Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do facetow. Jakie sa wasze powody dla ktorych jestescie sami?

Polecane posty

Gość gość
To jesteś pewnie po prostu brzydki, niski, chuderlawy, masz nieatrakcyjną mordę i tyle. Albo po prostu jesteś miły itp, wrażliwy. Nawet gangsterzy mają związki, po podstawówce. Moi wujkowie inżynierowie, jeden umarł jako stary kawaler. Mam wujów po zawodówce i mają rodziny. Jak widzisz, wykształcenie tutaj nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam studiów, nawet matury nie mam a mam 25 lat i co ? I g****o. Nie chcę związków. Seks można mieć u prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04 rockefeller tez nie mial studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma mieć studia, po to, aby je tylko mieć ? :D O k***a! Ktoś może mieć inne plany życiowe. Przecież większość studentów, to ludzie, którzy studiują dla samego papierka. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04 (ten dtugi) tez mi sie tak wydaje niski wzrost, mala waga, niesmialosc, wrazliwosc, uleglosc... to sa chyba powody, no coz trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
Jestem sam bo nie chce starej baby po 30tce, a na mloda atrakcyjna nie mam szans. Marzy mi sie kochajaca nastoletnia dziewica z ktora spedzilbym reszte zycia, ale w moim wieku to juz tylko mrzonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie nie rewelacyjnie. Ale jak byś miał mocną psychikę, dobry bajer, miał postawę bad boya, to byś z*****ał nie jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochająca nastoletnia dziewica to w ogóle są mrzonki i to w każdym wieku, dałeś czadu prawik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14 ale problem polega na tym, ze nie jestem bad boyem. Nie pije nie pale, nie cpam, nie jestem typem imprezowicza, jestem mily itd. Do tego dochodzi moja niesmialosc, nie ufnosc (w szkole bylem zahukany przez wszystkich w tym przez dziewczyny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby lesie rosly grzyby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sam, bo...nigdy dziewczyny nie szukałem. Taka prawda. Jestem raczej przystojny, wzrost ok (182cm), gorzej z wykształceniem tzn. na jednych studiach mi nie wyszło i mam obsuwę kilkuletnią, studiuje teraz zaocznie-kierunek techniczny. Natomiast z charakteru typ samotnika, niekonfliktowy. Gdy trzeba było zbierać doświadczenia w kontaktach damsko-męskich jako nastolatek, wolałem zajmować się zupełnie czym innym. Potem zająłem się studiami i spędzałem czas na hobby. Teraz chciałbym kogoś zapoznać, ale w sumie chyba się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dziewczyny w podstawowce i gimnazjum mnie nienawidzily i nie chcialy miec ze mna nic wspolnego, nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stałeś się nieśmiały pewnie przez te przeżycia w szkole. Tak samo jak ja. Mam 177 cm wzrostu, brzydki z ryja nie jestem, ale mam kompleksy, bo w szkole nie byłem urodziwy zbytnio. Miałem ciężki trądzik. Z tego da się wyjść, ale potrzeba na to sporo czasu, pozbycia się lęków, kompleksów, nieśmiałości. Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze mnie ignorowały,nie mam zdrowia.Nawet nie mam przyjaciółki,każda jedynie ignoruje i odrzuca.Przestało mi zależeć.Uciekam od kobiet ponieważ nie chcę więcej cierpieć i być olewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zagaduje do nich bo i tak wiem, ze u zadnej nie mam szans. A nawet jak bym u jakiejs mial to pewnie ona by mi nie pasowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny intuicyjnie wyczuwają frajerów i nimi pogardzaja, to sa naturalne instynkty u kobiet, kult sily i pogarda dla slabosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem sam od zawsze. Mam 25 lat i odpowiada mi ten stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:29 pogarda,kult siły????a gdzie szacunek??a gdzie dobroć???a gdzie chęć pomocy????u zwierząt słabsze osobniki są eliminowane,ale my jesteśmy ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety niestety są jeszcze zwierzętami. Nadal tkwią na epoce kamienne, dlatego pogardzają słabością i ją eliminują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A która kobieta patrzy na studia? :O Ważniejsze niż wykształcenie są zarobki i ciekawe pasje. Autorze, skoro ciebie olewały to na pewno nie ze względu na studia, tylko z innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe dlaczego ucinaly kontkat na sympati jak im napisalem, ze mam mature i pracuje na basenie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo napisałeś, ile masz wzrostu idioto, i jeszcze jak cię zobaczyły pewnie, to ucięły kontakt. Na sympati siedzą same takie, które szukają po 180 cm minimum faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Kobiety niestety są jeszcze zwierzętami. Nadal tkwią na epoce kamienne, dlatego pogardzają słabością i ją eliminują." x w ilu jeszcze tematach to powtórzysz debilu tępy? to ty jesteś tępym zwierzęciem, bo masz niskie IQ i nie potrafisz zrozumieć prawa natury, durny ignorancie. kobiety chcą silnych i dominujących, a faceci wolą dominować nad słabszymi samicami. a prymitywnymi bydlętami to prędzej wy jesteście skoro najchętniej wsadzilibyście kootasa we wszystko w co nie spiertala na drzewo, niektórzy nawet kozy ****ają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To ciekawe dlaczego ucinaly kontkat na sympati jak im napisalem, ze mam mature i pracuje na basenie... pechowiec.gif " Bo zapewne pomyślały, że mało zarabiasz. Pewnie niektóre zwracają uwagę na studia, ale na pewno nie każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 do spotkania to nawet nie doszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety za dużo się bajek nasluchales, życie to cyniczna gra gdzie wygrywają najsilniejsi i najbardziej bezwgledni, reszta może w najlepszym wypadku pelnic funcje pomocnicza i czekać na jakies ochlapy i odpadki, role są podzielone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:47 no to na sympati sa chyba same takie ktore zwracaja uwage na wyglad, mase, wzrost, wyksztalcenie i kase... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×