Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mezoterapia igłowa skóry głowy warszawa

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) Piszę, bo mam od dawna spory problem z wypadaniem wlosow. Nigdy nie mialam jakos specjalnie gestych, ale teraz to juz moja czupryna przechodzi samą siebie, na szczotce po rozczesaniu rano zostaje mi masa wlosow, nie mówiac juz tym ile gubie po myciu :/ uzywalam wielu wcierek, zaczynajac od najtanszych, konczac na tych z wyzszej polki- i nic. To samo suplementy, ktore rowniez nie daja pożądaneg efektu :/ Juz nie licze na to, ze zaczna mi wyrastac nowe wlosy, ale chcialabym chociaz powstrzymac te nieszczesne wypadanie, bo niedlugo bede miala trzy wlosy na krzyz :( Slyszalam, ze zabieg mezoterapii iglowej jest w stanie odzywic wlosy i oslabic ich wypadanie. Czy ktos korzystal z tego zabiegu i moze polecic jakas klinke w Warszawie, ktora ma w swojej ofercie taką usluge? To moja ostatnia deska ratunku, prosze o pomoc! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze. czytalam wiele koment. na temat tego zabiegu. nie dosc ze nieprzyjemny, robi ci sie po nim pelno strupkow, to potem wylatywanie wlosow jeszcze sie wzmaga. takie 1200 zl wyrzucone w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby wyzej- moze robilas w jakiejs kiepskiej klinice, skoro masz taką opinie o zabiegu mezoterapii. Sama wybieram sie na ten zabieg i liczę, ze w koncu moje wlosy odżyją. Autorko- jak dlugo masz problem ze swoimi wlosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz robic mezoterapię w wawie to tylko w Hair Medice. Bylam i polecam, w koncu moje wlosy wygladaja normalnie, a hair medica to profesjonalna klinika ze sporym doswiadczeniem w dziedzinie trychologii- zwyczajnie znaja sie na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, po mezo w dobrej klinice nie mają prawa porobic sie jakies strupki na glowie i utrzymywac niewiadomo ile na skorze :) ja nastepnego dnia smigalam do pracy, bo sladów po nakłuciach iglą - ani widu ani slychu :D robilam w polecanej wyzej Hair Medice, wiec moze tam powinnas sie udac na ten zabieg? ja bylam zadowolona i to bardzo :) wlosy nie wypadają i mam mase nowych wloskow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile takich zabiegow mezoterapii trzeba wykonac, zeby miec jakis efekt? w jakich odstepach czasu? trzeba jakos sie przygotowac do zabiegu albo wziac wolne od pracy i zaszyć w domu na kilka dni po zabiegu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, zanim wlos odrosnie to mijają 3 miesiace, wiec efekt po mezoterapii nigdy nie jest natychmiastowy. co do ilosci zabiegow- chyba najlepiej bedzie jak przedzwonisz do hair medici i umowisz sie na konsultacje, tam na pewno wszystko ci wytlumacza co i jak. kazde wlosy sa inne, zalezy tez co jest przyczyna wypadania wlosow. zadzwon do kliniki i umow sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapie igłową skóry głowy można przejść w www.high-med.pl na Bielanach. Sama tam chodziłam na mezoterapie i polecam ich wam. Ogólnie to mają bardzo szeroką ofertę związaną z medycyną estetyczną, więc warto ją przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaksgo33

a Warszawie polecam udac sie do SC Beauty Clinic na zabieg Carbolift - który jest bardzo skuteczny i jest to połączenie karboksyterapii i mezoterapii igłowej (jedyne takie rozwiązanie na świecie) oraz jest wykonywany urzadzeniem Dual XT - ja jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×