Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ale jestem glupia moglam byc juz chuda i zgrabna i zyebalam to

Polecane posty

Gość gość
A ja ide spac do jutra ! Damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia w ćwiczeniach ja ćwiczyć nie dam rady jestem zmęczona ta ciągła walka. zaczynam od diety może jak zobaczę efekt dołączę do ćwiczeń powodzenia.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damy radę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzymamy sie razem. Nowa pania tez witamy serdecznie. Pamiętajcie jemy drobno co 3 godziny . Co trzygodzinne szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to tępe suki, zero dyscypliny z jedzeniem, dlatego jesteście słaba płeć, psychiczne słabizny do żarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro dokladnie napisze o tych 3 godzinach . Slyszalam o tej diecie ( dieta z Natur House) płaci sie za nia tam tysiac złoty. Schudniemy bez płacenia im ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:32 tobie tez sie przyda , widze u ciebie tez co nieco do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę pamiętać aby co 3godziny jeść ważne aby pić też zielona i czerwona herbatę polecam też tabletki tu by Slim3. odnośnie komentarza poniżej kobiety są silne z natury psychicznie. niestety nie które mają problemy z przemiana Materi bądź są chore na niedoczynnośc tarczycy i mają astmę jak ja wtedy ciężej o zamierzony efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępe suki?co to za pisownia. widać że pisze chłopak do tego z gimnazjum. chłopczyka lepiej się poucz przed końcem roku a nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocwiczylam kochane, juz troche mniej tego nosze. Czyli od rana zero pojazdów, woda dla jelit, marchew, jablko, jogurt z musli a co dalej napisze, tak jak mowilam ;) . Hehe . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Ja dzisiaj z rana będę na pieczywie ziarnistym z serkiem, drugie śniadanie jabłuszko, trzeci posiłek jogurt naturalny, w domku czwarty to pierś z kurczaka pieczona na rożnie bez tłuszczu z warzywami na parze, piąte lekka przekąska typu czipsy z marchewek, papryki i różne. Do tego ćwiczenia z 30-45 minut z mel b :) można się pośmiać ćwicząc z nią. Powodzenia jesteśmy o krok silniejsze! Będę się wypowiadać, ale rzadziej bo jeszcze mam inne sprawy na głowie praca i wykłady z jazdy. Będę się meldować :) PS. Aby się nie zniechęcić to mierzcie swoje brzuszki metrem bo waga lubi nas oszukiwać :) Do wakacji jeszcze będziemy laseczkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz napisze do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano byla kawa bo to moj nalog i musi byc, z nia zycie wydaje sie lepsze. O 10 bedzie duza marchew porzadnie pogryziona. Kazdy kęs pożywienia musi byc mocno pogryziony i zmieszany ze slina. 0 12 zjem jablko. Jablka je sie tylko do 15 bo potem fermentuja robia sie gazy wzdecia i jest zle trawienie. O 14 zjem owsianke bo dzis dzien lekki bez chleba obiadu i tym podobne :) . O 17 nie wiem jezzcze co zjem , bede jeszcze w pracy , moze chrupki chlebek z twarozkiem i rzodkiewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisalam jem teraz marchewke ;) milego dnia wam zycze :) razem bedzie razniej. Malo siedziec . Od siedzenia robi sie ta tzw opona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sysiu fajna masz diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jadłam zdrowo dzisiaj i pożywnie, ale z ćwiczeń muszę zrezygnować bo @ dostałam i mnie głowa strasznie boli i brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syśka ty nie jesteś gruba spiertalaj stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mow tak brzydko do Sysi . Sysia jest super . A ja zaraz do ćwiczeń. Ciekawe czy autorka dotrzymała dzis postanowień ;) na kolacje pieczony kurczak i marchewki. Wieczory najgorsze. Wspolczuje Sysiu okresu i bolu glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aneta93
