakladac kolejnej warstwy na tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corci pod sukienke zakladam gatki na pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co podtrzymywać Pampersa? Przecież on się sam dobrze trzyma. Te rzepy są do zapinania a nie do dekoracji. A wymienić trzeba zanik zacznie opadać pod własnym ciężarem. Ja rozumiem majteczki pod sukienkę na wyjście poza dom ze względu na estetykę. Pod spodenki nie widzę sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem dziecko jest sprytne i odpina sobie rzepy... moja córcia ma 13 mcy i tak robi, bo nie lubi mieć na pupc***ampersa, ponieważ w domu już nie korzysta (jest odpieluchowana), dlatego na wyjścia z domu zakładam jej majteczki na pampersa jeśli ma sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce byc seksi dla mojego meza, wiec zaloze kuszace body na mojego pampersa, same majtki nie daja takiego rozkosznego efektu uwypuklającego sie pampersa spod czarnego koronkowego body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to nic nie potrzeba zakładać, bo pielucha dobrze się trzyma a w temacie o body same posty, jakie ono świetne bo dobrze podtrzymuje pieluchę :P Co do pytania, tak, zakładałam do sukienki specjalne na pieluchę (większe i dopasowane kształtem do pieluchy), ozdobne majteczki. Wyglądało to po prostu estetyczniej, niż taka pielucha na wierzchu. Bo takie małe dziecko nie pilnuje przecież jak siada i zazwyczaj robi to tak, że widać dokładnie co jest pod sukienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×