Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze unikaj tych ze świecącymi tapicerkami, bo są sztuczne i dziecku będzie du|pa płynęła w lato. Po drugie unikaj plastikowych opon w kołach (na zdjęciach to są te które się świecą), bo trzeszczą i trzęsą na chodniku, a guma zawsze daje jakąś tam amortyzację. Z tych 4 które podałaś lepszy jest Baby design i może jeszcze ten Caretero, reszta sztuczna i plastikowa. Najlepszej jakości z tych tanich jest na pewno Baby design, ale mało atrakcyjny wizualnie. Jak bym miała wybrać coś z tych 4 to chyba szary Carettero, ale nie wiem jak u niego z kołami, czy są gumowe. Caretero ma też paskudną tapicerkę na siedzisku z tymi napisami, nie wiem czy to się ściąga czy nie, ale można dokupić ładną nakładkę na siedzisko i będzie wyglądał całkiem przyzwoicie, tylko tu znowu dodatkowe koszty. Skoro podałaś takie modele znaczy że masz taki zakres cenowy, a ja się w tych tanich nie za bardzo orientuję, także nie pomogę z kolejnymi modelami bo nic nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tanie to chyba wszystkie mają sztywne piankowe opony. Ale skoro nie masz wpływu na koła to chociaż patrz po matowych tapicerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zobacz sobie może Euro-Cart Volt. Wygląda nawet ok. Stelaż wydaje się lekki i mały po złożeniu, tapicerka matowa, duża buda. Taki typowy wózek na lotnisko i do marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Espiro Sonic. To samo co wyżej + trochę lepsze koła, bo większe tylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Coletto Joggy. Też ma większe tylne koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy zaden z tych mi sie nie podoba :P my czaimy sie na yezz od quinny :D jego lekka waga i łatwość w prowadzeniu wygrywa nad wszystkimi innymi wozkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yezz? Jak mieszkasz w PL to współczuję. Przednie kółko utyka na każdej kostce chodnikowej. On się nadaje tylko na wykładzinę w markecie. Do tego licha cienka tapicerka, zero regulacji kąta nachylenia siedziska i podnóżka i stelaż zbudowany tak, że biegające dziecko jak się potknie to może oko stracić jak się nadzieje na te wystające z siedziska bolce. Wygląd też nieciekawy, jak latawiec. Nie masz raczej doświadczeń z dziećmi koleżanko, ani z polskimi chodnikami. To już za te pieniądze wolałabym tego Sonica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Coletto Joggy wygląda jak podróba Baby Joggera City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4baby Smart to to samo co Euro-cart Volt, ale ten drugi ma fajniejsze siedzisko i większą rozsuwaną budę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna wersja tego samego wózka to Quatro Mio (Adamex) i chyba nawet ładniejsza wizualnie, bo ma pikowaną tapicerkę jak 4baby Smart, ale budkę rozsuwaną jak u Euro-carta Volta, tylko wypełnioną tkaniną a nie samą siatką, no i ogólnie fajne wstawki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze fajniejsza jest nowa spacerówka Quatro Lion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi313
Z wózków spacerowych przetestowałam na dwójce dzieciaków Quinny Zapp i na prawdę mogę go polecić w pełni. Idealnie przystosowany na dłuższe spacery, dzięki amortyzacji wszystkich 3 kółek. Dla dziecka bardzo wygodny i zawsze zabieraliśmy go na wyjazdy, ponieważ po złożeniu jest najmniejszym wózkiem jaki widziałam-cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spotkałam się u znajomych z takim wózkiem spacerowym przystosowanym do wożenia maluszków od urodzenia, w sumie fajne rozwiązanie, bo gondola przecież na krótko, teraz sama rozpatruję taką opcję wstępnie oglądałam taką spacerówkę nitro easygo, prezentowała się solidnie, jak wszystko dobrze się ułoży, to na wiosnę sprawię sobie taki powóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ta spacerówka, do której podany jest link wygląda ciekawie, ale ja poszukuję wózka, w którym można wozić dziecko od urodzenia, a w tej, którą polecasz widzę, że można dopiero