hej witam was. rano wafelek typu andrut nie bylam glodna wiec to mi wystarczylo obiad kotlet z biedronki do Hamburgera bo nie mialam czasu,gotowac. potem ogorek i tak do teraz bez jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aneta93
dziewczyny jestem tu nowa ale jakos lżej mi gdy wchodze i nie mecze sie sama w domu nikt mnie nie wspiera i nie docenia ;(ten smutek odreagowywalam na.jedzeniu.dzis lekarz zalecil tabletke szczescia co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie to zle robicie z jakimiś marchewkami,wlasnie po tym ucięciu żarcia wraca wszystko,trzeba na stałe zmienić nawyki i jeść jak człowiek tylko 2 razy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aneta93
pewnie masz racje ale ja juz wszystkiegp próbowałam i kazda dieta czy ograniczenie 1/2 konczylo sie efektem jojo,po prostu taka uroda ale mniej zrec aby czuc ssanie w zoladku albo chodzic jak,spasiona maciora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe Witajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aneta93
hej zaczelam dzien od 2-lyzek jogurtu natoralnego + 1 jablko:) teraz popijam kawe i zamierzam zapalic:) jak wam idzie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jednak to nie było @ tylko zmiana pogody raz słońce raz deszcz i dlatego mnie złapały takie bóle. Dzisiaj zjadłam (konserwę) makrele po meksykańsku z bułką ziarnistą, mam jabłko, serek danio i w domku mam 3 małe kawałeczki piersi z kurczaka zjem z bułką ziarnistą no i do tego woda. Ja tak nie zmieniam bardzo drastycznie diety bo potem można wrócić do starej wagi a najważniejsze jeść do 5 posiłków dziennie bo wtedy wszystko pracuje w Tobie :) ćwiczenia zrobią swoje. I dzisiaj jak wracam z wykładów o ile nie będę zmęczona ćwiczę. W weekend akurat ze swoim się nie widzę więc może zaplanuję weekend na naukę i na sportowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wam dodać takie wskazówki : 1. Raz na miesiąc wchodzić na wagę. 2. Mierzyć się w talli raz na tydzień lub 2 tygodnie i zapisywać. 3. Po 20 minutach ćwiczeń dopiero spalają się kalorie więc najlepiej ćwiczyć 45-60 minut dziennie. 4. Przy ćwiczeniach puchniesz więc w czasie przerwy od ćwiczeń bardziej widzisz jędrniejsze ciało, mniejszy brzuch lub nogi. 5. Ćwiczenia na youtube z mel b prawidłowo z tego co widziałam u siebie efekty zacznijcie w kolejności mel b rozgrzewka, cardio, mel b brzuch, mel b pośladki, mel b nogi + dodatkowo można dodać tiffany ćwiczenia na boczki i ćwiczenia rozciągające, a ćwiczycie własnym tempem więc zacznijcie ćwiczyć dziennie 30 minut a kiedy będzie dla was za mało to zwiększycie czas ćwiczeń. Dobre ćwiczenia to także marsze, truchty, basen, aqua aerobik, pływanie, chodzenie z kijkami, orbitrek i wiele innych, które wam będą pasowały. 6. Jeść na mniejszych talerzach i najlepiej talerz by miał kolor niebieski, zielony, różowy itp który nam się kojarzy z kwiatami zamiast jedzeniem. 7. Nie pić kolorowych napoi gazowanych a najlepiej pić wodę lub soki a plus jeśli macie sokowirówkę więc możecie sobie dać dawkę witamin, która postawi na nogi i obudzi do życia bardziej niż kawa. 8. Wmówcie sobie, że jedzenie bardzo kaloryczne za którym tęsknicie jest tłuste i nie dobre a po tym macie wzdęcia i gazy. 9. Alkohol no właśnie ciężko go ograniczać, ale jeżeli mamy się napić bo grill, urodziny, imprezy to lepiej wypić winko zamiast piwa bo ma dużo gazu i zamiast drinka no, ale wszystko jest dla ludzi i nic się nie stanie. 10. Wyznaczcie sobie nagrodę dla siebie co miesiąc np: "Jeżeli będę silna i wytrwam do końca miesiąca to kupię sobie ładną koszulkę lub kosmetyk". x Oczywiście nie musicie się stosować do moich rad bo to jest moja taka propozycja, pamiętajcie, że ubiorem można zatuszować niedoskonałości do czasu schudnięcia, uśmiechem na ustach, podwyższyć sobie pewność po wizycie u kosmetyczki lub fryzjera i żyć pełnią życia. Ja dzisiaj wstałam pełna wigoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje rade a wy? :) wieczorem jeszcze cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka szczescia? Co to takiego? Co lekarz mial na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×