Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość Podniecona Zuzia
Ja sobie strzelam z palca zawsze jak to piszę :) Ale Marciniak to naprawdę paskuda :) na kinol to chyba tylko operacja jej pomoże, zmniejszenie 3-krotne :) Przy tak grubej mordzie kinol nadal zasłania jej połowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Namysłów po co tu siedzisz i to czytasz skoro tak Ci Noxy szkoda? Tu już byli tacy, których Noxa wyzywała od ostatnich bo chcieli jej pomóc. Miała nie wchodzić a dalej wchodzi i się daje podpuszczaj. Ona to lubi bo jej życie jest nudne jak flaki z olejem i nie ma nic innego do roboty. Tu na Kafe czuje się gwiazdą! Tak samo jak Maryśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka też może zachorować, wpaść pod samochód i w ogóle jak każdy z nas. A takie psy długo nie żyją jesczze wiecznie zastraszone jak majka przez ruską babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Przeznaczenia
Jak tu coś jeszcze napiszesz, to Majka zdechnie w wielkich bólach na raka w tym roku, Mizantropio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz Majce chemiczne g****a z marketu i myslisz ze będzie żyła 15 lat? buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakich znajomych niby jak ty nie masz znajomych? Masz na myśli tę obrzydliwą z mordy, grubą maciorę Wielorybizę Frankowską z Pobiedzisk, która pracuje w zakładzie fryzjerskim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest hejt tylko fakty a skoro Anka wywaliła tu już wszystko łącznie z piczą to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelina, na każdym zdjęciu wyglądasz gorzej niż Konefał https://zapodaj.net/010dc8804ba36.jpg.html popatrz sobie na jej owal twarzy, wąski nos i wystające kości policzkowe, a ty? Ten wielki kinol na pół mordy, spuchnięta, gruba, nalana morda i zez, a do tego brak dolnej dwójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Noxelina już nawet piczy nie wywali, bo jej zarosła tłuszczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka bedzie żyć tak długo jak ja ---:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klopselina myśli że pies jedzący żarcie ze śmietnika będzie długowieczny :D Padłem na twarz jak to przeczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konefał wygląda jak nadepnięta żaba a noxa jak nadmuchana żaba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelina, opowiedz jak to było jak ci Koński cieplutkiego, sztywnego penisa wkładał w pochwę i ocierał nim o twoją błonę śluzową bez zabezpieczenia oraz jak owego penisa wkładał ci w od/byt i gmerał ci nim w kupie, bo się nie umyłaś, tylko podtarłaś chustką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajesz Majce wszystkiego co najlepsze, tylko parówki, w których jest najgorszy syf i do tego twoją piz/dę do lizania, a ona do najlepszych nie należy, grzybiczna prostytutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka zdechnie ot tego najtanszego baziewu pedigree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wit też cię tulił, a przy okazji cię katował i zrobił z ciebie kalekę oraz alfonsował ci i jeździł bez ciebie po Europie, więc to tulenie o niczym nie świadczy :D Zoofilko, która krzywdzi psa seksem oralnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś? Matko, wyszłaś jeszcze gorzej niż zwykle, brzydulo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klopselina myśli że dając psu pedigree w którym są barwniki przeciwutleniacze i mięso przerobione mechanicznie będzie żyć tyle co ona :D Ja prdl :D Dajcie popcorn bo śmiech na sali w serialu :D W dodatku liże jej brochę na której jest narośl a to zdrowe nie jest ps. Noxa masz nochal jak pulpa buraczana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tul tego psa, tul, już dość go zgwał/ciłaś jak c***iz/dę lizał, jak Wit go lał, rzucił kijem, jak mu dawałaś parówki, jak musiał tygodniami siedzieć w domu i walić w kuwetę jak cię Wit skopał i przy wielu innych okazjach, aż ci matka go zabrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
japiertole jaki ryj :D i ona sama to wrzuciła? :D hahahhaa leże, kolejna fota paskudnej mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za twarz.. w nocy bym na zawał zeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ktos żabę nadmuchał i spłaszczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko kochana jak trzeba być debilką żeby takie brzydkie foto wrzucać... mój Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 Nosferatu postrach normalnie :D A ten pies ci na tej focie te wielkie wymiona doi czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta fota teraz wygląda jakbyś nie miała tęczówki w oku i zakrywała to włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko ale obrzydliwie :D Teraz to już potwierdziłaś, że jesteś brzydsza niż Konefał, wcześniej miałam przynajmniej jakieś wątpliwości, jesteś PAS KUD NA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w takich chwilach, jest mi tej Nox, najbardziej żal. Jadą po niej, ona zamiast olać, zniknąć, albo wywalić jakiś bluzg, wkleja foty, które tylko ją pogrążają. Nox, jak zwykle na sznurku hejterskim skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×