Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wózkiem po plaży

Polecane posty

Gość gość

Da rade spacerować z wózkiem na pompowanych kołach po plaży, po tej mokrej ubitej części? Wybieramy się i nie wiem czy jest sens targać wózek czy od razu zainwestować w nosidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózkiem po plaży....:-D ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież mowie, ze po tej mokrej ubitej czesci :D czyli nie pojedzie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaraumyslow
Pewnie ze dasz rade. Pierwszy raz bylismy nad morzem jak corka miala 4 miesiące. Mialam wtedy wozek gleboki firmy Hebart na pompowanyvh kołach. Corka wieczorem spala w wózku a my noglismy spacerować po plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejedzie, ale się upier|dolisz, bo do jak jazda po błocie, które nie ma pod spodem chodnika. Koła się wtapiają. Większość ludzi ciągnie je za sobą a nie pcha i do tego pochylone na tych dwóch tylnych dużych kółkach, bo przednie małe są do du|py. Dodaj do tego wiatr, który dmie ci w budę jak w latawiec i stawia opór. A ile tak to dziecko a miesięcy, że nie możesz wziąć nosidła na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moge wziac nosidlo, dlatego pytam. Mloda 11 miesiecy wiec troche juz wazy, z nosidlem tez duzo kilometrow nie trzasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz nosidło? Da się założyć na plecy? Jak tak, to ojcu załóż. Zapewniam, że wózkiem też dużo km nie zrobicie, bo was ręce będą bolały od ciągnięcia. Ale zrobisz jak chcesz. Na próbę raz się przejdź z wózkiem i zobacz jak to jest. Pół bidy jak masz na 4 normalnych dużych pompowanych kołach, bo jak masz te małe skrętne to się upierniczysz jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spko dasz rade , o ile masz 4 TAKIE SAME KOLA :) Pompowane. Nie 2 malutkie skretne niby-kolka. Mialam taki czolg i najmniejszych problemow na plazy , nie tylko po mokrej, mocno ubitej czesci, jechaly bez problemu. Dziecko nie kisilo sie w nosidle, spalo w wozku, ja nic nie dzwigalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz porządne koła to dasz radę ale z doświadczenia wiem że na plażę lepsze kiepskie nosidełko niż zajedobry wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz po plaży jeździć? Tylko po plaży chodzisz czy też po deptakach, restauracjach itp? Jak dziecko zaśnie, to chyba wygodniej w wózku? Na samą plażę weź dziecko na ręce, ja ja muszę to noszę swojego 16 kg niespełna 3 latka. Ale wózek też się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ludzi nie ma dziś 4 normalnych kół tylko przednie skrętne, a one na plażę są marne, nawet po zablokowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam wózek bo wkładałam do niego wszystkie rzeczy niezbędne na plaży: koc, ręczniki, olejlki, picie...itp. Mój syn i tak długo nie wysiedział w wózku w tym wieku, po prostu odpuszczaliśmy spacery wzdłuż morza, woleliśmy jechać na płw helski i spacerować spokojnie i wygodnie po ścieżce rowerowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wózek. Na długie spacery po plaży polecam Anex Sporta. Sama spędziłam z 3 tyg synkiem ponad dwa tyg nad morzem. Wózek Anex Sport idealnie dopasowywał się do terenu. Po plaży jeździł praktycznie tak jak po chodniku. Wózek świetny. Dodatkowo materiały z filtrami UV. Wszysta moskitiera w budce służąca do wentylacji. Pojemny kosz na zakupy oraz torba na akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłę pojedziesz prawie każdym który ma pompowane koła, ale ja bym nie ryzykował, to piach, może uszkodzić koła i hamulec, ja na plażę brałam chustę, ale nasz wózek za to świetnie sprawdził się na spacerach, w leśnym terenie przy plaży spokojnie dawał rade a maluszek spał w najlepsze, mamy model Drift z Expandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam przy plaży
ja swoim wjeżdżałam na plażę, gdy np wózek koleżanki utykał w piasku, ale nie żeby fajnie się go ciągnęło, natomiast na żadnej plaży na "mokrą, ubitą część" nie możesz liczyć: wystarczą byle fale, żeby jej prawie nie było a to co ewentualnie będzie, i tak jest grząskie (jesienią, zimą, to co innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, fajnie ze ktos wykopal moj temat z przed roku :D dla waszej wiadomości - spacerowalo się elegancko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany takim tematem, to ja dodam, że wózek Bugaboo Cameleon świetnie się sprawdza na takich spacerach - składa się małe kółka i zostawia dwa duże i na nich się ciągnie wózek. Fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Musisz zainwestować w specjalne duże koła,na solidnych oponach ,jak w traktorze z grubym bierznikiem.Ewentualnie kup wózek z gąsienicami zamiast kółek i powinien iść gładko,nawet jak będzie błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Darłówko: ) byliśmy jak mały miał 4.5 miesiąca i przy brzegu super się jeździło taki ubity piasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam X-landera X-move i on jest super na plażę. 4 pompowane duże koła i fantastyczna amortyzacja. Byliśmy nie raz nad morzem i bez problemu dał radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×