Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest to możliwe,że facet rezygnuje z seksu bo ma kompleksy?

Polecane posty

Gość gość

Licze na odpowiedzi tak lub nie. Faceci rezygnują z seksu z kobieta , ktora go uwodzi bo ona ich nie pociaga, nie podoba im sie. Ale czy jest możliwe,ze facet wstydzi sie swojego ciała ma kompleksy przy tej dzieczynie bo ona ma wysportowany płaski brzuch a on nie chodzi na siłownie, ma "troche brzuszka', nie ma jędrnego ciała itd Chciałabym znać waszą opinie,czy facet sie moze wycofac TYLKO PRZEZ TO ,ZE MA KOMPLEKSY U CZUJE SIE MNIEJ ATRAKCYJNY OD NIEJ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce nikogo zmuszać do oglądania jego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydzę się kłaków ale nie rezygnuję z sexu jak któraś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to jest raczej mało prawdopodobne, bo jeśli kobieta naprawdę pociąga mężczyznę to on się nie powstrzyma, chyba że są jakieś przeszkody (któreś jest zajęte, lub nie chce przygodnego seksu). Może ta kobieta go nie pociąga albo on jest impotentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież jak któreś jest zajęte to sex lepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś naprawdę jest zakompleksiony to jak najbardziej jest to możliwe, ale chociaż cipkę mógłby ci wylizać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież taki mało atrakcyjny facet nie odmówi, tylko będzie się jeszcze cieszył ze trafiła mu się laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu fajnych mężczyzn rezygnuje z seksu ze względu na brak doświadczenia seksualnego po pewnym wieku. Każdy wie, że kobiety cenią sobie doświadczenie seksualne u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dwoje ludzi się kocha, to jakie znaczenie ma doświadczenie seksualne lub jego brak? Ważniejszy jest powód przez który facet tego doświadczenia nie ma, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest impotentem, a skoro dotychczas nic z tym nie zrobił to nie zrobi już nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nigdy dobrowolnie nie rezygnuje z seksu z kobietą, chyba że jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc widac nie spodobal.am mu sie choc twierdzi,ze mu sie podobam. To dluga historia. Ale dziękuje wam za wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś z nim nie tego jeśli jest hetero oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niekoniecznie Twoja "wina" on może być impotentem, albo mieć problemy z przedwczesnym wytryskiem i nie chce się ośmieszyć. Może też uznawać seks tylko w związku (czy nie większość ludzi tak ma? ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą nie ma możliwości żeby atrakcyjna dziewczyna nie podniecila zdrowego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Czyli wg ciebie normalny mężczyzna jak nie jest w związku to musi chodzić na d****i? Masz dziwne standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43 XXX zacytuj fragment, z którego coś takiego wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że to możliwe, niektóre kobiety też rezygnują z seksu ze względu na kompleksy, a facet ma jeszcze gorzej, bo oprócz kompleksów dochodzi świadomość że to na nim spoczywa obowiązek zaspokojenia kobiety i że to on musi być tą stroną która bardziej się stara. Ale raczej bardzo prawdopodobny jest fakt, ze nie jest tobą zainteresowany, albo nie widzi swoich szans na coś więcej, a nie dla każdego faceta seks jest najważniejszy, niektórzy potrzebują czegoś więcej i nie sypiają z kobietami od tak sobie dla sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zdarzyła taka sytuacja Był przystojny, zakochany i w związku małżeńskim.. Do niczego nie doszło. A jestem b. Atrakcyjna, nie miałabym problemu znaleźć faceta na " chwile" Ale zaznaczam! Nie praktykowalam takiego schematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież powodem u ciebie było posiadanie przez niego żony, a nie kompleksy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają złe doświadczenia. Znam kogoś kto nie chce wchodzić w żaden związek,bo wcześniej miał bardzo zazdrosne i męczące partnerki i teraz woli się powstrzymać. Boi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla każdego faceta seks jest najważniejszy, niektórzy potrzebują czegoś więcej i nie sypiają z kobietami od tak sobie dla sportu. x Autorka i jej podobne tego nie rozumieją one chcą roochaczy i myślą, że każdy z nas jest taki. Takie osoby jak autorka nie potrafią kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło mi się nie raz odmówić kobiecie seksu, ale nie ze względu na kompleksy, tylko dlatego że seks z kobietą z którą nie łączy mnie żadna więź jest niewiele więcej wart od masturbacji. Poza tym znając siebie niespecjalnie chciałoby mi się starać dla kobiety do której nic nie czuję, co najwyżej mógłbym ją wykorzystać aby spełniała moje zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej. Szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj Autorka. Potrafie kochać. To nie ja pierwsza go podrywałam. To on to zaczął, ale na flircie sie skończyło. Mnie pozostał żał,że coś do niego poczułam. Chcialam z nim "coś " przeżyć..Nawet jesli miałby to byc chociaż ten 1 raz. Może jest tak jak mówicie, moze on bez uczuć by tego ze mna nie zrobił. Szkoda,że rozbudził we mnie nadzieje na cos. dziekuje za wypowiedzi. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:17 szkoda że ten którego pokochałam nie jest taki jak Ty,mam rozwalone serce i zrezygnowałam zanim się zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrezygnowalem
bo czuje sie za brzydki dla ladnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×