Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum 14

Polecane posty

gość dziś Przecież ten cały KOD z jego satelitami to zwykła agenturalna niemiecka propaganda tracąca wpływ na wewnętrzną politykę Polski.Zdrajcy z KODu z chęcią sprzedaliby nasz kraj obcym żeby sprawować rządy niemieckich marionetek za niemieckie pieniądze.xxCo bierzesz, że takie brednie opowiadasz publicznie?Bierz pół albo ćwierć bo za bardzo ci lasuje mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a co w tym złego że syn szydło został wyswięcony ,co w tym złego że rodzice byli na tej uroczystosci ,przysługuje obstawa bor premierom 24/24 to była nie ma sie czym ekscytowacxxA ktoś gdzieś napisał, ze to źle?To może zacytuj taki post.... Pośmiejemy sie z ciebie...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, że trolle pisowscy nie proznuja i opowiadaja nedzne bajki :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było tego więcej niż 45 -50 tysięcy. Więc szacunki policji nie odbiegają moim zdaniem od rzeczywistości.xxSama policja twierdzi, ze było więcej... A więc nie opowiadaj głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że opozycja nie potrafi się pogodzić z wynikami wyborów. paradoksalnie postępowanie opozycji pokazuje kim ona jest i jak głęboko w poważaniu ma i miała przez ostatnie 8 lat wszystkich polaków. Wierzę że szczerzy ludzie widzą różnicę w rządzeniu i większość zwykłych obywateli nie czuje się niczym zagrożona ani mają poczucia że ich prawa są łamane bo w jakim miejscu? Demokracja jest wtedy kiedy rządzi jedna partia, przyjazna Niemcom i ich interesom a tu wszystko jest odwrotnie. Podatek handlowy bankowy 500+ uszczelnienie systemu podatkowego. Wszystko jest nie tak. Dlatego jest tak jak na Ukrainie kiedy Juszczenko powiedział "NIET" Uni Europejskiej. Zabrakło tam demokracji no to banderowcy zrobili przewrót. Z tymże w Polsce to się nie uda. Nie wiem kiedy Niemcy pogodzą się że stratą dojnej krowy jaką Była Polska przez ostatnie lata ale czas najwyższy na to by Polska powstała z kolan i by Polacy wreszcie przestali być traktowani przedmiotowo jak niewolnicy a zaczęli być traktowani jak chociażby Turcja.Ale sprzedajni działacze z kodu chcą "ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś widze, że trolle pisowscy nie proznuja i opowiadaja nedzne bajkixxA co bidokom intelektualnym pozostało? Tylko bajki dziadka Jarka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Widać że opozycja nie potrafi się pogodzić z wynikami wyborów.xxPo czym to widać.podaj konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj była wspaniala manifestacja KODu, manifestacja jedności Polaków. Liczebność przebija wszelkie nawet najśmielsze oczekiwania. Ludzie pogodni,uśmiechnięci, zero agresji. To reprezentacja tej "mniejszości" czyli 70 - 75% dorosłych Polaków. I jak zwykle słońce świeciło bo pogodni ludzie maja zawsze pogodę!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze znajomymi tez patrzylismy na tych pieniaczy idąc w odwrotnym kierunku do ich marszu ,wszyscy stwierdzilismy ze jak nie chodzimy na takie rózne spędy to jezeli bedzie organizowany jakis marsz antykodowski to idziemy wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczanie religii w szkołach publicznych w krajach europejskich ma ponad 200-letnią tradycję. W Austrii, Hiszpanii czy w Niemczech odbywa się na podstawie zapisów w konstytucji. Jeden z nich głosi, że nauczanie religii to sposób na „przekazywanie młodemu pokoleniu dziedzictwa kulturowego”.xxDziedzictwem kulturowym jest palenie czarownic, mordowanie "niewiernych", współpraca z hitlerowcami i innymi bandziorami, ukrywanie