Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum 14

Polecane posty

I to jest potwierdzenie, że Kijowski jest normalny bo się nie wyrzekł własnych dzieci.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamstwo to unikanie płacenia i na własne dzieci i oczekiwanie ze państwo je będzie utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty zapłacił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też. Skoro płaci państwo a nie on to są pieniądze podatnikow.Po za tym prawo nakazuje płacić więc alimenciarz łamie prawo.Skoro łamie prawo dlaczego poucza innych co jest zgodne z prawem a co nie.Nie macie farta do swoich przywódców. Jak nie Bronek to tępy Rysiek albo alimenciarz. He ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kodziarz uciekł podobnie jak alimenciarz z telewizji ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskojęzyczni konfidenci obcych zebrali się dziś by ogłosić w swoim ogłupiaczu, że "się jednoczą". Pod masońsko brzmiącym obłudnym hasłem " Wolność, równość, demokracja"- Niekwestionowani szKODnicy, "nowośmieszni na czele z Guru Petru" oraz resztki czarzastych odpadów komunistycznych zaprosili całą pozostałą agenturę na "marsz konfidenta" w sobotę 7 maja. Nie dostrzegłem przedstawicieli "zielonej zarazy" ale znając życie na pewno będą. Współcześni targowiczanie mobilizują siły przeciwko Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Moja też. Skoro płaci państwo a nie on to są pieniądze podatnikow.xxTyle, ze państwo potem te pieniądze ściąga od zainteresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOD usuwa i banuje ludzi piszących nieprzychylne komentarze, zwłaszcza te kulturalne i merytoryczne (one są dla nich najgroźniejsze), na swoim fanpejdżu. To samo pan Petru. Czy to nie jest hipokryzja, gdy ci którzy ponoć walczą o wolność słowa sami ją ograniczają? Czy to nie obala ich nadmuchanych haseł i nie obnaża ich populizmu oraz pustki stojącej za piękną fasadą bojowników o wolność? Czy jeżeli dojdą do władzy będzie jeszcze można publicznie wyrażać swoje niezadowolenie tak jak oni to robią? A może będą tłumić demonstracje i ograniczać wolność słowa poza tą, która pasuje do ich wizji świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu cenzura pisowska w akcji posty nie przechodza :( ((( to jest ta wolnośc słowa po PiSowsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x jesteś w stanie to udowodnić ? Np print screen z merytorycznym wpisem a chwilę później brak tego wpisu .. jak nie.. to s********j bo pewnie ktoś ci zapłacił za te pomówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to państwo ściąga? Mój własny sasiad /nie dość,że jego dzieci żyją na koszt podatnika/to siedzi za niepłacenie alimentów.Zgadnijcie na czyj koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha,a dwa domy dalej alimenty i zasiłki płaci opieka,a tatuś pracuje za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn zgłosiłem twoje wpisy do HejtStop za szerzenie nienawiści do ludzi, którzy mają inne poglądy niż ty. Mam nadzieje, że razem z policją dobiorą ci się do dvpy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn zgłosiłem twoje wpisy do HejtStop za szerzenie nienawiści do ludzi, którzy mają inne poglądy niż ty. Mam nadzieje, że razem z policją dobiorą ci się do dvpy!xxTo miło mi....:DTyle, że ja nie szerzę nienawiści tak, że wyjdziesz na to co zwykle. Czyli na głupka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest post Shatyna szerzący nienawiść do inaczej myślących? Bo szukam i szukam ale znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owe szerzenie nienawiści znajduje się w omamie omamisty a więc nikt tego sprawdzić nie może.To sa tzw fakty urojone...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie pislamisci prowadzą nas prosto w kierunku Wenezueli. Czego sie nie dotkną ci nieudacznicy to spie/przą. S&P juz nam rating zabrał a Moodys jest w drodze. Złotówka zniszczona, frankowy zrujnowani. Reputacja Polski na świecie w gruzach. "Niezły" bilans 'dobrej zmiany' jak na parę miesięcy, a to dopiero początek :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to za ryżego i jego popleczników mamy 2,5 mln.emigrantów.bilion długu,wyprzedaną za bezcen gospodarkę,dwucyfrowe bezrobocie,brak perspektyw dla młodych,itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna ściema i propaganda. Jakie bezpieczeństwo,stabilizacja