Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karincia4646

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość Karincia4646

Witam dziewczyny. Przez ostanie 3 miesiące strasznie przytyłam i chciałabym zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Jutro mam wizytę u dietetyka. Znacie może jakieś tabletki które hamują0 apetyt i faktycznie działają? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo brałaś te tabletki i po jakim czasie były widoczne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie jestem kobieta . ale mam siostrę która za wszelka cenę chciała się odchodzić kupywała rożne tabletki a apteki a skutek był taki że teraz ma okropne problemy gastryczne więc dziewczyny nie polecam próbujcie naturalnych sposobów ćwiczenia zdrowe odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmika
Dla mnie numerem jeden są tabletki Foreverslim.Te tabletki dają 100% skuteczność.Schudłam w ciągu trzech miesięcy 13 kg.Bez stresu że mi się nie uda bez efektu jo-jo po prostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zastanówcie się, jeśli za kilkanaście/kilkadziesiąt PLN można kupić tabletki, dzięki którym w dwa miesiące zrzucimy 12kg, to dlaczego jest na świecie tyle otyłych osób? Nie wiedzą o nich? Serio? O tak fenomenalnych tabletkach nie mówi się głośno, tylko kilka dobrych duszyczek na tym czy innym forum je zna? Dlaczego tyle osób majętnych, znanych "gwiazd" ma problemy z mniejszą lub większą nadwagą i mimo znacznych zasobów finansowych i sztabu specjalistów do dyspozycji nie raz nie radzi sobie z problemem latami? A tu jedna z drugą kupują sobie w aptece 9 albo i nie ) jakieś dropsy i zaraz mają figurę modelki :-D Na prawdę nawet te kilkanaście zł można dużo lepiej spożytkować, a i organizm będzie zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co wyrzucac pieniędzy na magiczne tabletki. Jedyne co może przynieść prawdziwe efekty to dieta polaczona ze sportem. Jeżeli stosowac jakies wspomagacze to np. spalacze z http://www.elitesportfood.pl/#start Oczywiście w polaczeniu z aktywnością fizyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tabletki sięgnęłam za namową koleżanki.Jej pomogły więc nie miałam nic do stracenia jak tylko nadmiar moich kilogramów. Stosowałam tabletki Foreverslim.Udało mi się zgubić całą nadwagę jaką miałam.Teraz cieszę się zgrabną sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu,pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalfa
Ja muszę powiedzieć że dla mnie Foreverslim to duże odkrycie.Zawsze traktowałam odchudzanie tabletkami jako bajkę.Ale byłam już tak zdesperowana że stwierdziłam że nie mam nic do stracenia.Udało się i to dzięki sporej pomocy tych tabletek.Z każdego kilograma mniej cieszyłam się jak waryjatka.Teraz mogę zaliczyć się do grona osób wyglądających zdrowo i normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tandetne REKLAMOWY spadajcie stad. Jakby byly jakies skuteczne tabletki "na odchudzanie", to dawno nie byloby ani jednego grubasa, bo nikt nie chce byc gruby. Piszcze wprost, REKLAMOWY: "odchudzimy ci portfel" dajemy 100%gwarnacje skutecznosci. TYLKO PORTFEL, d..... zostanie gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdisowa
u mnie dieta i tabletki (brałam iqgreen) dały za jebiste efekty ale najważniejsze to przestać żreć i mieć ujemny bilans kaloryczny i wszystko bedzie okej a nie jecie za dwóch i narzekacie na tusze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam diete która zakładała rezygnowanie z weglowodanów po godzinie 16. Kolacja też bardzo skromna, same białka praktycznie. Zrezygnowałam z fast foodów. Chipsów itd. Do tego suplement Slimcea i ładnie schudłam. Bodajże 14kg w 12 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla587
Ja jem regularnie ,spaceruję z psem wieczorem po mieście i suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i chudnę.... Moi znajomi z którymi nie widziałam się kawałek czasu nie mogą wyjść z podziwu jak zmieniłam się w przeciągu 2 miesięcy... No ale 16kg jak zgubiłam to jest efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita121
ja np zaczełam pić duzo wody, na początku mi nie szlo w ogóle więc dorzucałam sobie jakichś owoców, żeby smak był lepszy cos a'la smakowa woda. no i dorzuciłam tabsy iqgreen na bazie zielonej kawy i czasami jeżdżę na rowerze ze znajomymi nad staw. i kilogramy lecą w dół.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali891
Ja również przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl oczywiście nie tylko to pomaga;) trzeba trochę się wysilić;) zaczęłam regularnie się odżywiać,jeździć na rowerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Potrzebne ci sprawdzone tabletki na odchudzanie ? Takowe można znaleść tutaj:

www.dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×