Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nina_1985

Jaki krem do twarzy najlepszy???

Polecane posty

Gość gość
A może maski? L'biotica ma cudownie nawilżające maski do twarzy. Ta różana po prostu jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbuj krem z aloesem z serii BIOaloes ze Starej Mydlarni.. u mnie sprawdza się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pyta o krem a nie o maskę, maski nie robisz codziennie. Ja potrzebowałam sporegonawilżenia, sprawdził mi się krem z termissy na bazie wody termalnej, ale ja mam skłonnośc dopodrażnień, jak coś, nie każdy krem podoła, ten podołał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wodzie termalnej krem? ajaki skład? bardziej naturalny czy nie bardzo? nie słyszałam o ksometykach termissa, gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkannaa
Tak kremy z termissy sa extra, są na bazie wody termalnej, można je kupić w Hebe, ja tam kupuje swoją sprawdzoną wode termalną w mgiełce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla888
Termissa ma super te produkty. Ja miałam od zawsze problemy z cerą i niestety nie mogłam dobrac idealnego kremu, aż w końcu trafiłam na te na bazie wody termalnej i jest teraz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna887
Gdzie kupujesz z Termissy kosmetyki? Masz jakieś sprawdzone miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
Dlatego bardzo polecam i daj znać jak po dłuższym stosowaniu, moja cera reaguje rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!! WON ze spamem góownissy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresakowalska4
Hyaluron Clinic od eveline na pierwsze zmarszczki, chociaż wiem, że z tej serii są też inne produkty, które można dopasować do wieku. Mają też kremy pod oczy, bardzo dobre moim zdaniem, ja mam i stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teresakowalska4 dziś WON z tym spamem!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie firma Kanebo sensai genialne kremy ale cena wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkannaa
Ja mam z Termissy krem na noc, jest na bazie wody termalnej, dla cery wrażliwej idealny. Bardzo go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morussowa

Przeciwzmarszczkowy to na pewno Klapp cosmetics, lepszego nie miałam , tez z serii a classic z retinolem, kwaem mlekowym i witaminami A i E ,jest bardzo skuteczny. Moja cera jest ładnie napięta i przede wszystkim dobrze nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinowa

Ja mam z kolei atopową skórę i idealnie spisują się u mnie kosmetyki atoperal, krem do buzi to mój nr 1. Ładnie koi, łagodzi, nawilża. Moja buzia w końcu ma jednolity , ładny kolorek :) No i co ważne nie ma łuszczących sie plamek, które były moją zmorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia

Ja mam krem z botame, bardzo fajny. Nawilża, odżywia i ma naprawdę fajny naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita

Taki na bazie konopi jak dla mnie jest najlepszy, zresztą jeśli chodzi o mnie to ja wszystkie kosmetyki posiadam naturalne i na bazie olejków konopnych. Bardzo je lubię, skóra po nich jest nawilżona i pełna energii. Kosmetyki tego typu przeważnie zamawiam w sprawdzonym sklepie konopieizdrowie.pl mam pewność co do jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala
Dnia 30.03.2019 o 23:58, Gość marusia napisał:

Ja mam krem z botame, bardzo fajny. Nawilża, odżywia i ma naprawdę fajny naturalny skład.

Co to za marka, nie słyszałam nigdy. Lubię naturalne kosmetyki, ale gdzie ich szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera
Dnia 29.04.2019 o 10:39, Gość alala napisał:

Co to za marka, nie słyszałam nigdy. Lubię naturalne kosmetyki, ale gdzie ich szukać?

Botame kupisz w aptekach doz.pl Jest cała linia, do twarzy, ciała, włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia

Musisz się koniecznie z nimi bliżej poznać, są delikatne, nawet moja wrażliwa skóra genialnie na nie reaguje a zawsze miałam kłopot. Do tego fajnie jak siedzisz sobie spokojnie w domu przed komputerem i obmyślasz plan co by tu fajnego wybrać, a nie musisz stać w aptece i szukać miejsca żeby się schować bo dzieci demolują aptekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka

Skoro już zaczęłaś z kolagenem i na Ciebie działa to proponuję Kolagen DH w formie pitnej 🙂 jest naprawdę super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megy

Ja kupuję w aptece doz.pl krem z hialuronem z Botame, jest naprawdę cudny. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrr vyyyyy

gowno spam  kurrrrr vyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Jeśli szukacie czegoś na zmarszczki sprawdźcie sobie recenzje Collagen Select 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie używać żadnego kremu.

To jedyny sposób my mieć zdrową skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

W salonie SPA kiedyś dorwałam ten krem https://proaktiv.pl/s/2-27-0-KREM-Z-NANO-ZLOTEM--KWASEM-HIALURONOWYM-I-EKSTRAKTEM-Z-MANGO.html i używam od dwóch lat regularnie. Poziom rozświetlenia skóry wyjątkowy, a nie chodzę na żadne zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefonka

Dla mnie w tej chwili najlepsze kosmetyki do twarzy ma Klapp Cosmetics, stosuję jakiś czas krem hydra complete jest najlepszy kaki miałam, efekt lepszy niż się spodziewałam. Cera jest jędrna, nawilżona, ma ładny zdrowy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.05.2019 o 09:19, Gość Gość napisał:

Nie używać żadnego kremu.

To jedyny sposób my mieć zdrową skórę.

Otóż to.Ja przez kremy dostałam trądziku rożowatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka

Dla mnie jest to Bielenda Fresh Juice krem booster z wodą cytrusową. Zachęciły mnie do tej serii blogerki i muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Moja cera w końcu przestała się świecić, ale jest jednocześnie nawilżona i gładka. Super pod mak-up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×