Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu. ..

Polecane posty

Gość gośćblue
Dzień dobry :-) Jeszcze w pracy? Jak minęła nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj,w pracy do 8 nocka względnie spokojna dzień sliczny się zapowiada choć może zakończyć się jak wczoraj, burzowo. ...jak nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Nastrój piątkowy nawet mimo natłoku pracy. U mnie tez ślicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak trzymaj ja zaraz do domu wracam tylko jeszcze parę spraw na mieście załatwię. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
A weekend wolny czy pracujesz w systemie ciaglym? Ale się wscibska zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pracuję w systemie ciągłym, jutro mam dzień będziesz miała możliwość pisać? Nie odbieram twoich pytań jako wścibstwo raczej chęć rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Myślę, że będę zaglądać :) Może nie tak często jak bym chciała, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli by miało to tobie z czymkolwiek kolidować to nie rób nic na siłę nie uciekam a mam nadzieję iż ty też mi nie znikniesz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Jak będzie kolidować to po prostu mnie tu nie będzie. Do południa pewnie będę miała czas i możliwość, a jak później to się okaże :) Zmęczony jesteś? Dotarłeś już do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak od 30 minut jestem w domu ja już przyzwyczaiłem się do takiego trybu pracy. ...co cię najbardziej irytuje w ludziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Pewnie ma to też i dobre strony :) Przy moich 8 godzinach 5 dni w tygodniu załatwienie urzędowej sprawy wymaga urwania się z biura. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to chamstwo, bezmyślność i głupota. Drażnią mnie też ludzie z roszczeniową postawą a także tacy którzy zbyt łatwo godzą się na wszystko i nie próbują nawet zawalczyć. Myślę, że więcej takich cech bym mogła wymienić ale są tak oczywiste... A co najbardziej lubisz w ludziach? Czy te cechy można różnicować ze względu na płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najbardziej lubię w ludziach? Pierwsze co mi przyszło do głowy to życzliwośc ,gdy ktoś bezinteresownie uśmiechnie się do ciebie a nie wygląda jak gradowa chmura ...myślę iż to jest cechą charakteru i nie można dzielić ze względu na płeć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
To prawda uśmiech czy w ogóle przyjazny stosunek do świata może działać wiele... Ale niektórzy zaraz nabierają podejrzeń: ale jak to? tak za nic? Nie przyjdzie im nawet do głowy, że można się obudzić z uśmiecham na twarzy i tak trwać przez cały dzień :) Nie kładziesz się spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz? Ja uważam że uśmiech rodzi uśmiech a dobro tak jak i zło komuś wyrządzone, wraca do nas, może to jest bardzo głupie ale ja w to wierzę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koło 13 mam wyjazd i pewnie dziś pójdę spać nie w dzień ale bardzo wcześnie wieczorem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Też jestem tego zdania :) Ale ani rządna zemsty ani upominająca się o rewanż nie jestem :) Czasem jak mnie ktoś zdenerwuje, mam na myśli zupełnie przypadkową osobę np. w banku, na poczcie a widzę że wymiana zdań nie ma sensu to ucinam życząc miłego dnia :) Przeważnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
To wytrzymały facet z Ciebie :) Ja nieraz po zarwanej nocy czuję się jakby czołg mi pięć razy po głowie przejechał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt rzadko zarywasz. ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Różnie z tym bywa :) A jutro na pewno zarwę... w niedzielę będę miała okazję sprawdzić moc tego czołga ;) Zazwyczaj następnego wieczora kładę się o 20, bo organizm tego wymaga, ale że szybko się regeneruję i nie potrzebuję więcej niż 6 godzin snu to ciężko do rana doleżeć haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gdybyś miała jakieś zajęcie zanim wstaniesz to by tobie w łóżku predzej czas mijał. ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Czytanie źle odbiło się na moich oczach, telewizja o tej porze nadaje same powtórki wielokrotnie już zaliczone lub wróżkowe porady haha, zaległości w sprzątaniu nie mam aż takich żeby po nocy nadrabiać, na drutach nie robię, liczenie baranów jest przeraklamowane... co by tu jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, nic nie pominęłaś? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Myślę, myślę... seks z nudów? wynikać powinien raczej z pożądania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. ...a czy kiedykolwiek cię nudził?bo mnie nigdy. ..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Nigdy! Jak się wie czego się chce i potrafi się o tym mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie i to jest też bardzo ważna sprawa aby i w tym być spełnionym. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
Czasem trzeba być egoistą :) A nikt nie jest jasnowidzem... Szczerość, otwartość, zaufanie, luz... i może być pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. ...ale może zmieńmy temat bo zaraz cenzor albo komuś innemu się nie podoba. ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblue
cenzora tu chyba nie miało co sprowokować do działania już prędzej jakiś frustrat mógłby się napatoczyć... właśnie tego nie lubię na tym forum, ale udaję, że ich nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jak nasza rozmowa by się potoczyła. ..hehe a podszywy faktycznie dosc uciążliwe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×