szczurów uciekających z "Twierdzy Europa", ukrywanie i ochranianie pedofilów, itp, itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja ze znajomymi tez patrzylismy na tych pieniaczy idąc w odwrotnym kierunku do ich marszu ,wszyscy stwierdzilismy ze jak nie chodzimy na takie rózne spędy to jezeli bedzie organizowany jakis marsz antykodowski to idziemy wszyscyxxByła taki marsz, narodowców.Brało w nim udział wg policji ok 4 i pół tysiąca osób a naprawdę dużo mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać że opozycja nie potrafi się pogodzić z wynikami wyborów. > Czyżby? Przypomni sobie kiedy to obywatele powiedzieli NIE rządowi PiSu z Jaroslawem Kaczyńskim i Kaczyńscy przeżyli taki szok, że Lech Kaczyński prezydent RP przez kilka tygodni nie dawał znaku zycia. Kiedy go postawiono na nogi to pierwsze co powiedział, to, to, że bedzie premierowi Tuskowi na każdym kroku rzucać kłody pod nogi. To tak dla przypomnienia dziecinko. Więc może zmien płyte bo to co piszesz jest nuuuuudne jak przyslowiowe flaki z olejem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnie 8 lat byli przy korycie a teraz kwiczą, bo trzeba iść do normalnej pracy i zarabiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że PiS ma z KODem problem, a jeszcze większy problem ma z jego marszami. Na razie z problemem usiłują sobie radzić manipulując danymi. Byłem już na marszach i to nie koniecznie w Polsce, gdzie szło około 40-50 tysięcy ludzi, byłem na maratonie gdzie kotłowało się 30 tysi i byłem dziś na marszu w Warszawie, gdzie to co widziałem miało się nijak do tego co kiedyś widziałem.xMoże i było te deklarowane przez ratusz dwieście pięćdziesiąt tysięcy luda, w każdym razie na pewno nie można mówić o… 30 tysiącach. A takie właśnie dane podają sprzedajne psy z TVPiS, powołując się na policję. Policja zaś jak to policja, podaje to co dostaje z centrali. Centrali z kolei dane dyktuje osobiście pewnie minister Płaszczak, więc chłopaki nie mają wyjścia, pierdolą to co im każą. Zresztą policjanci zawsze mieli kłopoty z matematyką, bo inaczej skąd by się brały te dowcipy o nich.xCałość: http://tnij.org/rgmcvky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Świnie 8 lat byli przy korycie a teraz kwiczą, bo trzeba iść do normalnej pracy i zarabiać.xxTak już ma Jarosław K. i jego kolesie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOD i Kijowski nie ma zdolności honorowej według Kodeksu Boziewicza, bo nie płaci alimentów na swoje dzieci. A jeszcze w dodatku ten alimenciarz korzysta z karty dużej rodziny i ma półdarmowe przejazd y pociągami i komunikacją miejską. Wybrać sobie na przywódców takie barachło, jak Schetyna, Kijowski, głupek Petru. Jaki niski musicie reprezentować poziom, skoro reprezentuje was ktoś taki, jak wampir z odstającymi uszami Borysław Budka. Albo ta głupia Nowacka, która jest już chyba w dziesiątej partii. Tak bardzo wam się śpieszy powrót koryciarzy do koryta i robota do siedemidziesiątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczanie religii to sposób na „przekazywanie młodemu pokoleniu dziedzictwa kulturowego” > zapominasz o egzorcyzmach czyli sępieni na ludziach chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś KOD i Kijowski nie ma zdolności honorowej według Kodeksu Boziewicza, bo nie płaci alimentów na swoje dzieci. >>> Tak to może wpierw zrób porządek na swoim podwórku i zobacz ilu twoich kolegów z Pisu unika placenia alimentów, a potem mow o innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn 15;54 owszem był marsz narodowców ,ale jak napisałam nie chodzimy na takie spędy dopiero po obejrzeniu kodowców w akcji ,stwierdzilismy ze nastepnym razem pójdziemy na antykodowski marsz i widac było wiele osób które do marszu kodu sie nie przyłączyły wiec moze i oni tez nastepnym razem pójdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapominasz o egzorcyzmach czyli sępieni na ludziach chorychxxFakt. Zapomniałem ale może dlatego, że lista jest baaaaardzo długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś shatyn 15;54 owszem był marsz narodowców ,ale jak napisałam nie chodzimy na takie spędy dopiero po obejrzeniu kodowców w akcji...xxI bardzo dobrze. Tak trzymac i nie popuszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne typowe dla hipokryzji zakłamanej Platformy. Podnieśli mi wiek emerytalny do 67 o siedem lat. Nigdy tego nie zapomnę Tuskowi. I ten Rzepliński "obrońca demokracji" klepnął że to konstytucyjne. Tak samo konstytucyjnie okradli moje konto emerytalne. Kogo wy bronicie platfusy. Rozumu nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś gość dziś KOD i Kijowski nie ma zdolności honorowej według Kodeksu Boziewicza, bo nie płaci alimentów na swoje dzieci.>>>Tak to może wpierw zrób porządek na swoim podwórku i zobacz ilu twoich kolegów z Pisu unika placenia alimentów, a potem mow o innychxxxAlbo np na takiego jednego niedużego wielokrotnie skazanego za kłamstwa, m.in. pomówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jasne typowe dla hipokryzji zakłamanej Platformy.Podnieśli mi wiek emerytalny do 67 o siedem lat.Nigdy tego nie zapomnę Tuskowi. I ten Rzepliński "obrońca demokracji" klepnął że to konstytucyjne.Tak samo konstytucyjnie okradli moje konto emerytalne.Kogo wy bronicie platfusy. Rozumu nie macie?xxPodnieśli bo cała Europa podnosi.Nic ci nie ukradli bo zapisy zostały przeniesione na twoje konto do ZUSu.A my? Bronimy wolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Świnie 8 lat byli przy korycie a teraz kwiczą, bo trzeba iść do normalnej pracy i zarabiać. >>> z toba nie ma co rozmawiać bo ty po prostu jesteś głupiec. weź sobie swojego prezesa i zobacz ile to lat i w jakim luksusie nic nie robiąc zyje!!! żyje jak król, otoczony eunuchami jak kiedys powiedzial Dorn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy tego nie zapomnę Tuskowi. I ten Rzepliński "obrońca demokracji" klepnął że to konstytucyjne.xxBo to było konstytucyjne. Bo danina była obowiązkowa a nie dobrowolna, w wielkim skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiś Shatyn, manifestujesz w obronie pracy do śmierci, legalności okradania prywatnych kont emerytalnych, strzelania do manifestujących górników? Broń koryt swoich ulubieńców jak lew, a oni ci odpłacili 27 razy podwyższając podatki, które rzekomo Tusk miał obniżać, 3 x 15 ha, ha, ha. Cóż za zadziwiająca wiernopoddańczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Głupiś Shatyn, manifestujesz w obronie pracy do śmierci, legalności okradania prywatnych kont emerytalnych, strzelania do manifestujących górników?xx:DPraca jest takiej długości jak w większosci krajów Europy.Nikogo nie okradli.Nie strzelali do manifestujacych górników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieśli bo cała Europa podnosi. Nic ci nie ukradli bo zapisy zostały przeniesione na twoje konto do ZUSu. A my? Bronimy wolności... x wy bronicie wolności ale od myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieśli mi wiek emerytalny do 67 o siedem lat. > i bądż zadowolony, że będziesz pracowac, a nie siedzieć w domu jak stary dziad i na chleb mowić byb :-D zobacz sobie twoj prezes ani mysli przechodzic na emeryturę, a juz czas na niego i to najwyższy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×