Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wibrator kontra penis

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jaka wg Was jest najlepsza długość penisa? Ostatnio sie troche załamałem. Już bardzo dawno kupilismy sobie z dziewczyna wibrator do wspolnych zabaw. Nie za duzy 18cm długosci i 13cm obwodu (specjalnie pozniej sprawdzalem). Ostatnio w lozku piescilem ja tym wibratorem. W zasadzie to jeszcze nie widzialem żeby moja dziewczyna miala taki odlot. Na początku wkladałem go tylko tak do połowy bo myslalem ze jest za duży skoro moj penis jest mniejszy. Tak w ogole to moj penis nie jest za duzy 13cm dlugosci i 12cm obwodu. No i podczas tych pieszczot wibratorem nawet polizalem jej ci*ke. W pewnym momencie ona tak odleciala ze nawet nie kontrolowala tego co mowi. Powiedziala "włóż mi go głębiej i zerżnij mnie nim". Nie powiem mega mnie to teraz podnieca jak o tym mysle. Tak też zrobiłem jak prosila. Jak była ostatnio w pracy sprawdzałem mniej wiecej to wibrator najgłębiej jej wszedł na 16cm. Jak sie ma to do moich 13cm? Zawsze mowila ze jej to wystarcza i ze w lozku jest cudownie. Podczas tych pieszczot powiedziala tylko ze on jest taki fajny gruby... Troche mnie to zmartwilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
----------------Zawsze mowila ze jej to wystarcza i ze w lozku jest cudownie. ------------Laska, ktora cie kocha nie powie ze bylo kiepski zeby cie nie urazic .A co do wibratora no coz 13 cm moze jej styklo ale ja dostala 18 to przeszlo jej oczekiwania. Tak jak z cip-ka im ciasniejsza tym lepsze doznania. Chyba zrobiles sobie konkurencje w postaci wibratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniejsze ryzyko zdrady z jej strony. Jak ja najdzie ochota a cb nie bedzie to bedzie wolala sobie wsadzic cos konkrtnego niz jakas lodyszke gdzies wyrwac na jeden numerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc dla mnie 13cm to może być trochę mało tym bardziej ze nie jest zbyt gruby. Myślę że nie musisz się przejmować bo nawet duży wibrator nie zastąpi żywego prawdziwego penisa... także bądź spokojny. A żeby partnerka czuła 100procentowa satysfakcję w łóżku przelec ja porządnie tym waszym wibratorem i wszystko będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę! Mnie np. Podnieca jak moja w moja kobietę wchodzi taki duży penis. Jakby mnie jeszcze prosiła żebym ja pieprzyl nim to chyba bym się od razu spuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam już 3 wibratory różnej długości i grubości :-) mam faceta, ale wolę się nimi zabawiać jak go nie ma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
Ja mam podobno ciasna myszkę a Lubie jak mnie porządnie przeleci mój luby a ma 18cm długości i dość grubego. W prawdzie często jestem poobcierana ale przyjemność gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny może się zdarzyć tak ze będziecie wolec sek z wibratorem niż mniejszym penisem? Twój facet wie o tych 3 wibratorach? Jakich są wymiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nawet nie chodzi o rozmiar, tylko o wibracje :-P niestety żaden penis nie będzie tak poruszał się w ciele jak to cudo na baterie...orgazm gwarantowany za każdym razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze moze wolec. Zamast pchac jej do ci*py fiuta to ty jej jakies plastiki wkladsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna tez ma wibrator i twierdzi ze go nie używa! Mnie to podnieca. Bardzo chciałbym się dowiedzieć ze jednak się nim zadowala sama. Chyba każdego faceta by to podniecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie co oszukiwac pajacu, masz za malego! zostawi Cie w koncu jak nie bedziesz jej potrafil nim porzadnie zerznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Kurcze. :( Na mnie wibracje nie działają, wolę tarcie 😭, baterie się u mnie marnują. A zabawa z facetem i z wibratorem najlepsza "na dwa baty". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez ciezko z tymi wibracjami. Od samych wibtacji bym nie doszla ale jak doloze do tego jeszcze pieszczenie lechtaczki to w momencie kiedy dochodze wystarcza mi samr wibracje w srodku - a czym wibrator glebiej i czym jest grubszy tym wiekszy orgazm. Lubie czuc go na koncu pochwy jak uderza w scianke. Meeega uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penis przyjemniejszy i milszy w dotyku.Wibrator nie ma szans,nie przytuli i nie pocałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jednak sie przydaje zeby od czasu do czasu porzadnie przeleciec mala myszke. Nie da tego co penis ale da cos innego czego czasami brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkasolo
Przeczytalam kilka postow z tego tematu i tak mnie jakos naszlo. Ktos chetny na ciekawa wspolna masturbacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego potrzebujesz mala?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkasolo
Mmm najlepiej jakiejs ciekawej historii albo opowiesci i duzym penisie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w prawdzie standardowe 16cm ale zawsze wchodze do samego konca!!! Wystarczy ci aneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkasolo
Wystarczy tajemniczy gosciu ppd warunkiem ze wejdziesz do samego konca...chce zebys mnie wypelnil w calosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobie tak jak obicalem... bede ciaglymi ******* wchodzil i wychodzil a Ty trzymajac duzy wibrator w swojej raczce bedziesz robila mu loda i przykladala do swojej lechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkasolo
ojj pojekuje juz z rozkoszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojdz we mnie! dojdz przede mną! jak bedzie sie zblizal moj orgazm wygodnie Cie ze srodka i wsadze tam ten wibrator ktory dales mi do reki i wtedy poprosze Cie jak dziewczyna autora tematu zebys mnie nim zerznal porzadnie! wibrator jest ogromny! dochodze... dochodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizkaaaaaaa
Ja uwielbiam swój wibrator. Kupiłam go na wstydliwie.pl bo był taki elegancki i widać było że bardzo dobrze wykonany. Teraz sobie nie wyobrażam samotnych nocy bez niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i chlopaka i wibrator.wibrator mam wiekszych rozmiarow Ale chlopaka nie zaniedbuje bzyka mnie jak tylko chce . wibrator jest super bo wciazy przez niego nie bede Ale co naturalne to naturalne i to bez gomy na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma taki na 24cm i uważa że to za dużo mimo że wchodzi caly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×