od 6msca , więc jednak ta nitro jeśli chodzi o wiek dziecka była by bardziej odpowiednia, jeśli nie chcę kupować gondoli, wybiorę się jeszcze do sklepu, żeby na żywo ją obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dla swoich chłopaków spacerowkę duo comfort, sprawdź sobie, jak dla mnie jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o spacerówkę dla bliźniaków to easy go fusion spełnia kryteria. Siedziska są za sobą a nie obok siebie. Generalnie sprytny wygodny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wolę jak chłopcy siedzą obok siebie, jeden za drugim raczej nie wchodzi w gre, dlatego kupilismy spacerowke duo comfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę o nowym virage się tylko wypowiedzieć, zbierałam się przez zimę do zakupu tej spacerówki i w tym roku wyszła akurat nowa wersja tego modelu...wiec sumie dobrze, że się nie pospieszyłam, bo ta nowa jest ciekawsza i kolorystycznie i zamiast paskowej regulacji szerokiego i wygodnego siedziska ma już 3 stopniową, co jest wygodniejsze, bo można jedną ręką sobie poradzić. Konstrukcja jest lekka ale bardzo solidna, nic nie skrzypi na nierównościach. Ja jestem zadowolona , mam nadzieję, że ty też będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishana
Wyżej wspomniana specerówka euro cart volt. Solidna, lekka, prosto się składająca. Czego więcej potrzeba? Moim zdaniem praktyczny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja posiadam Easy Go Quantum alu 2017 jestem bardzo zadowolona. Duze siedzisko z wysokim oparciem, duży kosz na zakupy z łatwym dostępem nawet gdy dziecko śpi. Duża budka, i regulacja podnóżka. Łatwo się składa i jest lekki. Wiadomo że nie ma takiej amortyzacji jak wózki 2w1 ale bardzo dobrze się prowadzi. Jedynym minusem jak dla mnie jest hamulec ktory sie zacina i ostatnio coś zaczeło mi skrzypiec przy ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wozek sirocco trio to największy szajs...w końcu się go pozbyłam...nie stabilny nawet z małym kraweznikiem nie daje rady i raz przy burzy i silnym wietrze się wywrocil z dzieckiem...kto takie gowno pozwolił sprzedawać? ?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim jeśli nie biegasz z wózkiem po parku absolutnie nie kupuj trójkołowców, one są niestabilne, bardzo często przeważają jak już dziecko jest większe. Ten yezz to wizualnie wygląda jak latawiec, obawiam się, że przy częstszej eksploatacji po prostu się rozpadnie. Dla mnie to wózek do marketu, nie wspominając że jest przebrzydki. Jeśli mam polecić jakąś spacerówkę to przecież na OLX jest pełno ogłoszeń, nie każda jest zjechana i zepsuta, a lepiej kupić używaną lepsza niż tanie dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
My kupiliśmy wózek euro-cart model Passo ( 3 w 1 ) i ten model okazał się strzałem w 10 :) Niedrogi a wykonanie świetne. Stabilny, wygodny, lekko się prowadzi. Budka w spacerówce może być ustawiona przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Synek już z niego wyrósł ale jestem już w drugiej ciąży i na pewno posłuży jeszcze drugiemy brzdącowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
ja z euro cart mam do czynienia w sumie dopiero od jakiegoś miesiąca. Córka rzadko korzysta z wózka a z racji tego, że często wyjeżdzamy zdcydowaliśmy się na zakup parasolki Mori. Bardzo kompaktowa, lekka i stabilna. Fajny design, wszystko co potrzeba na miejscu - regulacja oparcia, podnóżka, kosz na zakupy itd. No i cena bardzo atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pierwszy model polecał sprzedający w sklepie że tak dobrze schodzą po przeczytaniu opini w internacie okazało się że totalny szajsz lepiej dołożyć albo kupić używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjaa
my też mamy model Lira i potwierdzam jest bardzo ok. Świetny stosunek jakości do ceny. Lekki, zwinny i bardzo komfortowy dla dziecka. Ma wygodne ergonomiczne rączki, regulowany kąt oparcia i wszystkie niezbędne zabezpieczenia. Jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×