Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość gość

Mam malutki problem, z którym mam nadzieję mi pomożecie. Mianowicie chodzi o faceta, a zasadniczo niejasne sygnały z jego strony. Pracujemy razem od jakiegoś czasu, super się z nim dogaduję, zawsze mamy wspólne tematy do rozmów. Od pewnego czasu piszemy codziennie, zawsze mamy 100 rzeczy do obgadania, mam wrażenie, że dogadujemy się idealnie. Byliśmy na piwie, w kinie, było super. Problem polega na tym, że w pracy zachowuje się zupełnie inaczej. Nie wiem czy to wpływ otoczenia, innych ludzi wokół nas czy po prostu dobrze nam się pisze i nic więcej. W pracy, nie wiem jak to ująć, mam wrażenie że zachowuje dystans powiedzmy. Może po prostu zależy mu na czysto kumpelskiej relacji? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jak się zachowujesz w pracy? Bo jeśli tak samo jak on to masz wytłumaczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma się zachowywać w pracy? ma cię miziać, obściskiwać, obmacywać i całować? ma wszystkim oficjalnie pokazać że coś kombinujecie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego faceta tez poznalam w pracy i on mnie obsciskiwal i wogole przy wszystkich , a ja wolalam , zeby nikt o nas nie wiedzial jak na razie . Powod ... plotki . I tak bylo , jak tylko sie dowiedzieli ze jestesmy razem to zaczeli sie wszyscy dopytywac o nas ehhh . Nie przejmuj sie tym ze tak sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale istnieje też możliwość, że chodzi mu o relacje czysto kumpelskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×