Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wcale mnie nie ciagnie juz do seksu

Polecane posty

Gość gość

mam 32 lata od 10 lat sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -> Witam Ja mam 30 lat, od 10 lat sam, ale przez jakieś 3 miesiące miałem dziewczynę. Ograniczyliśmy się do oralnego i pettingu. I, szczerze powiedziawszy, ciągnie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawnie pisze się "ciągnie mi" Krzysztofie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tylu latach przerwy to nic dziwnego że ci się nie chce, ja mam już 3 lata za sobą i też w sumie o seksie nie myślę zbyt często, ale przyznaję szczerze że jakąś fajną cipkę to bym liznął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem autorka tematu to niechcenie pojawilo sie u mnie moze z jakies 2 lata temu kompletnie mnie juz nie ciagnie do facetow zobojetnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli JUŻ teraz tobie się nie chce, a zakładam, że masz/miałaś bogate życie erotyczne, to co ja mam powiedzieć?! Miałem tylko JEDNĄ dziewczynę i do prawdziwego sexu nie doszło, a wcześniej miałem tylko dwa jednorazowe epizody ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu edi edzia a co z cb lezbijka?! jakieś homo nie wiadomo... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie seks to był też tylko dość krótki epizod w moim 30-letnim życiu i prawdę mówiąc dość rozczarowujący. Nie wiedziałam że to takie trudne i złożone żeby seks był dobry. Albo po prostu nie miałam dobrego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe bawią mnie takie tematy, seks mnie nie interesuje, nie potrzebuję go, nie myślę o nim... ale wchodzenie na dział erotyczny i zakładanie tematu o seksie mówi zupełnie coś odwrotnego, bo skoro przyszedł ci pomysł na temat to znaczy że jednak o tym seksie czasem myślisz. A co do mniejszej chęci, to naturalne po tak długiej przerwie, po prostu przywykłaś do bycia samą, ale gdybyś znów zaznała seksu to i ochota by wróciła. To jak z rzucaniem nałogu, najgorsze są pierwsze dni i tygodnie, po kilku latach już się o tym zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tak zawsze jest ... :( Ja nie miałem ani dobrej nauczycielki na pierwszy raz, ani super-partnerki. Starałem się jednak!! Liczyłem, że z czasem, gdy się lepiej zgramy oraz poznamy siebie/swoje ciała, będzie "git - majonez", ale wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks wcale nie jest trudny, ani złożony... nawet z pozoru nudny i prosty seks może być cholernie przyjemny, kwestia doboru odpowiedniego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu, jeszcze nie wie jak, znaczy się wie jak, ale tylko sobie p****** i wróci po więcej i dopiero zaczną się problem.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sie zaczynam zastanawiac czy cos juz ze mna bardzo nie tak mam 32 lata, powinnam miec meza, dzieci ale jak juz mnie nie ciagnie do facetow to jak ? kiedys bardzo mnie ciagnelo teraz totalnie czuje pustkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, zmuszać się raczej nie ma sensu, ale ... Czy przymusowy celibat w tym wieku jest o.k.? Mówisz, że nie ciągnie ciebie do płci brzydkiej. Co z samym przytulaniem się, całowaniem? Nie brakuje tego tobie? Albo kogoś obok w łóżku, ciepła i ciężkiej ręki na ciele obejmującej przez całą noc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie brakuje kiedys bardzo to lubilam i mialam chlopaka, ale bardzo mnie zawiodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mógłbym powiedzieć, że mi tego nie brakuje, bo ledwie tego doświadczyłem, ale ... to by było kłamstwo!! Ciekaw jestem co się stało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 akurat to spanie razem to sam dyskomfort. Można się nawet pozabijać niechcący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -> Pozabijać?! Niby jak? Spałem kilka razy z dziewczyną i oprócz lekkiego zmęczenia oraz DUŻEJ ilości ciepła nic sobie nie zrobiliśmy. No, chyba, że za "krzywdę" uznać całowanie się, przytulanie i obejmowanie się. ;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę przesadziłam, ale na pewno zdarzyły się jakieś przypadki przyduszenia czy trzaśnięcia ręką w twarz ;-) Nigdy śpiąc z moim exem nie wysypiałam się tak jak śpiąc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie tęsknisz za ciepłym, miękkim i wilgotnym językiem między twoimi udami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mów po prostu, że się nie wysypiałaś, bo było nie wygodnie, a nie, że krzywdę sobie robiliście!! Ja tu już miałem przed oczami sceny jak z Piły, a wy się po prostu źle ułożyliście do snu. ;p Swoją drogą, też się nie wysypiałem, ale raczej dla tego, że nie miałem wprawy ... ;) Gość -> Dobre pytanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×