Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Kto jest w miarę normalny

Polecane posty

Gość gość
rozpacz?duma ze sie jest w grupie tych fajnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doswiadczenia i obserwacji wiem, ze lepiej ginac w tlumie :) jesli sie czyms wyroznimy to kogos wkurzymy a po co :) jak mozna byc nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być nikim jest fajne tylko mądry to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie fajne tylko wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wygoda to podstawa egzystencji :Pczyz nie? jesli ktos chce walczyc o naj i naj to prosze bardzo :) przyjdzie dzien, kiedy spojrzy inaczej co ja piertole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na blyszczeniu mi nie zalezy, to powinno byc jasne, zalezy mi na tym by nikt sie nie podszyl, gdy prowadze rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powaznie? wybacz miszczu :) ze chcialam ukazac twoja malostkowosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam ,oj tam pod czrnym nickiem trzeba uważać na słowa ,pod pomarańczowym luz i wygoda(obłuda)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dramat :) w dwoch odslonach czyli ja a potem ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
To Ty, Rypka? a jeśli tak, to co tam u Ciebie? wciąż się podkochujesz w literkach pewnego męskiego nicka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blekit mych oczu i blekit twego niku nie da pozytywnego wyniku konflikt nie tylko serologiczny ale i logiczny nie ciagnij tej zabawy bo sa niestety obawy ze .... ty dopisz co chcesz ide :) bo siersciuch przyniosl smycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabosc to slabosc nigdy nie ukrywalam ze pociaga mnie intelekt cynizm i ...zle traktowanie spadam bo...ktos czeka na spacer🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pociaga mnie intelekt cynizm i ...zle traktowanie" różne dewiacje chodzą po ludziach, Ryba ja Cię nie oceniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszne jest to, ze zapewne wiekszosc gosci uzywa Fb na którym jest normalnie zalogowanych I wszystko gra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
Dokładnie, posty na fejsie też pisze się ze świadomością publicznego odbioru, a nikt nie czuje potrzeby noszenia burki (dla mężczyzn może być czapka niewidka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tej presji :) kiedys proponowano mi staly nik i nie tylko to nie lezy w moim interesie :) co do fejsa czy innych to nadal sa osoby, ktore nie wystawiaja siebie na widok publiczny :) jeden lubi to a inny lubi gwiazdorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, posty na fejsie też pisze się ze świadomością publicznego odbioru tak ,ale tam podpisujesz sie pod nimi imieniem nazwiskiem i zdjęciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalcie sie soba :) moje potrzeby jak widac sa inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzucasz swoje zdjecia :) i ? czujesz radosc niczym slowik o poranku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie, ja akurat tak ja też :) nie możemy porównywać fb i innych portali gdzie ujawniamy swoje dane osobowe do głupiej kafe :) chwalcie sie soba usmiech.gif moje potrzeby jak widac sa inne Twoje potrzeby to bycie anonimowym na anonimowym forum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie jestem anonimowa bo doskonale wiecie co i kiedy pisze :) dlatego logowanie sie pod stalym nikiem uwazam za zbytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twoje a robione przez ciebie :P nie to nie mam z tym problemu :P ogolnie jesli idzie o scislosc i szczerosc to nie mam problemu z toba czy czymkolwiek co sie wiaze laczy z toba :P tak se drwie jak ty a co? masz z tym problem? to przestane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje a ty swoje epitety bez tego ani rusz to cie podnieca czy ma zniechecic mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w miarę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie jestem anonimowa bo doskonale wiecie co i kiedy pisze usmiech.gif jesteś anonimowa bo nie ujawniasz swoich danych osobowych dlatego logowanie sie pod stalym nikiem uwazam za zbytek usmiech.gif to nie jest konieczność ,ale wygodnictwo ,mniejsza odpowiedzialność za swoje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×