Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo dobry felieton o absurdalnych wymaganiach kobiet w XXI wieku:

Polecane posty

Gość gość
A ja nie rozumiem jednego. Dlaczego jak facet mowi, ze chce porzadna kobiete, dziewice, nie pijaca, nie cpajaca, konserwatystke itd. To jest wyzywany od nieudacznikow i zakompleksionych prawikow? Ja np nie pije, nie cpam i nie chcialbym kobiety ktora wypija 8 piw i stoi... skoro ja sie moge powstrzymac to i tego wymagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wysyp na necie chorych psychicznie mizoginow, to jest straszne; szkoda że matki tych nieudacznikow nie moga poczytac postow wlasnych synalkow, wtedy by żalowaly, że ich nie wyskrobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony przeczytał twoje wypociny na wykopie i skrzywil się z niesmakiem. Stwierdził, że musisz pochodzić z bardzo dysfunkcyjnego środowiska, a ja mam wszystkie zalety, których według ciebie wymagają kobiety od mężczyzn. Po prostu jest to zestaw uniwersalnych zalet, które ludzie cenią w innych ludziach. Mój mężczyzna miewa chandry, problemy, bywał w kłopotach finansowych czy zawodowych, ale po to jesteśmy razem, żeby żyć na jedno konto i wspierać się nawzajem. To nie jest inwestycja czy transakcja, to jest dzielenie życia razem. Niestety tacy ludzie jak ty nigdy tego nie zrozumieją. Każesz kobietom płacić fizycznoscia i seksualnością za swój 'wkład', bo nie masz zielonego pojęcia co to są relacje międzyludzkie. Pewnie źródło tych problemów tkwi w twoim dzieciństwie. Dużo osób ma problemy emocjonalne, jednak większość pracuje nad sobą i to się w nich ceni. Ty natomiast pławisz się w swoich dysfunkcjach. Powodzenia, nieszczęśliwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy komentujący tutaj pominęli podstawowy problem autora. związek między ludźmi to nie transakcja czy inwestycja. ja ci dam tyle, a ty mi tyle. wspólne życie to życie na jedno konto, nie cycki za wątpliwą inteligencję autora czy co tam innego sobie wymarzył. pokazałam twój felieton narzeczonemu. uśmiał się serdecznie i stwierdził, że mam wszystkie cechy, które według ciebie, są wymogiem kobiet wobec mężczyzn. a wiesz dlaczego? bo to zestaw uniwersalnych zasad, które KAŻDY CZŁOWIEK ceni w INNYM CZŁOWIEKU. mojemu mężczyźnie zdarzają się chandry, problemy, również finansowe i zawodowe, ale dlatego jesteśmy z związku, że żyjemy RAZEM i wspieramy się nawzajem. myślę, że problemy autora wynikają z dysfunkcyjnej rodziny, bo dziecko od małego uczy się tworzyć relacje międzyludzkie, a widać, że autorowi w pale się nie mieści altruistyczne uczucie do kogoś innego. przykre. całe życie będziesz nieszczęśliwy i dusił się w swoich wyobrażeniach, bo świat nigdy cię nie będzie rozumiał. związek możesz stworzyć pewnie z kobietą podobnie wypraną z socjalizacji, a więc powodzenia, może się uda. dużo ludzi ma problemy emocjonalne, trudne dzieciństwo i tak dalej. jednak większość walczy ze swoimi słabościami i za to się ich ceni. autor ze swoich dysfuncji tworzy styl życia, a nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, dwa razy napisałam to samo. za pierwszym razem pisałam z telefonu w autobusie i nie załadowała mi się nowa strona wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki wysyp mizoandryczek na necie... lohohoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad jedziesz tym autobusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałem link do artykułu, że mężczyźni wolą blondynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z uczelni jechałam, a czemu pytasz, ktoś mi czytał przez ramię? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z uczelni i pokazalas narzeczonemu i najpierw napisalas, ze sie skrzywil, a pozniej usmial? Wciskasz nam kity jestes stara panna i nie masz zadnego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha! inspektor gadżet! a może... on siedział obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sral, a nie siedzial! :D po co te kity wciskac i na sile udowodniac klamstwami, ze ktos nie ma racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michaś, nie każdy tak jak ty pisze sam ze sobą i snuje opowieści o mchu i paproci, niektórzy żyją w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego że ktoś się krzywi a potem wyśmiewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wysyp na necie chorych psychicznie mizoginow, to jest straszne; szkoda że matki tych nieudacznikow nie moga poczytac postow wlasnych synalkow, wtedy by żalowaly, że ich nie wyskrobaly. x x x obstawiam że to max trzech jełopów szaleje po kafe a może to i jeden tylko z zupelnym piertolcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaby ten wykop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli jeden z naczelnych prawików-hejterów siedzi na wykopie :) to wszystko wyjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie *****cze. Kto bedzie pracowal na te wasze pociechy, ktore splodzicie? My, prawiki? Nie sadze. Zaden z nas niechce samotnych mamusiek. xxx Pośrednio ty pracujesz na 500 plus, zasiłki rodzinne, opiekuńcze, celowe i inne. Z Twojej kasy odciąga się podatki m.in. na fundusz alimentacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ktoś się zająknął o chorych wymaganiach kobiet to trzeba to stłumić inwektywami. Nie można stawać na drodze kobietom do wygodnego życia, stawiania listy roszczeń i wyzyskiwania frajerów, których nie daj boże ktoś skłoni do refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×