na 10 firm to 1 jest jeszcze trochę(51%) POlska to KGHM którą próbowali rządzący agenci Boni i Bielecki i Tusk i inni sprzedać za roczny dochód. Tak właśnie c***anowie sprzedali banki POlskie,huty, stocznie zryjnowali jak i resztę przemysłu. Stworzyli naród niewolników POd tytułem POlska, młodych wygonili na emigrację i na zarobek na zmywak albo wywóz śmieci czy sprzątanie.Wtóruje im dzielnie chłopstwo zaściankowe z PSL Oto prawdziwe oblicze wszystkich sprzedawczykow z PO . Tylko rzadni i stesknieni do wladzy , nie tylko nic nie robiac dla Polaków, to jeszcze wszystko sprzedac , zniszczyc , oddac wplywy , Polakom dołożyć oplat i podatkow , w zamian cala cholota sprzedajnych zdrajców, bedzie donosic na Polskę do wszystkich odwiecznych wrogow Polski, przy tym dodatkowo zadluzajac na pokolenia . Mam dla ciebie zardzewiela koparo rade ; POdobnie jak twój partyjny kolega , oglos się premierem Polski i ogłoś wszem i wobec ze to ty, bedziesz od dziś reprezentowala Polskę na arenie międzynarodowej. Według lewackich i PO kryteriów bedzie to zgodnie z demokracja zdrajców i targowiczan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Za to za ryżego i jego popleczników mamy 2,5 mln.emigrantów.bilion długu,wyprzedaną za bezcen gospodarkę,dwucyfrowe bezrobocie,brak perspektyw dla młodych,itp!xxEmigracja jest jak była, dług rośnie jak rósł a będzie jeszcze szybciej rósł, gospodarka sprzedana w części za tyle za ile ktoś chciał kupić, bezrobocie na koniec spadło do jednocyfrowej wartośc****erspektywy są takie jak w każdym kraju posocjalistycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś xxDo twoich bzdur nie ma jak się odnieść bo przekraczają granice durnoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jeżeli Jarosław Kaczyński działa przeciwko UE i chce Polskę oddalić od UE, a potem mówi, że to nieprawda, to kłamie - ocenił w programie "Fakty po Faktach" Ryszard Petru, lider Nowoczesnej. (http://www.tvn24.pl)xxTo oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > Jak widze na pisiora przystało, obracasz kota ogonem. Najwiecej największa emigracja byla Polaków była za czasów rządów PiS w latach 2005-2007 :( To fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisiorstwo tak ma.Albo obraca kota ogonem, albo manipuluje albo kłamie.Ostatnia linia to gadanie bzdur byle dużo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten debil od kodu jest przestępca. A że przestępca nie siedzi w ciupie to sprawa publiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę, 7 maja, powiedzmy "nie" niszczeniu państwa prawa, "nie" polityce oskarżeń, podziałów i strachu, "nie" rasizmowi i nienawiścixNikt już nie może mieć złudzeń co do najgorszych zamiarów tej władzy.xDeklaracja prezesa Kaczyńskiego o tym, że PiS nie zamierza wyprowadzać Polski z Unii Europejskiej, jest bez wartości i tak samo wiarygodna jak jego wcześniejsze słowa o tym, że "sam nigdy nie będzie premierem", a "Antoni Macierewicz - szefem MON", że "opozycja otrzyma pakiet demokratyczny", że "PiS nie zamierza zmieniać konstytucji" albo "będzie konsultować się ze społeczeństwem".xNieważne, w jakiej sprawie Jarosław Kaczyński właśnie "poruszył ustami" w PiS-owskim teatrze lalek. Ważne, co PiS robi naprawdę!xNaprawdę PiS gardzi Europą i jej wartościami: tolerancją, solidarnością, prawami jednostki, trójpodziałem władzy, niezawisłym sądownictwem, wolnością mediów, demokracją liberalną.xGardzi instytucjami wspólnotowymi, ciałami stojącymi na straży praworządności i praw człowieka, gardzi europejskimi liderami, zwłaszcza gdy noszą niemiecko brzmiące nazwiska.xCałość: http://tnij.org/ag9cfyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKNY dziś Ten debil od kodu jest przestępca. A że przestępca nie siedzi w ciupie to sprawa publiczna.xxBo siedzi sie w ciupie jak skarze na taką karę sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd...xKomitet Obrony Demokracji jest największym wspólnym mianownikiem organizacji społecznych, zawodowych i politycznych - od Zielonych, poprzez ZNP, konserwatystów i liberałów - który w obronie wartości europejskich i demokratycznych mówi jednym głosem. Nie unieważnia to żadnych ideowych różnic, ale dziś najmniejszy przejaw egoizmu lub partykularyzmu w obozie demokratycznym jest skrajną nieodpowiedzialnością i w istocie działaniem na rzecz partii rządzącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×