Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie każda miłość jest dobra

Polecane posty

Gość gość

"nie każda miłość jest dobra... jest miłość która wyniszcza, zabija, zniechęca do zycia to miłość 50 letniego faceta z żoną i dziećmi do młodszej kobiety co po takiej miłości/ nawet jeśli jest szczera i prawdziwsza niż jakakolwiek wcześniej, uczucie jakiego się nigdy nie zaznało taka miłosć prowadzi tylko do rezygnacji, załamania, depresji." x Cytat z innego topiku,pieknie napisane za razem jest w tym tragizm sytuacji w jakiej znalazła się autor.:( współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale po co to piszesz jesteś 50-latkiem zakochanym w innej jeśli jesteś to powiem ci tylko jedno... jak kochasz to zrób cokolwiek żeby chociaż chciała cie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham starszego, żonatego dlatego też zgadzam się z tym. To uczucie mnie wyniszcza już od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pzrecież widze że to cytat i już 2 razy o tym napisałaś, wiec ROZUMIEM pytanie brzmiało, po co ten temat, założyłas temat o czyimś cytacie żenada nie masz własnych przemyśleń i własengo zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precież napisałam swoje przemyślenia w pierwszym poście. wpis autora bardzo mnie poruszył i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yebal cie pies i twoje dzieci tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok poruszył cię i co? co w związku z tym poruszeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, no... chciałabym żeby to był wpis pewnego pana . albo żeby on też tak myślał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to . jestem mlodsza on 59 lat milosc zycia. kilka dni temu wyslalam mu sms z pytaniem o spotkanie ......nie odpisal.....obydwoje jestesmy w zwiazkach malzenskich zgon zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie coś nie ma sensu to tylko na chwilę. taka odskocznia. przede wszystkim dla mężczyzny. niedługo się otrząśnie i wróci do żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty znajdziesz porządnego dawce spermy i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego nie moze trwac to.chwile dluzej dlaczego tak szybko sie konczy ta odskocznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO JEST WPIS KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że ona ma cię w dupie i teraz szuka dawcy spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.50 dlatego że męzczyzni w tym wieku przechodzą kryzys wieku średniego i głupieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciagnela ci czy nadstawila kake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te miłości dojrzałego wieku są często bardzo bolesne, bo ludzie mając 40, 50, 60 lat kochają tak samo jak mieli 20, tyle że teraz towarzyszy im bezlitosne widmo przemijania, którego najbardziej oczywistym orędownikiem jest własne ...ciało - nie te samo co kiedyś, a i świat mniej przychylny takim miłościom - na takich ludzi patrzy się z politowaniem, uśmiechem, puka się w czoło. Jest taka scena w filmie Ptaki Ciernistych Krzewów, jak stara Mary, zakochana w młodym, przystojnym księdzu bluźni Bogu, że stworzył ciała, które niszczeją z czasem, podczas gdy człowiek wewnątrz tak naprawdę nie starzeje się ,bo kocha i pragnie wciąż tak samo. Więc czy nie byłoby sprawiedliwiej, gdyby Bóg odbierając urodę i młodość, odbierał równocześnie możliwość kochania ? Ile lat mi zostało ? 10 ? 5 ? 2? Co mogę dać drugiej osobie ? Tyle pytań, a czasu coraz mniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku powinno grać się już w otwarte karty , własnie dlatego , że nie ma juz czasu na zabawę uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało oryginalne taaak zakochał się taaaak w młodszej a czemu nie starszej? ah tak bo jest zakochany w swoim egoizmie a egoizm mówi "idź za przyjemnością" i ubiera to sobie w głowie w piękne słowa "miłość" srele morele zakochaj się pierdzielu w 80latce to ci uwierzymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z autopsji ten wpis ? Kto niby patrzy z politowaniem i na kogo? 40 latek , 50 latka , bedaca w najlepszym kresie swojego zycia ?o ile nie zmarnowala i roztrwoniła na drobne przezytych wczesniej 20-30 lat.? Jest swiadomy/swidoma siebie , spelniona jako matka , z widza doswiadczeniem , umiejetnosciami . Ma szacunek otoczenia .Madra i pomimo wlasanych utyskiwan na wyglad i figure o ile nie odpuscila sobie dbania o siebie w normalnych granicach w miare atrakcyjna .Wolna niezalena finansowa, z blyskiem w oczach , ciekawoscia swiata. Oczytana. To sie ma albo nie ...nic nikomu nie trzba juz udawadniac ...to nasz czas .Ot' tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×